Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС - 2

  • 52 084
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 076
Мисля дали да не си взема ваучер за педикюр пак за Борсалино.За  маникюристката там имате ли мнение?
Да,ходила съм на маникюр при нея с ваучер.Нямах проблем с уговарянето на часа,но и по-добре са ми правили ноктите.Имаше няколко лака,много беден асортмент и далеч не Опи,Орли и т.н.,както пишеше.Накрая се спрях на един от немай-къде и изрично я попитах траен ли е,тъй като вечерта бях на сватба.Да,много бил траен.
След 3-4 часа няколко от ноктите ми се бяха обелили при положение,че не съм ги наранила изобщо.Трябваше пак да се лакирам сама,а аз съм с две леви ръце и доста се издразних.
Няма да отида повече при нея.Между другото,не съм сигурна дали тя не е и въпросната масажистка,защото тя спомена,че пуска оферти за масаж.
Иначе е приятно момиче,но просто резултатът не ме удовлетвори.

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 610
Menina, не знам как се казва момичето, при което не исках да сядам, нямаше и табелка с името. Разпознах я по описание, изрично бях предупредена за нея да не ме подстригва. Бяха ми похвалили Катя, а и аз бях виждала нейна работа, затова настоявах тя да ме работи. За това, което направи, мога да кажа, че съм доволна, макар да предпочитам да не ме беше изтънявала толкова. От Елена съм доволна - много добре ми изми косата и с издухването и пресата добре се справи. За Чочи тук от форума съм чувала добри думи, а и от това, което успях да наблюдавам докато бях в салона ми хареса.

Сега гледам тази оферта в Грабо и се чудя дали да си взема ваучер, цената е повече от добра: http://grabo.bg/burgas/lv-za-masajno-izmivane-na-kosa-plius-pric … as-seshoar-0fh678

# 122
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Мисля дали да не си взема ваучер за педикюр пак за Борсалино.За  маникюристката там имате ли мнение?
Да,ходила съм на маникюр при нея с ваучер.Нямах проблем с уговарянето на часа,но и по-добре са ми правили ноктите.Имаше няколко лака,много беден асортмент и далеч не Опи,Орли и т.н.,както пишеше.Накрая се спрях на един от немай-къде и изрично я попитах траен ли е,тъй като вечерта бях на сватба.Да,много бил траен.
След 3-4 часа няколко от ноктите ми се бяха обелили при положение,че не съм ги наранила изобщо.Трябваше пак да се лакирам сама,а аз съм с две леви ръце и доста се издразних.
Няма да отида повече при нея.Между другото,не съм сигурна дали тя не е и въпросната масажистка,защото тя спомена,че пуска оферти за масаж.
Иначе е приятно момиче,но просто резултатът не ме удовлетвори.

Масажистката на Борсалиното беше в един салон на Цариградска, не се сещам как му беше името. Миналата година пускаше оферти и като ходих каза, че ще се мести в Борсалиното.  След този масаж повече не искам и да чуя за друг такъв. Не стига, че много държеше да съм точна и отидох малко по-рано, но наотгоре на това ме накара да чакам извън салона 1 час. Беше мрачно, ветровито, а аз току що бях излязла от банята. Приказлива е, но е много груба, така натиска като че ли меси козунак. На следващия ден бях цялата в синини. Не бях писала досега за това, защото просто не исках да си спомням. Ваучера ми беше подарък и човека, който ми го подари съжаляваше дълго време, защото вместо да се почувствам по-добре, ми видя синините.

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Реално за ваучера за масаж не мога да го използвам и парите няма да мога да си взема, но...поне втори път при нея работа нямам. След командата по телефона...ще ме извини.
В Борсалино преди време маникюра го правеше Руми, но тя се премести. Уникален маникюр. Едно, че пили и почиства прекрасно, второ, че лака и не пада. Но както казах вече не е там.

# 124
  • Мнения: 27
Благодаря ви за мненията за Борсалоно!За маникюристката се отказвам в такъв случай.Разглеждах във Фейсбук снимки на маникюри и педикюри във профила им и имаше интересни неща,но може пък и снимките да не са от нейна работа.
За масажистката ще си помисля.Изобщо не обичам такова несериозно отношение и закъснения с часовете.Към нея ме привлече това че е рехабилитатор и предположих че трябва да разбира по-добре от работата си ,но не е задължително.Също така и цените и ми се видяха дабри дори и без ваучер.

# 125
  • Мнения: 668
Някой ходил ли е в бистро "Париж" с ваучери за пици? Как е обстановката, музиката?

# 126
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Днес непланирано решихме да си използваме ваучерите в Тренто. Без да се обадим, направо отидохме в заведението. Нямаше проблем, че не сме звъннали предварително. Хапнахме шницел с гарнитура от пържени картофки, които бяха точно 15 броя, като повече от половината бяха мънички (страшна гарнитура) и пици. Лично на мен ми се струваше, че шницела имаше някакъв мирис. Като цяло ми направи впечатление малките порции на салатите и предястията. Нямаше салата над 300 гр  Rolling Eyes, а цените като за 500 гр. Иначе това, което поръчахме беше вкусно  Peace

# 127
  • Мнения: 89
Влизам да ви похваля две от офертите на Грабо.
http://grabo.bg/burgas/pochistvane-na-zaben-kamak-s-ultrazvuk-il … erna-plomba-0n2fs

http://grabo.bg/burgas/dalboko-pochistvane-na-litze-kola-maska-n … a-ili-ratze-062v8
Девойката е едно младо и много любезно момиче. Много добре се справя с почистването на лицето и оформянето на вежди. Препоръчвам Simple Smile))   love001

# 128
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Някакви отзиви за тази оферта?

# 129
  • Мнения: 863
аз пък влизам за други две оферти:

http://www.dalavera.bg/4-99-lv-vmesto-10-98-lv-za-pitsa-i-salata … ampaign=link_main

Ходили сме в тази пицария без ваучери,много е приятно.Бяха пуснали скоро пак една друга оферта за сач с каничка вино.

http://www.dalavera.bg/ekskluzivno-ednomesechno-obuchenie-po-ang … ite-7-63-lv-d1839

Това второто не знам доколко е ефективно, но пък е доста евтино-ако е от типа на Кабината,защо пък не?

# 130
  • Мнения: 89
Някакви отзиви за тази оферта?

Лично използвана от мен, майка ми и една приятелка. Този стоматолог е пускал и друг път. Много е внимателна, няма да съжаляваш.

# 131
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Някакви отзиви за тази оферта?

Лично използвана от мен, майка ми и една приятелка. Този стоматолог е пускал и друг път. Много е внимателна, няма да съжаляваш.
Мерси, ще се обадя първо да питам дали ще ме запише за събота и тогава ще решавам.

# 132
  • Мнения: 4 076
Момичета,виждала съм страхотни поражения от коламаска на горна устна през лятото.Хиперпигментации като хайдушки мустак.Помислете си първо дали не сте предразположени към петна.
И да ви питам за изгодна оферта за педикюр дали сте видели.Може и да не е от сайт,защото ми прави впечатления,че някои студия си закачат вече промоциите на вратата,но да е надеждно мястото.

# 133
  • Мнения: 863
В Сикера точно днес гледах педикюр с Шилак за 19,50   Peace

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 610
Някой ходил ли е в бистро "Париж" с ваучери за пици? Как е обстановката, музиката?

Да, тази вечер бях там, очарована съм, а музиката Бон Джови, Синдърела и подобни. Пицата беше... ММММММММ!   chef bowuu

Общи условия

Активация на акаунт