На каква възраст може лютеница?

  • 4 660
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 270
Кога започнахте да давате филийка с лютеница за закуска. И каква предпочитате- домашна или купена? А пържени работи може ли на дете под 3 години?
 И още едно въпросче- вталясвате ли се като мен, относно храните?

# 1
  • Мнения: 5 468
Моето яде лютеница, както и пържени филийки и въобще - всичко.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
В яслата дават филии с лютеница. Моята красавица редовно се връщаше червена около устата, и не само там Simple Smile Давала съм пържени филийки под 3г.

# 3
  • Мнения: 7 831
Дадох лютеница преди втората година, пържени филии както и омлети също давам много отдавна и на малкия.
Не се впрягам за храненето прекомерно. Спазвам някой основни правила (повече плодове и пресни зеленчуци, по-рядко бонбони и снаксове, рядко шоколади и вафли и т.н.), но не припадам ако се наруши някое от правилата  Wink.

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Давам лютеница, също така и пържени филийки, от доста време.
Предпочитам домашната лютеница.Купешката лютеницата, синът ми не я долюбва.

# 5
  • Мнения: 1 210
Моят понеже е алергичен и много се вталясвам относно храните.
Лютеница му давам по малко от възраст около 1г. и 10м. Но не често.
Самият той предпочита домашната, но като свърши - яде и купувана.

Пържени филийки яде от преди 3-4 месеца, когато започнах да му давам по малко яйце. И все пак пържени филийки правя 1 път на 2 седмици.
Правя му разни корнфлейкс различни с мляко, макарони и т.н. и плод или сок.
Обича и филийка с мармалад и кашкавал.
В градината обаче яде почти всичко вече - освен мляко.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Давам и всичко каквото и ние ядем. А относно лютеницата - продават и детска.

# 7
  • Мнения: 1 489
Давам и всичко каквото и ние ядем. А относно лютеницата - продават и детска.
Детската е на ОЛИНЕЗА и е по-сладка и с по-малко подправки.Иначе аз също давам от всичко,което ядем и ние.

# 8
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рони яде почти всичко, което ядем ние.Специално лютеница не иска да лизне, не знам защо newsm78, не че не и давам.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 197
Пробвах на няколко пъти да му дам, обаче не ще, диването. Изобщо не е отворен към нови храни. Не ми се мисли какъв ще ми е животът като спрем детската кухня.

# 10
  • Мнения: 2 609
И лютеница и пържени филийки съм давала чат-пат.Много ги харесва, като се има в предвид, че не е много по яденето Sick

# 11
  • Мнения: 2 978
Един път яде, на другият не иска...не я насилвам..ако иска. Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
От годинка и 2-3 месеца си хапва всичко Peace

# 13
  • Мнения: 7 362
                       По принцип пържените храни не са за препоръчване дори и за възрастни.Лично аз съм имала проблеми и отдавна в къщи се яде повече печено,варено.Пържените филии за бебка ги приготвям на тефлонов тиган без мазнина добре напоени с яйчената смес и те стават печени и са също така вкусни,но по-леки .А лютеница яде от 1 годинка и даже и е любима закуска.

# 14
  • Мнения: 1 581
След годинка съм му давала лютеница, общо взето всичко му давам, да не е люто, много пикантно. Избягвам пържено, но му давам - много обича палачинки, а и те са пържени, макар и с малко мазнина, мекици, пържени картофи много обича.
Гледам да се храни здравословно сравнително, но пробва от всичко, умерено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт