Количка на Giordani

  • 2 111
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 031
Искам да попитам за мнението ви за тази количка на Giordani: http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=58&folder=ppesante

# 1
  • Мнения: 1 771
Според мен е изглежда доста добре и удобна и ако е по лека ще е супер.

# 2
  • Мнения: 179
Много е хубава тази количка, прилича ми на новия модел колички на Чико. Да не би да ги има някъде в Пловдив, че аз си харесах летния им модел от сайта?!  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Спред мои ознати които са в процес а купуване не е изгодна (почти всички неща на картинката са с отделни цени - количкта, чантата чувалчето за крака, дъждобраан столчето-кошче за кола и това което се вижда излиза към 500-600лв.), а и НЯМА гаранция, ама никава
иначе и аз ги харесах докато неразбрах подробностите

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
На картинката не се виждат дъждобран,чувалче и чанта.Вижда се само столче за кола и то влиза в цената,защото модела е такъв.Другите неща си ги купуваш допълнително.Не ми се вярва да няма никаква гаранция.Това е немислимо за фирма,която иска да пробие на пазара.Чиполино дори имат 6 месеца гаранция,а италианска фирма да нямат newsm78.

# 5
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
А колко струва тази количка? Тя по модел е единтична на Чико и струва около 550-600лв. не помня точно.

# 6
  • Мнения: 1 031
Една дружка е видяла тази количка в магазин Пинокио в Пловдив и действително, че всичко се продава по отделно. Столчето не влиза в цената. Само количката струвала 214 лева. Което е доста по евтино от количките на Чико. Аз лично съм с Чико Пик-ъп и съм много доволна, та тя ми каза, че тази била същата и изглеждала много удобна, само дето аз не съм я виждала на живо. Май никой няма такава количка още и ще ми е много трудно да сондирам мнения Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 8 272
На картинката не се виждат дъждобран,чувалче и чанта.Вижда се само столче за кола и то влиза в цената,защото модела е такъв.Другите неща си ги купуваш допълнително.Не ми се вярва да няма никаква гаранция.Това е немислимо за фирма,която иска да пробие на пазара.Чиполино дори имат 6 месеца гаранция,а италианска фирма да нямат newsm78.
Наистина нямат гарация информацията е от магазин БЕБЕ+ освен от 2ра ръка, аз лично присъствах на купуването на едно свъваемо легло и още нещо (не видях другото, но и то беше голямо) чух реплика: "... ми те нямат гаранция ама дано несе налага ако се наложи елате пък ще видим каво може да измислим нещо с вносителя"
Този магазин честичко го посещавам за дреболии има много неща на ДЖОРДАНИ поне 4-5 вида колички 2-3 вида проходилки, легълца, играчки и т.н

ОФФ: За мен е странано това с липсата ан гааранция, т.к. си мислех, че не може да се продава нещо без гаранция. ........като се замисля стола ми за хранене "Чиполино гранд Комфорт" и той е без (даже два съм купувала, единия за подарък)

Една дружка е видяла тази количка в магазин Пинокио в Пловдив и действително, че всичко се продава по отделно. Столчето не влиза в цената. Само количката струвала 214 лева. Което е доста по евтино от количките на Чико. Аз лично съм с Чико Пик-ъп и съм много доволна, та тя ми каза, че тази била същата и изглеждала много удобна, само дето аз не съм я виждала на живо. Май никой няма такава количка още и ще ми е много трудно да сондирам мнения Simple Smile

Аз на 216 ги видях, а столчето е май 165 и аз съм с Pick up и май са малко по-теснички Джорданито

# 8
  • Мнения: 551
Понеже аз също си купих от магазин БЕБЕ+ количка на Джордани и стол за хранене на Чико, но за количката ми дадоха гаранция от 6м а за всички отсанали неща като кошари, столчета за хранене и др. никоя фирма не дава гаранция , същия отговор получих и в магазин Пинокио.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Моя стол Чиполино също няма гаранция и е от Бебе +.Количките имат гаранция 6 месеца.Дори мисля,че и Чикото има 6 месеца гаранция,а сервиз няма.
Krisi 1975 ти коя количка си купи и аз съм се засилила тези дни да си купувам Джордани,но искам лятна.В Бебе+ май беше 142лв

# 10
  • Мнения: 551
Сhocha аз си купих количката G4  за 313лв от която съм страшно доволна към нея има  дъждобран и чувалче което е супер . Самата количка е много компактна, което е голямо предимство. 1stroller

# 11
  • Мнения: 179
Моя стол Чиполино също няма гаранция и е от Бебе +.Количките имат гаранция 6 месеца.Дори мисля,че и Чикото има 6 месеца гаранция,а сервиз няма.
Krisi 1975 ти коя количка си купи и аз съм се засилила тези дни да си купувам Джордани,но искам лятна.В Бебе+ май беше 142лв

chocha, кой модел си видяла в Бебе+ за 142 лв.? Дали имаш някакви координати на този магазин или да пусна търсачката?!  newsm78

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 8 272
Моя стол Чиполино също няма гаранция и е от Бебе +.Количките имат гаранция 6 месеца.Дори мисля,че и Чикото има 6 месеца гаранция,а сервиз няма.
Krisi 1975 ти коя количка си купи и аз съм се засилила тези дни да си купувам Джордани,но искам лятна.В Бебе+ май беше 142лв

chocha, кой модел си видяла в Бебе+ за 142 лв.? Дали имаш някакви координати на този магазин или да пусна търсачката?!  newsm78


ул. Никола Габровски с/у х-л Дианабад

# 14
  • Мнения: 179
Моя стол Чиполино също няма гаранция и е от Бебе +.Количките имат гаранция 6 месеца.Дори мисля,че и Чикото има 6 месеца гаранция,а сервиз няма.
Krisi 1975 ти коя количка си купи и аз съм се засилила тези дни да си купувам Джордани,но искам лятна.В Бебе+ май беше 142лв

chocha, кой модел си видяла в Бебе+ за 142 лв.? Дали имаш някакви координати на този магазин или да пусна търсачката?!  newsm78


ул. Никола Габровски с/у х-л Дианабад

Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт