Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте.Как да направя бял сос за сърми?
Цитирай

Пловдив

Аз го правя като смесвам в купа 1 кисело мляко, 3 яйца и 3-4 с.л.брашно.След това го изсипвам в тенджера с малко олио на котлона и бъркам докато се сгъсти с дървена лъжица.Ако има нужда като заври и се сгъсти повече може да долееш малко вода.Сол на вкус.
Цитирай

все тук

Аз запържвам малко червен пипер и брашно, доливам прясно мляко, сол и чер пипер. Бъркам, докато се сгъсти.
Цитирай

Варна

Аз запържвам брашно,прибавям от бульона в който са врели сармичките,прибавям 2 жълтъка и 2-3 супени лъжици кисело мляко. HugОставям малко да покъкри и заливам сармичките.Ако има нужда прибави солчица  chef
Цитирай

ул. "Свобода"

Явно всеки си има начин-запържвам брашно в олиото, добавям му чаша вода и сипвам  2 яйца,разбити предварително с половин кофичка кисело мляко. Разбърквам докато ми хареса на гъстота и свалям от котлона. Добавям малко червен пипер, малко сол и щипка лим. киселина.
Обаче сега май яйцата ще отпаднат от рецептата.
Цитирай

New Zealand

Аз запържвам брашно,прибавям от бульона в който са врели сармичките,прибавям 2 жълтъка и 2-3 супени лъжици кисело мляко. HugОставям малко да покъкри и заливам сармичките.Ако има нужда прибави солчица  chef
И аз така.
Цитирай

в сърцето на любимия

И аз така.
Я тоже Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.