Отново за минералната вода.

  • 2 599
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами.Току що гледах предаването на Валя Ахчиева за минералната вода Девин - за кърмачета.Съжалявам че не го хванах от самото начало но и това което чух ми стига.На тази вода не би трябвало на етикета да има детска главичка и въобще не била полезна за кърмачета защото не била стерилна.Притесних се защото ние близо мес. не преваряваме водата а сие пием така.Незнам вече на кого да вярваме-то не са пюрета :вода какво ли още ще измислят?

# 1
  • София
  • Мнения: 897
А аз не чух, че не била полезна. Претенциите бяха към изписването на етикета и изобразяването на бебето на него. А и водата е изворна, не минерална. Минералните до колкото знам не са подходящи за бебета. Но ако може някой да каже какъв точно е споря, който е гледал от самото начало предаването, че и аз го хванах от средата...

# 2
  • Мнения: 583
оле, не съм гледала предаването,но ние девин-розов ползваме от няколко месеца вече и то непреварена.в тая държава ни мамят с всичко #2gunfire #2gunfire #2gunfireняма оправия никаква.писна ми!никой ли не контролира тази и другите води или всичко се подплаща добре. #2gunfire #2gunfireда им се невиди в боклуците-а този на девин собственика само го снимат в списанията като еталон на бизнесмен #Cussing outсрамота!ще изтровят децата ни! #2gunfire #2gunfire

# 3
  • София
  • Мнения: 897
Спокойно де, до колкото разбрах всичко с изворната вода на Девин си е наред, освен изискванията за изписването на етикета. Но това какво значение толкова има. Валя Ахчиева вече се чуди какво да измисля. Печели много с това, че е емоционална, но все пак...

# 4
  • Мнения: 34
Да извинявам се-не е минерална а изворна.И с ушите си чух много добре когато Валя взимаше интервюто от оня от държ.контрол че водата не е стерилна.Габи ти как мислиш?Дали нестерилната вода е полезна?За мен не е.

# 5
  • София
  • Мнения: 897
Това не съм го чула, ако е така коренно си променям мнението!!! Но както казва Лолибон в тази държава с какво ли не ни мамят #Cussing out А ние разбира се не трябва да се премиряваме- дори напротив!

# 6
  • Мнения: 5 299
ЕЕЕ хайде, хайде - и аз гледах предаването. Нищо не е станало чак кой знае какво. Като искате за по-голяма сигурност преварявайте водата, но аз купувам Девин от самото начало, и не смятам да я преварявам. А в крайна сметка претенциите бяха за изискванията на етикета, защо имало символ с бебешка главичка, и защо не е отбелязано, че Кърменето е най-добрата храна за кърма4етата...Не правете от мухата - слон!

# 7
  • Мнения: 1 427
ЕЕЕ хайде, хайде - и аз гледах предаването. Нищо не е станало чак кой знае какво. Като искате за по-голяма сигурност преварявайте водата, но аз купувам Девин от самото начало, и не смятам да я преварявам. А в крайна сметка претенциите бяха за изискванията на етикета, защо имало символ с бебешка главичка, и защо не е отбелязано, че Кърменето е най-добрата храна за кърма4етата...Не правете от мухата - слон!
  202uuи аз мисля, че излишно се притеснявате Peace

# 8
  • Мнения: 983
Аз гледах предаването от самото начало. Наистина няма нещо сериозно обезпокояващо.Аз първите две седмици я преварях, после преминах на Девин, но определено след предаването си промених мнението и от утре започвам да си преварявам, защото ако сте обърнали внимание на опаковките на АМ изрично е показано, че водата трябва да се преварява Naughty  Е, то и аз вече съвсем се обърках. В предаването казаха, че едно Софийско джипи, предупредило да се дава само преварена, а нашето точно обратното. Как си противоречат само. При нас аргументите бяха такива, че с преваряването на водата, със варовика който се утаява ,се утаяват и всички полезни съставки на водата, които детето трябва да приема чрез нея. Колко ли майки тази вечер ще  newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 781
Аз я ползвам от 2 месеца и винаги я преварявам, но  редувам с чешмяна. Наистина няма нищо страшно и притеснително.

# 10
  • Мнения: 2 309
Да бе само водата да е проблема.Отдавна спрях да ги гледам тези журналисти-търсачи на висок рейтинг.Из онез дни плюха адаптираните млека и насърчаваха майките да кърмят.Аз не съм противник на кърменето-кърмих,но замисляли ли сте се храната и течностите които поемаме,кооолко са полезни,докато кърмим.И защо като е реално толкова полезна не трябва да се яде това-онова понеже може да обременим бебето с алергия.Направо ми писна от мнения и изказвания.Съжалявам с подробният си анализ...

# 11
  • Мнения: 5 299
Да бе само водата да е проблема.Отдавна спрях да ги гледам тези журналисти-търсачи на висок рейтинг.Из онез дни плюха адаптираните млека и насърчаваха майките да кърмят.Аз не съм противник на кърменето-кърмих,но замисляли ли сте се храната и течностите които поемаме,кооолко са полезни,докато кърмим.И защо като е реално толкова полезна не трябва да се яде това-онова понеже може да обременим бебето с алергия.Направо ми писна от мнения и изказвания.Съжалявам с подробният си анализ...
bowuu Peace Mr. GreenМного хубаво си го казала  bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Може би варианта е да се редува преварена чешмяна с преварена минерална вода, поне докато лапето е под годинка.

# 13
  • Мнения: 46 403
Може би варианта е да се редува преварена чешмяна с преварена минерална вода, поне докато лапето е под годинка.

Няма смисъл да се дава минерална, само изворна.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 950
Здравейте мами.Току що гледах предаването на Валя Ахчиева за минералната вода Девин - за кърмачета.Съжалявам че не го хванах от самото начало но и това което чух ми стига.На тази вода не би трябвало на етикета да има детска главичка и въобще не била полезна за кърмачета защото не била стерилна.Притесних се защото ние близо мес. не преваряваме водата а сие пием така.Незнам вече на кого да вярваме-то не са пюрета :вода какво ли още ще измислят?

Първо тази вода не е минерална, а изворна.
Аз от раждането редувам Девин, Торн Спринг и ХИП, проблеми не съм имала и не я преварявам.

Общи условия

Активация на акаунт