работа при бременност?

  • 436
  • 5
  •   1
Отговори
# 1
  • Sofia
  • Мнения: 603
Здравей! Първо ти желая безпроблемна бременност и леко раждане.
Аз лично спечелих конкурс за моята работа, но докато ме назначат измина доста време, през което забременях. Дойде момента по встъпването ми на работа, но аз казах само на бъдещият ми пряк началник. Има и добри хора. Започнах работа януари 2005, 4 месец, още не ми личеше. Хареса ми реакцията на колегите, когато се постопли и корема ми ме издаде. Всички ми се радваха и гледаха да ми помагат... Сега отново съм на работа, върнах се през октомври. Успех и на теб

# 2
  • Мнения: 5 370
Ами аз лично бях на постоянен договор, когато забременях, та даже и се наложи в болничен да поседя. Но...нека другите да се изкажат, нямам си на идея как могат да се развият нещата в този случай. Thinking

# 3
  • Мнения: 140
благодаря ти kroche,успя да ми вдъхнеш вяра,дано и моя случай да е аналогичен.Поздрави Hug

# 4
  • софия
  • Мнения: 4 984
ЕХО,УСМИХНИ СЕ!Тревожищ се за глупости.помисли каква е работата,помисли как се чувстваш и си прецени първо на теб как ти се струва всичко.Аз винаги съм вярвала че каквото трябва  да се случи се случва.
 Не се притесняваи,ако си мислиш че ще ти е скучно изобщо не си го мисли.само след наколко дни ще се усетищ колко е ангажиран умът ти с  бреенноста.ама и нея не я мисли.Живей ведро.!
 ако наистина мислиш че си сама-не си ,можем да бъдем приятели.Ще ти пиша на лични.

# 5
  • Мнения: 3 216
Пьрво да ти пожелая безпроблемно бременеене.  bouquet
 Аз като разбрах ,че сьм бременна работех на две места.Да ми е жив и здрав шефа постьпи много човешки с мен и ме оставо сама да избера какво да правя като ми обеща от негова сстрана да нямам никакви проблеми.Работих и на двете места до 3-я месец-аз разбрах,че сьм бременна вьв втория,после си останах само на едното.В момента още работя и смятам да е така до края на месеца.Тогава излизам майчинство- но не си мисли че спирам да работя заради това-просто почват очните ми.
  Не искам да се правя на герой.Аз така сьм си избрала,защото не ми се стой самичка удома-моите родители живеят на 400 км,а мьжа ми работи почти по цял ден.

Сащо така много е важно каква ти е бременността.Ако нямаш проблеми и лекарят ти е сьгласен,ако ти харесва работата и шефьт ти е Човек-работи си.Ако не -тук определено можеш да си губиш времето по доста полезен начин и да си бременееш спокойно.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт