За ужасните гъбички по краката

  • 999 893
  • 914
  •   1
Отговори
# 60
Наскоро осъзнах че имам гъбички по краката.Отидох на лекар,който ми каза да ма мажа с известния бета бла бла спирт.. и после с крем низорал..но уви не помага.странното е 4е гъбичките са като кратери (така изглеждат и мн гадни направо ме е страх да си погледна стъпалото:( )нито ме сърбат нито болят.. някакъв съвет ,??

# 61
  • Мнения: 1 339
На мен като ми излязат гъбички пия низорал на таблетки (от по-скъпите, мисля че са около 20 лв. опаковката)
След това нямам никакви проблеми дълго време. Изчистват ми се изцяло краката.
Доволна съм  Peace

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Виждала съм доста добър ефект след пръскане на краката с формалин, разреден разбира се, не концентрат.Помага при премахване на гъбички и при изпотяване на краката Peace

Не пръскане, а направо потапяне в 10%-ов разтвор. Процедурите е добре да се правят поне една седмица. За жалост това чудо не се продава в аптеките, а трябва да се снабдиш с него от познат лаборант или мед. сестра.

# 63
  • Мнения: 1 017
Виждала съм доста добър ефект след пръскане на краката с формалин, разреден разбира се, не концентрат.Помага при премахване на гъбички и при изпотяване на краката Peace

Не пръскане, а направо потапяне в 10%-ов разтвор. Процедурите е добре да се правят поне една седмица. За жалост това чудо не се продава в аптеките, а трябва да се снабдиш с него от познат лаборант или мед. сестра.

Трябва МНОГО ВНИМАТЕЛНО с формалина, че гори ужасно!!!!

# 64
  • Мнения: 4 116
Наскоро осъзнах че имам гъбички по краката.Отидох на лекар,който ми каза да ма мажа с известния бета бла бла спирт.. и после с крем низорал..но уви не помага.странното е 4е гъбичките са като кратери (така изглеждат и мн гадни направо ме е страх да си погледна стъпалото:( )нито ме сърбат нито болят.. някакъв съвет ,??

Аз гъбички по крака не съм виждала, но това ми прилича на кокоши трън, медицинското му наименование не го знам. но като малка имах такова нещо на единия крак, изглеждаше ми точно като кратер  Joy и си беше едно кратерче, не няколко. Та майка ми го гореше с цигарата на баща ми, аз не усещах нищо, защото беше като мъртва кожа и след седмица или две това чудо изчезна.

# 65
  • Мнения: 4 116
Исках да питам ...значи не знам дали са гъби, но на ръцете, особенно около пръстените ми се образува една суха кожа, предимно на един пръст ми е проблема. Лекувах се с Дактакорд, но не мина, а понякога ужасно ме сърби и се появяват нещо като малки пъпчици, който до ден- два изчезват... Вече съм свалила всички пръстени, само брачната халка още нося, но и около нея упорито взе да ми съхне кожата. Какво е това чудо???

# 66
Тед Кет мисля , че са гъбички за жалост.А мойто сега осъзнавам 4е са си точно гъбички вчера ги куснах в калиев перманганат и да кажа мисля 4е има ефект.ОБАче майко мила кожата на показалеца и на средния пръст на дясната ми ръка е изсъхнала насякъде плъзва тая гадост,мисля че лесно ще я опражя там..засега процедирам само с овлажнително кремче , пробвай така.При мен може да се е получило защото си мия ръцете по нз колко пъти на ден заради тези гъби на краката и...абе лоша работа

# 67
  • Мнения: 5 140
Гъбичките по краката оправих с Ламизил за една седмица мазане.
Влачех се бая време и накрая о чудо, Ламизила помогна.

# 68
  • Мнения: 139
Аз имам по стъпалата - уви, ужасно е!!! Вече две седмици нанасям някакъв антимикотичен крем, но ми се струва, че няма ефект Cry! Днес си купих антимикотичен спирт, но се замислям дали е редно да го ползвам върху разранените места? Моля Ви, дайте ми съвет Cry 

# 69
  • Мнения: 721
Mania,  аз имах рани като теб и ако се намажеш със спирт няма да е най-доброто нещо. По-добре ти и другите момичета си купете Ламизил. Може да ви съмнява, но за 1 седмица гъбите са Чао! Grinning Казвам го от опит - 6 години имах, все пак!

# 70
  • Мнения: 1 564
Дактакорт крем помага срещу гъбички. Peace

# 71
  • Мнения: 231
Foot GUARD-помага за гъбички и ароматни крачета.Изпробвано е и не е скъпо пръска се ката спреи. newsm10

# 72
# 73
# 74
  • Мнения: 336
Антимикобета, вече се продава в аптеките и струва стотинки. Наистина помага, но засегнатите участъци трябва да се третират упорито! Шефката ми е фармацевтка и ми каза рецептата -  салицилов спирт, ацетон, глицерин, бета нафтол в определено съотношение. Аз самата съм го приготвяла на познати, които са се излекували. Успех на всички в неравната борба с гъбичките!

Общи условия

Активация на акаунт