За ужасните гъбички по краката

  • 999 817
  • 914
  •   5
Отговори
# 105
  • Мнения: 305
Спазвай хигиена и си купи Дактакорт Peace

# 106
  • Мнения: 2 427
 Певарил крем.Това е най-доброто средство против гъбите.Сутрин и вечер миеш краката,подсушаваш ги,слагаш едни чорапки,по възможност памучни и така за една седмица се отърваваш.Аз за една седмица така с Певарил излекувах племенника(м-у другото само на 6 години!!!)с гъби,които благодарение на бездействеито на майка си влачеше цели две години.Обаче миналата година на морето се вбесих и го излекувах за нула време Crossing Arms.

# 107
добре де а как се мажат гъбичките под ноктите имам на 2 пръста и се чудя от къде тва чудо,никога не съм имала?ма не знам как да намажа под нокътната плочка и с какво?

# 108
  • Мнения: 13 187
Гъбичките живеят навсякъде около нас- има и по чехлите, в пръстта на саксиите с цветя, в басейните, къде ли не...
И трудно умират гадинките.
За ноктите- трябва с пиличка или игла добре да се остърже нокътя и тогава да се нанася препарата, в противен случай той не може да проникне през нокътната плочка.

# 109
  • Мнения: 2 673
да ...това лекарство от Ветеринарните аптеки и аз съм го чувала, една приятелка скоро спомена за него като супер ефикасно, тя работеше във ВЕТПРОМ\завода за ветеринарни препарати\ обсъждахме Тривитаминола \за маската за коса\ и в тази връзка тя каза, че това за гъбичките е 100% ефективно..Ама как се казва - незнам..

# 110
  • Мнения: 15 619
Преди три години, в жежкото лято, с едни чехли от изкуствена кожа и аз се обзаведох с гъбички на единия крак. Първо почнах да се лекувам сама = голяма грешка!!! Смъкнах си кожичката с тоя антимикотичен спирт и полза никаква!
Отидох на лекар, който ми предписа следното:
Сутрин и вечер баня с лайка, тетра и сода, като тетрата е в минимални количества, а лайката повече.
Една седмица, веднъж на ден намазване с ламизил крем след банята.
Втора седмица - два пъти дневно мазане с Дактакорт - крем.
Досега нямам проблеми. От време на време пак си правя баня с изброените билки.
Още при първото накисване на краката ми във отварата почувствах невероятно облекчение.

# 111
  • Мнения: 371
Ветеринарният спрей против гъбички е ЗООМИКОЛ Peace

# 112
  • Мнения: 74
 Имах същия проблем преди няколко седмици.Страхувах се да не ги пренеса в семейството,а нямах време да отида на лекар.Тук прочетох за Антимекотичен спирт/ако не бъркам името/ и Микозолин.За около две седмици напълно се скриха,а самото лечение продължи около 7 дни. Peace Peace Peace

# 113
  • Мнения: 1 092
Мъжа ми имаше от тези натрапници #Cussing out.Лекарството - евтино и суперефективно се нарича СПОРИЛ.Купува се от ветеринарна аптека,аптекарят ще ти даде и схема по която да се мажеш - 1000% гаранция за успех Peace

# 114
Така, до колкото съм чел има страшно много различни гъбички и не е сигурно, че това което е помогнало на един ще помогне и на др. Мазах се с ламизил примерно 10 дни не ми помогна....
Въпроса е, че при мен вече ми излезнаха и по ръцете... бях до личния си лекар да ми даде направление за дерматолог, тя в почивка.... Нямам думи, здравната ни система е супер напрао...
Та моите гъбички са като някфи кратерчета... а на ръцете са ми като малки пъпчици(мехурчета) които мн сърбят... (но се старая да не ги чешам). Странното е, че вс ми се получи след като спрях преди 2 месеца цигарите... какво пак ли да ги почна? Simple Smile
Ще се радвам ако някой ми помогне или ми препоръча добър дерматолог. Cry

# 115
  • Мнения: 26
Аз мисля, че има значение какъв вид са точно гъбичките. Като малка много ми иълиъаха тоцхно между пръстите на краката и на ръцете. Кожен лекар ми иъписа мазане с чесън и тебешир счукан на прах. След една седмица нямаше и помен от тях.

# 116
  • Мнения: 170
vyzmojno li e kato se pipat krakata, gybi4kite da se prenesat po rycete, ottam i po polovite organi.

От известно време мисля, че точно това ми се е случило.При мен обаче проблема тръгна от ръцете,преди  10 години врата на автобус ми изтръгна нокътя на един пръст и въпреки, че отидох незабавно на лекар след 2 години на пръста ми се появи ужасно образувание.Наложи се да ме оперират, беше се превърнало в туморче /слава богу доброкачествено/ и тогава лекаря ми обясни, че при травмата в тялото ми се е настанила бактерия.Е, изрязаха ужасната гадост, но бактерията си е свършила работата - сега имам проблем с ръцете, краката и половите органи - не знам какво да лекувам.Трябва ми нещо, което да изчисти целия ми организъм.Та, ако някой знае нещо такова ..., моля нека сподели.     

# 117
  • Мнения: 17 546
ЛАМИЗИЛ!!! мощен антимикотичен крем. За 1 седмица забравяш за гъбките. Тубичката струва между 10 и 12 лв, зависи от аптеката. Това е най-точния крем в момента. Дори с таблетната форма лекуват оникомикоза (гъбички под ноктите) позната още като "проклятието на Фараоните". Вярно, много е скъпо но пък ефекта е поразителен!

# 118
аз също имах този проблем!Сега ще напиша лекарствата с който се мазах и те изчезнаха. 
против гъбички на краката:   лекарство- ''микодермин" спирт-антимико-бета със съдаржаниена:салицилова киселина 5%, бета нафтол 1%.         Първо се на мазва болното място със спирта след това с лекараството.След като исчезнат за около 2 седмици се маже профилактично         

# 119
 newsm78МОЛЯ ,АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ОТ КЪДЕ ДА СЕ СНАБДЯ С ЛЕКАРСТВОТО ХЕКСАМИН ,ДА МИ ПИШЕ !

Общи условия

Активация на акаунт