За ужасните гъбички по краката

  • 999 926
  • 914
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 177
аз съм много доволна от друга бабина рецепта - кипвам едно шише винен оцет със силицил на прах и след това три вечери подред си кисна краката по 10 минути и после не ги изплаквам. След това ефекта е поразителен захабената кожа се обелва и краката стават като бебешко дупе, а от гъбички и миризми няма и следа.

# 136
  • Мнения: 8 769
Темата е от 2004 г.............
Вече имам първите резултати-беленето на кожата драстично намаля, дано продължи все така. Flutter

ама, кое по точно ти помогна  Thinking
Хомеопатичното лекарство ми помогна, не онези мазила, които се споменават в цитирания мой по-долу постинг (и9 с които се боря от 1990 г). Да, на щерка ми бяха започнали да минават (леле, колко отдавна е било), но така и не минаха напълно. Останаха на едно ниво. След известно време започнах да я лекувам хомеопатично (за други неща), продължавам и до сега, ноктетата по краката й вече са много добре (има само още едно две нокътчета за оправяне).

gill grisam, кое по-точно е твоето мнение-да се пият антибиотици ли? Или да се мажат ходилата?

# 137
  • Мнения: 4 053
Доня Туфиня, а как се казва това хомеопатичното,или за всеки е индивидуално  newsm78

# 138
  • Мнения: 8 769
Доня Туфиня, а как се казва това хомеопатичното,или за всеки е индивидуално  newsm78
За всеки е индивидуално, Мони, за времето през което се лекувам хомеопатично съм пила различни лекарста. Сега след последното имам изключително подобрение, само че му забравих името  Embarassed

# 139
  • Мнения: 4 053
Доня Туфиня, а как се казва това хомеопатичното,или за всеки е индивидуално  newsm78
За всеки е индивидуално, Мони, за времето през което се лекувам хомеопатично съм пила различни лекарста. Сега след последното имам изключително подобрение, само че му забравих името  Embarassed

оф, много са гадни и упорити тия гадини,
мерси все пак  Hug

# 140
  • Мнения: 107
аз ще ви споделя една изпитана и евтина домашна рецепта за гъбички по пръстите на краката: в един сън се сваряват листа от тетра (смрадлика), запарва се добре няколко минути. След като вече сместта е пойзстинала, но не много се изсипва в един леген и се накисват кракатата, така се стой докато изстине водата....процедурата се прави 2 пъти на ден. Определено има голям ефект. Добре е да се сменят всички чорапи и чорапогащници след това, или да се изварят с гореща вода..  Peace

# 141
Здравейте! Аз от 3 седмици имам ужасни гъбички по ръката и по дупето. Ходих в Александровска болница и ми предписаха Орунгал и още едни антибиотици, както и крем. Много съм отчаяна, защото моите са се усложнили, понеже не си обърнах внимание на време. Може ли някой да ми каже нещо за това лекарство? Много е скъпо - 6лв е 1 хапченце.

# 142
Здравейте! Моля някой, който знае от кЪде мога да си намеря формалин за дезинфекция на обувките, да ми каже. И защо, когато попитам в аптеките в София, аптекарките ме гледат, все едно се каня да убия някого? Да не е забранен този формалин? Благодаря предварително!

# 143
  • Мнения: 3 830
Ох, тези гъбички са ужасни.
Никога не съм имала и се надявам никога да нямам.
Мои познати са имали и имат и знам, че са много упорити.
Много е важно да действаш навреме с лечението,  а не да чакаш хубавко да втасаш Naughty
Вуйна ми се излекува с разни билкови бани и някакво мазило, но не мога да си спомня името.

# 144
  • Мнения: 3 830
Здравейте! Моля някой, който знае от кЪде мога да си намеря формалин за дезинфекция на обувките, да ми каже. И защо, когато попитам в аптеките в София, аптекарките ме гледат, все едно се каня да убия някого? Да не е забранен този формалин? Благодаря предварително!

Формалин от някоя морга, но знам, че е мн мн скъп. Може и от някоя лаборатория, но не съм чувала да се продава в аптеките.
Можеш да дезинфекцираш обувките и с обикновен етилов спирт. Струва някакви си стотинки и се намира във всяка аптека.

Освен това формалинът мирише ужасно и много силно.

# 145
до alpfa beta
тема -гъбички по ноктите
Лекарството се казва "Съкровищата на тайгата" - сибирски женшен, има го във всяка добра аптека, струва около 7 лв за 50мл .

# 146
  • Мнения: 4 116
Четох тук във форума за Цитросепт. Явно помага и за гъбички - по крака, ръце и влагалище. Аз ще го ползвам като имуностимулант. Ето, прочетете. Дано да е от полза на някого - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236205.0

# 147
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Моята кожна лекарка ми препоръча Антимикобета или Антимикоацид. Един ден се мажеш със спирта, един ден - с йод.
Аз съм си третирала краката с Антимикобета спирт и съм много доволна, дори има по добър ефект от Ламизила. Но трябва постоянство всяка сутрин на чисти крака обтриване със спирт и памучни чорапи докато трае лечението. И никакви обувки от изкуствена кожа. Те са най големите развъдници на гъби  #Crazy

# 148
  • Мнения: 3 675
Аз също съм ползвала лак Батрафен,наистина помага, но трябва постоянство.Аз си спомням, че го използвах повече от месец.

# 149
  • Мнения: 2 759
                      Може ли да пишете кои от лекарствата са за гъби по кожата и кои по ноктите, моля?

Общи условия

Активация на акаунт