Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юли 2004, 12:15 ч.

Antibiotici i za4evane????

• 3 649
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте моми4ета как сте днес.Искам да се допитам до вашето мнение - преди два дни бях на контролен преглед при гинеколога и той ми каза,4е съм се  възстановила много барзо от направения преди месец и половина спонтанен аборт. Желанието ми е да запо4нем опити за бебок още този месец,сега след като ми сварши цикъла. Искам да споделите вашето мнение по този вапрос или е по добре да из4акам още месец,два. Преди два дни се върнахме с мъжа ми от моренцето и все още сме в приповдигнато настроение от емоциите там.Та затова си мисля да използваме момента и да опитаме. Благодаря Ви предварително и пойелавам на вси4ки приятен петъ4ен ден.

# 1
На мен гинекологът ми ми каза да изчакам 6 месеца въпреки че на втория месец се бях възстановила физически.
Според мен още ти е рано, не е важно само физическото възстановяване след аборта, а и психическото.
Попитай гинеколога си, той ще ти даде най-добър съвет.

# 2
Наистина е най-добре да се консултираш с него.
Но все пак довери се и на собственото си усещане.
Успех.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
И аз имах една бременност, завършила с "кухо яйце".
Лекарката ми каза, че няма никакъв проблем да се почва с бебеправенето, без да се чака 6м..  Simple Smile
Аз се раболях от пневмония  Close  и затова се получиха тези 6м. при мен!   Wink
  Grinning  Успех с начинанието  Grinning

# 4
  • Пловдив
Мила ако доктора ти е казал,че всичко вече е О.К. значи можете да пробвате.Стискам палци и успех.
Ще разрешиш ли и аз да те попитам нещо-колко време след спонтанния аборт ти дойде М-то?
Питам защото аз направих спонтанен аборт преди 6 седмици и още не ми е дошло а базалната температура продължава да е висока и не знам какво да мисля.
По принцип съм решила ако не ми дойде до другата седмица да ходя на лекар,но ще съм ти благодарна ако ми отговориш,за да се успокоя/евентуално/.Мерси предварително.

# 5
Zdraveite mili4ki kak ste? Blagodarq Vi za podkrepata, dnes naistina sam po-dobre, s novi sili prodaljavam na-pred. Iskam neshto da Vi pitam. Neznam dali do sega se e govorelo za tova, no az ne sam v 4as otnosno antibioticite i bremennost. Nalaga se da piq antibiotici ot v4era zaradi cistit, zapo4nah gi razbira se zashtoto bolkite sa mnogo silni, no me pritesnqva fakta: "Okazvat li vliqnie antibioticite pri za4evaneto?" Znam, 4e pri bremennost e izklu4eno da se piqt, no pri za4evaneto kak e???? Confused: Vse pak trqbva da gi piq 10 dena, a M mi svarshva sled 4 dni i bi bilo vazmojno da se zastapqt za4evane i i antibiotici.................. Confused:  Confused:  Confused:

# 6
  • Sofia
Ами първо , може да ти свърши след около 4 дни М-то , но до овулацията ти , ще минат още окло 8(зависи) дни , така че антибиотика и зачеване е малко вероятно да се застъпят.
И второ , незная дали оказва влияние антиб. на зачеването , но ако заченеш най - вероятно ще е противопоказен (антибиотика де) за бременността.
С две думи , щом провеждаш това лечение , по - добре не бързай с бебеправенето.

Успех с лечението Grinning !

# 7
kaji mi kakav antibiotok pie6?
po princip niama vrazka s pieneto na AB i bebepraveneto....
ako pie6 Ciproflocsacin-toi e i za vazpalenia v malkia taz taka 4e ako ima6 niakakvi smu6tenia v polovata oblast 6te ti podeistva polojitelno....badi sigurna ....
s da6teia si zabremeniah to4no pri priem na AB.
niama stra6no Laughing

# 8
Blagodarq ti mili4ka! Tova mi podeistva naistina mnogo polojitelno. Da ciprofloksacin piq!!! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт