Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора

Момичета, някоя от вас пробвала ли е неоменор? Беше ми го препоръчала една гинеколожка, но тогава няках възможност да си го купя(струва около 18 лв опаковката)? Доколкото прочетох е на билкова основа. Някой има ли впечатления?
Цитирай

При болезнена менструация пия Нурофен и ми помага.
Може и аулин.
Цитирай

Да то и аз пиех аулин преди, но нали бил много вреден и последните месеци се мъча с но шпа, някога действа някога наистина си се мъча, а това понеже е билково си мислех за него дали да го пробвам
Цитирай

на бирфеста

При болки при цикъл пия Диклофенак дуо или диклак и ми минава. Откакто го открих това лекарство и вече не съм инвалид 3 дни в месеца.
Цитирай

Това не съм го чувала. Може да пробвам newsm78
Цитирай

Момичета, някоя от вас пробвала ли е неоменор? Беше ми го препоръчала една гинеколожка, но тогава няках възможност да си го купя(струва около 18 лв опаковката)? Доколкото прочетох е на билкова основа. Някой има ли впечатления?
Сестра ми пие Неоменор. На втората опаковка вече няма болки и го спира. Ефекта му е половин до една година, после пак трябва да се пие по месец- два.
Виж какво видео намерих във фейса за Неоменор: https://www.facebook.com/photo.php?v=3206573897164
Цитирай

Звучи много добре Smile май си струва човек да опита.
Цитирай

Гоце Делчев

И аз пия Аулин. Аулин пия само в деня, когато ми дойде и не мисля, че може чак толкова да ми навреди.
Веднъж опитах и с Ибупром също подейства, но не както Аулина.
Цитирай

И аз преди така правех, но ме наплашиха, че е много вреден, щом е с рецепта, незнам
Цитирай

Неоменора има ефект-неусещаш че си в цикъл, аз така се чувстах. Пие се няколко месеца и си ОК. Успех момичета!
Цитирай

Здравейте! И аз ще споделя моето мнение за Неоменор.
Много съм доволна от Неоменор, откакто го пия, менструацията ми е точна като по часовник, направо знам в кой ден и в колко часа ще дойде !  Laughing а преди имах много нередовна менструация, идваше все към 40+ ден... да не говорим за болките, бяха ужасни. Сега болката направо е сладка, Laughing няма нищо общо с предишните мъчения. Така, че препоръчвам определено Неоменор.   Wink
Цитирай

Аз пък съм безкрайно учудена, че Солпадеин ми действа. Това е единственото лекарство, което ме държи на крака по време на цикъл. Преди пиех Аулин, течен аналгин - никакъв ефект...
Цитирай

Преди се тъпчех със "Спазмалгон", за да оцелея Smile  не се търпеше! Случайно открих, че червеното вино, което по принцип не обичам ми действа добре. От няколко години пия по 1 чаша преди да започне болката и забравям за нея.

Сигурна съм, че по-природен метод няма! Чувала съм и за хомеопатичен магнезий, но всичко е индивидуално - на мен не ми подейства!

Във виното е истината!!!
« Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 14:35 от shantaram »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора