ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 50 022
  • 217
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 232
Това на снимката е малката тупалка на по-стария модел.До сега дамаски и тапицерии съм прала само с буркана за химическо чистене- сухото пране.Сега наистина излезе нова приставка - малко перящо - 300лв.Исках отзиви за него,ако някой го е пробвал.

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Аз го имам малкото перящо и съм страшно доволна от него. По-удобно е от голямото  за дивани , столове, дори и седалките на колата съм прала с него. А буркана не съм го ползвала. МОже ли да ми кажете как се използва Simple Smile ?

# 182
  • Мнения: 1 232
Пълня буркана с разтвор.Маркуча се мести от издухващата страна и опръсквам добре това, което пера. С четка разтърквам добре.Ако има петна опръсквам по-обилно и изчетквам докато изчезнат.След това изсмуквам с малката четка ,без четината,ако е по - мокро.Струва ми се , че става по - бързо и по - добре изпрано,защото съм вкарала и български елемент-четка от 2.40.

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 440
 Към zazazu1.От няколко години имам машината.Когато бях решила да си я купя незнаех към кой да се обърна.Попитах моя позната ,която вече притежаваше  да ме насочи към някой дистрибутор.   По-късно разбрах лично от нея ,че е получила  200лв.бонус само за това  че ми е дала нейният телефон.

# 184
  • Мнения: 1 232
На мен също ми обещаха новото перящо - 300лв. , ако намеря някой да купи...

# 185
  • Мнения: 395
Мога ли да си купя малкото перящо без да идват у нас? Много ме дразни това нахлуване в личното пространство...

# 186
  • Мнения: 42
Аз ги извиках да ми покажат как работят и малкото перящо и мопа, дадох им 4 контакта за презентация и ми ги дадоха.

# 187
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Цитатgug40
Цитат
Аз ги извиках да ми покажат как работят и малкото перящо и мопа, дадох им 4 контакта за презентация и ми ги дадоха.
И ти ги продадоха!!! За колко всяко?

# 188
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Купих си иланг -иланг от дрогерия и сега с бебето на рейнбола така ухае на всякъде!!!
Лошото е че трябва да го местя тук там...

# 189
  • Мнения: 42
Цитатgug40
Цитат
Аз ги извиках да ми покажат как работят и малкото перящо и мопа, дадох им 4 контакта за презентация и ми ги дадоха.
И ти ги продадоха!!! За колко всяко?
Дадоха ми ги /безплатно/ срещу 4 контакта за презентация! Така си взех и комплект ароматизатори и препарати!

# 190
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
gug40 Не е възможно от личен опит!! А и три мои приятелки са на същото мнение, като двете са дилъри към Рейнбоу!!
Та нали така всички ние в България, които имаме машината, ще се сдобием с малкото перящо и мопа безплатно та дори и ароматизатори, и перящо ако ги извикаме да ни ги презединтират....и дадем не 4 контакта а 10 или повече. Познати колкото искаш!
Или при теб са презединтирали прахосмукачката и си я купила? Тогава може!! Да ти са подарък!!!!
Аз така подарък получих малката тупалка, бебето, ароматизатора и перящата течност...след като закупих машината с голямото перящо и тупалката, и дадох 5 контакта....

Последна редакция: нд, 02 ное 2014, 11:41 от лула

# 191
  • Мнения: 1 520
Мога ли да си купя малкото перящо без да идват у нас? Много ме дразни това нахлуване в личното пространство...
Обясни им, че живеете на квартира и хазяите ви не позволяват в жилището им да влизат непознати хора, и за това не можеш да ги пуснеш да влязат. Не зависи от теб.
И тъй като често ви правят внезапни проверки (във вид на посещения) дали спазвате правилата, заради някаква си презентация не си заслужава риска да ви изгонят Naughty

# 192
  • Мнения: 1 232
Че има ли такива хазяи?И тия чести посещения за проверка , за спазване на правилата , не са ли също нахлуване в личното пространство?Като си плаща наема , може и на челна стойка да си стои.

# 193
  • Мнения: 19 475
Към zazazu1.От няколко години имам машината.Когато бях решила да си я купя незнаех към кой да се обърна.Попитах моя позната ,която вече притежаваше  да ме насочи към някой дистрибутор.   По-късно разбрах лично от нея ,че е получила  200лв.бонус само за това  че ми е дала нейният телефон.
E, тя затова прахосмукачката, пардон - системата е на такава цена, щото комисионните по веригата са безброй.
Крем карамел, заяви им в прав текст, че ще купиш, но не ги искаш у вас. А да видим дали няма да ти продадат  Wink

# 194
  • Мнения: 1 232
Ако имам нужда от нещо , отивам направо в сервиза на Рейнбоу , при Маргото или инж. Николов.Свършват ми перфектно работата.Въобще не се занимавам с тия навлеци.Ако някой иска телефон за връзка , на ЛС.Малкото перящо също го продават  там.Продават и прахосмукачки втора употреба - с гаранция , рециклирани и всичко останало...

Общи условия

Активация на акаунт