Мека мебел - 7

  • 231 030
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • пловдив
  • Мнения: 1 086
Браво за идеята за почистване с мицеларна вода. 😉
Предпочетох сваляеми калъфи, защото и стария е така и бая зор е видял. Сега с две деца не ми се мисли...

# 751
  • Мнения: 417
Разбирам те напълно!
За сега горе-долу успяваме да ги опазим в приличен вид, с изключение на сополите тук таме от малкия по възглавниците, но тях ги оправям с вода! 😂
Браво за идеята за почистване с мицеларна вода. 😉
Предпочетох сваляеми калъфи, защото и стария е така и бая зор е видял. Сега с две деца не ми се мисли...

# 752
  • Мнения: 1 558
Аз лично не си поръчах със сваляемите дамаски....
Нашата дамаска се чисти изключително лесно.
Здравейте! Аз очаквам до края на месеца Bonbon M. Каква е дамаската ви? Ние поръчахме синя Веларе. Много се надявам да се чисти лесно...

# 753
  • Мнения: 46 403
Моля, пуснете нова тема.

# 754
  • Мнения: 417
Ако трябва да съм честна, не помня как се казваше самата дамаска, но и на мен ми се върти да беше Веларе. Тази, която е по-мекичката, а на от тази, която стои като плетена е.
Напомня ми малко на Алкантара Simple Smile
Лесно се чисти, да. Още в магазина споделиха, ако се изцапа, да се избърше с кърпа с вода, преди да е засъхнало и чистенето в такъв случай е много лесно. А както споменах по-горе, моето лично откритие за моментите, в които сме изпуснали ситуацията и е засъхнали, или пък става въпрос за надраскано с химикал, флумастер и тн - мицеларна вода! С препарати до сега не съм го чистила. Може би най-“сериозното” като почистващо средство, което съм използвала е мокра кърпичка. Simple Smile
Аз лично не си поръчах със сваляемите дамаски....
Нашата дамаска се чисти изключително лесно.
Здравейте! Аз очаквам до края на месеца Bonbon M. Каква е дамаската ви? Ние поръчахме синя Веларе. Много се надявам да се чисти лесно...

# 755
  • Мнения: 46 403
Моля, пуснете нова тема!

# 756

Общи условия

Активация на акаунт