Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 006
  • 624
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 7
.........
П.С. МОга ли към витамините и шампоана да добавя също и сода и жълтък ? Те също свалят цвета ,така знам ...   Rolling Eyes или да не експериментирам.. ?
    Не бих съчетавала витаминът С ,който е аскорбинова киселина , със содата ...... Naughty

Благодаря Simple Smile

# 151
  • Мнения: 33
Аз съм тъмно червена боядисах се за първи път преди 2 месеца и няколко дни вече  Grinning  от тогава не сам.Харесвам се но ми предстои бал и не искам тогава да съм с червена коса в корените израстна малко и върховете станаха по-светли.Мисля утре да пробвам дано да се получи нещо  Praynig  Благодаря за чудесната идея   bouquet

# 152
  • Мнения: 430
Здравейте. Искам да направя платинено бели кичури, но никога не стават. Дайте някаква идея, хитринка, освен фризьор, защото и там ударих на камък.

# 153
  • Мнения: 254
Днес пробвах маската наистина изсветля, а съм тежък случай боя-къна-боя, но естествената коса не я изсветли. Ще я направя още няколко пъти и после на фризьор да я направи еднаква в корените. Харесала съм си този цвят https://www.facebook.com/photo.php?fbid=450141125041709&set= … ype=1&theater

# 154
  • Мнения: 82
Светлана ,а можеш ли да кажеш кой е  този цвят и на коя марка?
Благодаря!

# 155
  • Мнения: 1 976
а цял бебешки шампоан ли трябва да се сложи? защото моята коса е до рамото....?  newsm78

# 156
  • Мнения: 6
а цял бебешки шампоан ли трябва да се сложи? защото моята коса е до рамото....?  newsm78
съгласна, аз си мисля че трябва да е цял амаа Shocked

# 157
  • Мнения: 1 976
еми сложих целия и без това е малък такъв... и сега си стоя намацана да видим.... тя моята сега в корените е светло червена, надолу тъмно кафява.... обезцветена в домашни условия с римуувъра на black ... беше черна

# 158
  • Мнения: 21
Ох,момичета и аз ще ставам пак брюнетка,така че ще ви следя да видя как ще ви подейства маската.Сега съм с черна коса от около 5 години,но ми омръзна вече.Даже последния път като се боядисвах си направих корените уж много тъмно кафяво,та да не личи разликата,ама боята не стана такава ами даже ми оранжавее на слънце и хич не ми харесва.В чуденка съм какво да се правя,а хич не ми се изсветлява с римуувъри. ooooh!

# 159
  • Мнения: 254
Нямам представа нито каква марки, нито кой номер Rolling Eyes, просто ми хареса снимката във фейсбук. Ще ходя на фризьор, че нещо не ми се рискува. Всеки път като се опитам сама се получава нещо, което не съм искала.

# 160
  • Мнения: 1 976
Svetlana , на мен и на фризьор не ми се получава дори подобие на това, което искам  #Cussing out #Cussing out

днес направих маската .... 2 пъти, не ме бийте  Whistling

корените ми, които бяха светло-тъмно червени станаха първия път тъмно рижо, а втория път светло рижо, надолу малко тъмни, а целите дължини от черни станаха първо много тъмно кафяви, а сега са кафяви т.е. тъмно кестеняво-червеникави тук там по-светло кестеняво... поне така се вижда на лампите... с  2 думи - цигане маане отвсякъде, нооо за мен и това е много...
ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС Е как да продължавам процедурите занапред, защото с това тепмо корените ми скоро може и да станат руси.... Joy а надолу вървим с по 1-2 тона едва едва

# 161
  • София
  • Мнения: 1 391
Като чета по-горните коментари се замислих - а не може ли да се мажат само дължините, които по принцип остават по-тъмни от корените? newsm78

# 162
  • Мнения: 1 976
Niandre , и аз така си мислиха да правя, но първо ,че сама ми  е абсурдно, второ течността става като желе и много се заплита, не е като боята  Thinking

# 163
  • Мнения: 485
Здравейте. И аз преди два часа, очарована от всички положителни коментари за метода, реших да го пробвам. Счуках 20 таблетки витамин С, добавих 3 супени лъжици шампоан и намазах с четка а после намачках по цялата дължина. Преди това леко си напръсках косата с пулверизатор да не е суха. Увих в найлонче и после кърпа и стоях така 2 часа. Видим ефект няма, но сега е и вечер, утре сутрин на светло ще видя и ще споделя. Мисля да повторя процедурата до няколко дни, надявам се че няма проблем. Само да кажа, че косата си я боядисвам черна от 2007 година, доста е наслоявано, но не съм се боядисвала от септември и сега корените ми са доста израснали за мен - 3 4 см и е видимо. Преди 2 седмици почнах с домашните маски с кисело мляко, жълтък, зехтин, след това си купих и тривитаминол и 2 пъти го добавях към горната маска. Днес се сдобих и с бадемово масло и смятам да продължавам с маските, надявам се боята да пада вече видимо. Simple Smile))

# 164
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, не можах да прочета цялата тема защото нямах време. Ето я моята ситуация. Моят естествен цвят е тъмно кестеняв, но от няколко месеца се боядисвам тъмно руса. Вчера направих голяма грешка и сега съм патешко руса. Въпроса ми е дали ще мога с вит. Ц да махна този патешки цвят???

Общи условия

Активация на акаунт