Премахване на боя за коса с витамин C

  • 210 926
  • 624
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 249
Направи си домашна маска - зехтин (или друго масло - бадемово, пшенично) + жълтък + мед; хем подхранва косата, хем сваля много от боята.

# 181
  • Мнения: 0
стана ми интересно и аз реших да пробвам с шампоана и витамин С, преди 2 дни се боядисах млечен шоколад, но не ми хвана върху русите кичури и реших да пробвам да видя какво ще стане дано съм доволна след 1 час  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 2
Здравейте! Искам да се похваля. Направих си маската с шампоана и витамин С стоях около час и половина преди 10 мин се измих и сега косата ми е с 3 тона по-светла. Grinning Само да добавя ,че бях боядисана тъмно руса и искам да се направя много светло руса и май ще стане. Накрая си полях косата с чай от лайка. В крайщата на косата боята ми падна изцяло Simple Smile

# 183
  • Мнения: 1 124
И аз пробвах тази процедура, косата ми е боядисвана последно преди 5 месеца с тъмно рус цвят, но направо си изглеждаше тъмно кафяво по-скоро.В момента е малко по-светла наистина, аз си я забелязвам, че част от боята е паднала, но определено ще потретя след седмица отново маската. 4470

# 184
  • Мнения: 817
Ок, мили дами и мами, сутринта прочетох темата и през целия ден се колебах, когато минах покрай аптеката, нещо като че ли ме придърпа вътре. Сложих 5 ампули течен витамин С, които се равняват на 25-30 хапчета и шампоан Бочко за момиченца. Часът, от който засичам 1 час и 15 мин. е 20:55, в 22:10 ще имам впечатления от рецептата от първа ръка.
Боядисвам се по-тъмна от 2010-та, в различни нюанси и различни бои - както безамонячни, така и с такива, които съдържат амоняк. Понеже ми предстои сватба след 6 месеца, реших да си възстановя естествения цвят, който е много приятен, наподобява лешник, но отдавна не съм го виждала. Ако успея по този начин да смъкна малко черно, за мен ще е добре, защото първо - няма да има такава зверска разлика между 4-те пръста корени в естествен цвят, дължините и корените. Наскоро се простих с 1/2 от дължината си и сега косата ми стига едва до раменете. С нетърпение чакам да видя резултата и ще съобщя своевременно!

# 185
  • Мнения: 817
Моите впечатления - разлика има, видима е, но не е драстична. Струва ми се, че малко изсушава косата, намазах щедро с балсам, към който добавих няколко капки бадемово масло. След сешоара сложих малко кристали и работата заспа. Определено ще повторя процедурата, но няма да е скоро, стори ми се една идея по-агресивна отколкото очаквах.

# 186
  • Мнения: 9 991
Записвам се да ви следя. Само мога да споделя , че се къносах я с къна кестенява , след което исках да махна къната с ремувър не стана , само се изгори.

# 187
  • Мнения: 0
Дами,с какъв детски или бебешки шампоан е найдобре да се направи процедурата,защото имам дълга и гъста коса,която е боядисвана с черна къна и с боя ..Натруших около 10/15 хапченца витамин Ц и ги смесих с бебешки шампоан Тео Бебе,но проблема е че не видях да пада боята и не мисля че е станало нещо..

# 188
  • Мнения: 817
Дами,с какъв детски или бебешки шампоан е найдобре да се направи процедурата,защото имам дълга и гъста коса,която е боядисвана с черна къна и с боя ..Натруших около 10/15 хапченца витамин Ц и ги смесих с бебешки шампоан Тео Бебе,но проблема е че не видях да пада боята и не мисля че е станало нещо..

Доколкото прочетох ми се струва, че трябва да сложиш повече витамин С, погледни първите постове. Аз смесих с Бочко, не знам защо така прецених,  при други обстоятелства бих си взела друг...

# 189
  • Мнения: 16
Дами,с какъв детски или бебешки шампоан е найдобре да се направи процедурата,защото имам дълга и гъста коса,която е боядисвана с черна къна и с боя ..Натруших около 10/15 хапченца витамин Ц и ги смесих с бебешки шампоан Тео Бебе,но проблема е че не видях да пада боята и не мисля че е станало нещо..

Доколкото прочетох ми се струва, че трябва да сложиш повече витамин С, погледни първите постове. Аз смесих с Бочко, не знам защо така прецених,  при други обстоятелства бих си взела друг...
къната не вярвам,че ще падне от тази маска,това е подходящо за боядисана коса

# 190
  • Мнения: 372
Ще ви хвърлям по око и споделя, ако се получи замисъла...  Simple Smile

# 191
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Днас се реших да направя процедурата и...воала,косата ми е с 2 тона по светла.Беше тъмнокестенява,а сега е с цвят на мед.
Даейства определено.
Взех си детски шампоан на Гарние и витамин С на прах.Не знаех колко прах да сложа и ръснах щедро.Определено ще повторя процедурата след седмица.

# 192
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета като гледах в youtube клипчета за тази процедура, момичетата ползваха шампоан на Head  & Shoulders, даже едната каза че с никакъв друг шампоан не става... Rolling EyesНякоя от вас да е пробвала?

# 193
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Момичета като гледах в youtube клипчета за тази процедура, момичетата ползваха шампоан на Head  & Shoulders, даже едната каза че с никакъв друг шампоан не става... Rolling EyesНякоя от вас да е пробвала?

Става и с друг.Ние в къщи ползваме само Head  & Shoulders ,но за процедурата си купих бебешки,че ми се струва по щадящ.Все пак 1 час стоиш с него на главата.

# 194
  • София
  • Мнения: 5 289
Да явно става, гледам че има доволни.Странно ми беше защо точно Head & Shoulders, шампоан като всички други, виж за бебешкия по има логика.

Общи условия

Активация на акаунт