registrirane na dete rodeno v zujbina v bulgariq

  • 767
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
privet na vsizki, zestita nova godina i ot nas na vsizki.
imam edin burz vupros zastoto imam edin mngoo revliv drebosuzko i ne moga da pisa dulgo.
znae li nqkoj kolko tozno trae prozedurata za registrirane na dete v Bulgariq?
stignahme do razlizni informazii - ot 1 sedmiza za egn i 2 sedmizi za pasport + zapis v computera
do 1-2 dni za egn i 2 dena za pasport?
blagodarq predvaritelno

# 1
  • Мнения: 293
Здрасти,
до 3 седмици е цялата процедура.

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
зависи на какви служители попаднеш. Затова всеки дава различна информация.
При нас ЕГНто стана за 1 ден  Shocked а чакахме повече от седмица, докато ни вкарат данните в компютара  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 116
Зависи в кой град ще го правиш. Моя опит е в София. ЕГН може да се изкара за до 1 седмица, просто зависи в кой ден си подал документите, щото ги носят точно в определен ден, не си спомням сряда или четвъртък беше.  Повече се чака да го впишат в компютрите, казват до 2 седмици, но без да ги прешпорваш нещаща става за около 10 дни, ако наистина много бързаш, отидеш на место в ЕСГРАОН и покажеш самолетен билет например, че ще летиш след няколко дена, може и по-бързо(на голямата ми дъщеря го направиха за 3 дена). Паспорта става и той за 3дни, ако се отиде в централата на Мария Луиза и за 1 може.

# 4
  • Мнения: 1 072
еГН-то  и при нас стана бьрзо, а 4акахме да ни "вкарат" в комп8рьра 4 дена. За Видин става вьпрос.

# 5
  • Мнения: 2 292
Blagodarq vi za otgovorite. Nie se zudihme dali ako vzemem 3 sedmizi otpusak ste ni stigne ili moje da  ne stigne i dali ste e po-dobre s pulnomostno da ne vzemem da  otsustvame ot rabota. Ste vidim.
Za dokumenti gore dolu kakto razpitahme se iska akta za rajdane s apostkil, liznite karti i braznoto svidetelstvo. N ali ne im trqbva nisto drugo?

Общи условия

Активация на акаунт