Коремни преси

  • 3 003
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
От кога мога да правя коремни преси,след секцио?

# 1
  • Мнения: 1 187
Spored men ne po-rano ot 4-5 mesec Confused

# 2
  • Мнения: 6 155
На мен лекаря ми каза не по-рано от 2мес., но съм чувала и за 6мес. и за 1год. Аз си ги правя от втория месец по-малко Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 15 197
Според моя лекар трябва да минат поне 3 месеца преди да се правят упражнения, които натоварват коремните мускули.

# 4
  • Мнения: 8 769
Опитах още на третия месец, но усетих болезнени опъвания тук-там..... Зависи от теб самата как се чувстваш.

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
На мен ми казаха 3 мес.но все още имам моменти,когато ме наболва/още не са минали трите месеца/без да правя нищо.Затова смятам да изчакам повечко-иначе имам желание. Stuck Out Tongue

# 6
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Radina
От кога мога да правя коремни преси,след секцио?


Когато се чувстваш готова за това.
Пробвай да направиш няколко. Ако имаш болки и се чувстваш некомфортно - спри и опитай отново след време.
Първо започни с горна преса, след това с долна преса (повдигане на краката от лег), а за косите коремни мускули можеш да правиш преси със завъртане на торса.
Ако целта ти е да стегнеш мускулите - на прав път си.
Тренировката за коремна мускулатура, обаче, няма да махне мазнините от корема. Както казва един голям спортист - "това е друг филм, който се нарича ДИЕТА и ако досега не сте го гледали, не е зле да отидете" Wink , защото, ако не се следят поеманите мазнини и да се скапе човек от коремни преси, мускулатурата ще остане скрита под мазнините.

# 7
  • Мнения: 4 212
Цитат на: diviana
Цитат на: Radina
От кога мога да правя коремни преси,след секцио?


Когато се чувстваш готова за това.
Пробвай да направиш няколко. Ако имаш болки и се чувстваш некомфортно - спри и опитай отново след време.
Първо започни с горна преса, след това с долна преса (повдигане на краката от лег), а за косите коремни мускули можеш да правиш преси със завъртане на торса.
Ако целта ти е да стегнеш мускулите - на прав път си.
Тренировката за коремна мускулатура, обаче, няма да махне мазнините от корема. Както казва един голям спортист - "това е друг филм, който се нарича ДИЕТА и ако досега не сте го гледали, не е зле да отидете" Wink , защото, ако не се следят поеманите мазнини и да се скапе човек от коремни преси, мускулатурата ще остане скрита под мазнините.


много верно  202uu

# 8
Ако правите коремни преси без да сте отслабнали, мускулите, които се оформят избутват тлъстините напред и се оформя нещо като бирено коремче. Затова, наред с коремните преси  трябва да се прави и кардио упражнения-бягяне, каране на колело и др.

# 9
  • Мнения: 5 539
Точно така!
Последните три постинга са много верни!

# 10
  • Мнения: 4 390
Цитат на: veseto
Ако правите коремни преси без да сте отслабнали, мускулите, които се оформят избутват тлъстините напред и се оформя нещо като бирено коремче. Затова, наред с коремните преси  трябва да се прави и кардио упражнения-бягяне, каране на колело и др.


И диета! Grinning   Stuck Out Tongue Winking Eye
Иначе кардио упражненията (по-специално пътечка и ски машина) са ми любими, защото оформят цели мускулни групи.

Общи условия

Активация на акаунт