Ин витро -Плевен 6

  • 80 149
  • 794
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Мили момичета започвам нова тема в която да пишем отсега нататък само радостни вести.ДАНО има и само положителни тестове.УСПЕХ! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10.Бъдете силни и упорити и никога не се предавайте.

Последна редакция: нд, 01 апр 2012, 10:04 от cura.1980

# 1
  • Мнения: 81
Нова тема, нов късмет!
Пожелавам на всички пишещи и четящи тук само ++ тестове  и много  newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30

# 2
  • Мнения: 52
Дано ИВИА дано.Дано тази година бог да е с нас. newsm51

# 3
  • Мнения: 44
Влизам да ви поръся  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 и дано в тази темичка да завалят положителните новини!Стискам палчета на всички!
Десдемонка,мерси миличка,дано да ти се връща двойно Hug  remybussi

# 4
  • Мнения: 4 737
Влизам да ви поръся  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 и дано в тази темичка да завалят положителните новини!Стискам палчета на всички!
Десдемонка,мерси миличка,дано да ти се връща двойно Hug  remybussi

  bouquet  Hug Hug Hug
Дано, дано! Скоро много положителни тестчета да завалят  в темичката ни Praynig Peace имного бебчета да се родят живи и здрави за наша радост Praynig!
Цура мерси за темичката Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 54
  animal037  animal037 и аз да се включа,с надеждата тази темичка да се изпълни с много положителни емоции.Аз все още съм пациент на КИРМ / имам 3 опита там/ и макар,че може да се наложи да сменя клиниката все още Ви имам близки.  bouquet

# 6
  • Мнения: 92
Влизам и аз в новата тема,дано донесе много положителни тестчета  и успех на всички

# 7
  • Мнения: 27
Момичета и аз да се запиша в новата тема и дано да съм ви на късмет  Praynig 

# 8
  • София
  • Мнения: 16 688
Запис!

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 670
Успех и от мен мили момичета!
Желая положителен тест на всяка от вас!

# 12
  • Мнения: 3 154
Да не ви загубя от поглед Laughing

Иве, как беше разходката?

# 13
  • Мнения: 670
 Laughing
Супер Сънчи Пънчи - опасали сме се с коланчета. Изядохме си ябълките и сега чакаме чудото да се случи.
Нали Вивиян  Wink
Много силно място.... За жалост имаше стотици жени които се молиха за рожба. Нашата група пренущувахме точно под иконата. Та си мисля че ЩЕ БЪДЕ НЕЙНАТА ВОЛЯ и ще имаме поне по една рожба  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 3 154
Сигурна съм, че и с по две ще ви дари Hug
Мен много силно ме зареждат посещения на такива места. Жалко, че не успях да се впиша във вашето пътуване Confused Но все пак поемам от позитивната енергия, излъчваща се от постинга ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт