Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-4 от 4 отговора

Анкета

Правили ли сте си абдоминопластика?

(Гласуването приключено: Четв., 31 Май 2012, 16:57)

да

1 (20%)

не

1 (20%)

колебая се

0 (0%)

искам,но нямам финансова възможност

3 (60%)

твърдо против съм

0 (0%)

Общ брой гласове: 5

След второто ми раждане кожата на корема ми се поразшири,това ме дразни и притеснява малко,особенно когато съм по бански.Не се чувствам комфортно така.Имам и диастаза на мускулите.

Обмислям вариант за такава операция.Разглеждах сайтовете на някои клиники,цените варират от 2000лв. до към 6000лв. според сложността на операцията.Искам да си оправя и мускулите на корема.Нямам представа коя клиника или доктор са по-добри.За д-р Енчев не мога и да си помисля,цените му са доста по-високи.На Александровска клиника са най-приемливи цените.Вие какво ще кажете?Съпруга ми не е много съгласен,защото се води средно тежка операция и има рискове,както всъщност за всяка операция.

Ако има мама сред вас,която е минала през това,нека сподели и даде съвет.Какво е чувството след операцията,боли ли много,има ли изтръпване после по кожата,имахте ли усложнения,всичко което се сетите...Ще съм благодарна много!Важно е за мен! Hug
Цитирай

Много хубави неща съм чувала за д-р Юрий Анастасов,ако не те притеснява това,че работи в Пловдив,цените при него са много добри и определено си разбира от работата.
Копирам ти един пост на потребителка,която също е с добри впечатления

Момичета да похваля:

Доцент д-р Юрий Анастасов

Адрес: БУЛ. ПЕЩЕРСКО ШОСЕ 66, ОТДЕЛЕНИЕ ПО ПЛАСТИЧНА И КРАНИОФАЦИАЛНА ХИРУРГИЯ 4ТИ ЕТАЖ , УМБАЛ „СВЕТИ ГЕОРГИ” ПЛОВДИВ 4002
Телефон: 032602935; 0359898 421418
E-Mail :: yanastassov@gmail.com
Интернет страница : http://www.ala-bg.org

Преди месец успешно направи пластична операция на 6г. ми племенник , който се роди с деформация на ушна мида , т.нар. вътре утробна деформация "Маймунски уши". Страхотно професионално и най - вече човешко отношение при продължителност на операцията 4ч.
Цитирай

Благодаря,че се отзовахте и писахте по темата  Hug !Не знам защо никой не пише,толкова ли няма жени подложили се на тази операция?!Ще проуча този доктор,не ме притеснява,че е от Пловдив.
Цитирай

Виж във http://www.tialoto.bg/ има форум специално за пластичната хирургия там ще намериш много информация, за операцията и пластични хирурзи.Аз преди две години исках да си слагам импланти и момичетата там много ми помогнаха да се насоча.
Цитирай

Гледах в този сайт.За тази операция не е много материала и темите там,а и са старички.Ще пиша на някои от момичетата все пак.
Цитирай

1-4 от 4 отговора