Опасно ли е за бебето ???

  • 1 449
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте  Grinning Става въпрос за ароматизатор за гардероб - против молци с аромат на лавандула  newsm78 Молци нямаме, ароматизаторът е много лек и почти не се усеща, креватчето на малкия е в другата част на стаята. Продавачката ме увери, че няма опасност за бебето, ама все пак ... Какво мислите newsm78

# 1
  • Мнения: 5 790
Имам такива във всички гардероби, откакто се роди бебето, че и преди това. Не съм забелязала да има проблем.

# 2
  • Мнения: 2 047
  Щом нямате молци за какво е ароматизатор против молци, може да го смениш с обикновен.  Laughing

  Мисля, че няма опасност за бебко. А и на тези ароматизатори бързо им чезне миризмата, ще я усещате само при отваряне на гардероба.

# 3
  • Мнения: 1 383
Мисля, че нямя проблем ако е с лавандула. Но ако е синтетичен, с аромат на лавандула, те съветвам да го махнеш.

# 4
  • Мнения: 8 769
Не ползвам ароматизатори за бебешките шкафчета. Омекотителя достатъчно хубаво мирише.
Препарати против молци слагам в нашите гардероби.

# 5
  • Мнения: 247
Не ползвам ароматизатори за бебешките шкафчета. Омекотителя достатъчно хубаво мирише.
Препарати против молци слагам в нашите гардероби.
Дори не мога и да си помисля да сложа ароматизатор в шкафа на бебето Naughty

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Няма проблем. Денислав като беше бебе, слагах в купичка топла вода няколко капки лавандула преди лягане нощем - много приятно и спокойно става.

# 7
  • Мнения: 3 089
ние сме с дрешник - помещение, което не е затворено към спалнята (там спи и бебка), и имаме 2 окичени ароматизатора из вътре. не виждам проблем. едно време, като са спели зедно хората и бебетата в собата, пълна с прана или още по-зле - непрана вълна, та к'во? е, ако има алергия детето, това е друга работа Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 999
Аз също мисля, че няма проблем! Peace

# 9
  • Мнения: 1 489
Мисля,че няма проблем.Нали гардероба е затворен.

# 10
  • Мнения: 505
az ne bih slogila. Vse pak tova sa si himii i otdeliat mirizma -deteto ia di6a. A i nali niamate molci, za6to ti e? PO -dobre nedei_6te vzeme ne6to da se obrine! Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 822
може да го отлепиш съвсем малко, но мисля, че няма проблеми

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Не е хубаво в стаята, където спи бебето да има силни и остри миризми. Сама прецени, дали миризмата е натрапчива и дали изобщо се натрупва в стаята. Ако е така и без това нямате молци, по-добре го махни!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ползвам ароматизатори за бебешките шкафчета. Омекотителя достатъчно хубаво мирише.
Препарати против молци слагам в нашите гардероби.
Подкрепям Peace

# 14
  • Мнения: 245
И аз ползвам в нашият само че кедър.Осмелих се да се парфюмирам в спалнята,където му е креватчето/не е ли същото да се парфюмираш и да го гушнеш/.Не мисля,че има проблем,пък и нали трябвя да му се създава имунитет, а те нямат такъв до40 дни. HugНо ти си знаеш най-добре. Joy

Общи условия

Активация на акаунт