С шарени яйца и козунаци, очакваме първите МАЙски моми и юнаци!

  • 38 263
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 174
mi6oka2 миличка ти утре една разходка из центара да си заплануваш с нас ???
Айде мамите в София утре да си спретнем една разходчица кафенце нещо сладкарничка Simple Smile

# 76
  • Мнения: 121
blagovesna ама аз съм си такава емоционална и си се ядосвам...Но пък въпросната тема наистина се обсъждаше преди три дни  Peace

Ето ви и темата за всички помощи за деца:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622201.0

# 77
  • Мнения: 7
Мишока, леле как ме разсмя Simple SmileSimple SmileSimple Smile Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 1
Цоп, и от мен в новата темичка и адмирации към Drina
Аз да дам отчет:днес бях на преглед-ехограф и запис на тонове.Малкият ми мъж е добре, все така си седи с главата на долу.Вече е цели 2845 кг.Води,плаценти са ок.Тоновете също са добри,няма контракции....дай боже такива отличници да сме до края:)
Лека вечер,коремчета Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1
Здравейте сладки мами,

днес обявявам последния ми работен ден за тази година  newsm48 Нещо много ми натежа напоследък, не съм ползвала нито един ден болничен до сега. Очаквам тиквен медал  Grinning

Като гледам колко малко дни са останали до края, баси, кога беше август месец, когато се наслаждавахме на действията, довели до сегашните ни кръшни форми  Grinning Аз от време на време поглеждам в темата на априлки, да ви кажа, доста сме държеливи, там доста рано е започнал бебевалежа. И специални поздрави за soiv, успех мила с каквото сте запланували.

Суити, твоето предложение за разходка същото ли е като на Джиа? Иначе аз съм за, макар че напоследък ходенето не ми е много приятно.

Мишока, я кажи откъде докопа хубавите платове, аз също разгледах насам -натам и нещо не мога да намеря симпатичен плат. Някакви огромни плюкнати петна с цвят на бебешко ако Laughing

И едно оплакване, ако някой знае как да се справя - ужасно ме сърбят зърната на гърдите и ареолите Shocked Това никога не е било. По принцип там не мажа с нормалното масло, с което мажа кожата на гърдите, чувала съм че не трябва. Ама да не се окаже че съм пропуснала нещо. Може би да почвам с Лансинох newsm78

Хайде хубава ви вечер   bouquet

# 80
  • Мнения: 63
pale.enchantress, едно и също е предложението, да Simple Smile  Утре, в 16:00 часа в Лагуната! Елате повечееееееееееее!  Laughing

Мишок, я сподели къде е този магазин на Ботев? И който ще беше взел плат за чаршафчета да каже от къде точно ги е купил, моля. Simple Smile

# 81
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
pale.enchantress, едно и също е предложението, да Simple Smile  Утре, в 16:00 часа в Лагуната! Елате повечееееееееееее!  Laughing
...

Аз съм пас. Няма как да дойда в 16:00 часа и в 17 да прибера дечко от градината. Така че.... приятно изкарване лейдис.

# 82
  • София
  • Мнения: 174
Jia_m някой мами имат запитване защо сме решили да е в 16 часа  newsm78
Дами ами айде да го направим по раничко хем да се разходим леко,хем да си хапнем тортички,хем да ни е леко ??? Какво ще кажете за 13 ч. или 14:30 примерно или де да знам нещо средно Simple Smile аз съм свободна принципно целия ден,но искам да е една идея малко по раничко Simple Smile Кажете да се разберем нещо

# 83
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,

Аз отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно. Завиждам ви за това, че в София се организирате за кафенца и разходки.

Препоръчвам ви да изгледате сериите от Такъв е животът - Шейново http://www.btv.bg/shows/sheinovo/. На мен ми помогна да си отговоря на много въпроси и да си припомня доста неща за раждането. Всеки път се просълзявах, когато подаваха новороденото бебче на майка му.


# 84
  • Мнения: 99
Не си спомням кой беше разпитвал за кошчетата за памперси. Нашият тати днес в бързината е взел кошчето на AngelCare, вместо поръчаното. Погледнахме го в къщи за всеки случай, но не е измислено много, много. Определено системата на Tommee Tippee е по подходяща за затворени помещения.

Идеята за срещата е супер, уффффффффф но за съжаление имам разни задачки целият ден и няма да успея да се класирам  Tired

# 85
  • Мнения: 3
Лелее, момичетааа! Бях при доктора преди малко, за да му покажа целия топ документи, че всичко вече е ок и да изберем дата за секцио - избрахме 5.05, но нито аз, нито той вярваме, че ще стои дребния до тогава. Каза, че в момента мерките му отговарят на термин!!! ( а терминът ми е 15.05), според него е 3 кг и над 46 см. Отворих едни голеееми очи!

Вика ми - секцио секцио, ама ако ми дойдеш по-рано, може да ми кефне и да ти кажа, че искам естествено да раждаш. А сега де..той вика - техниката показва, че върви доста напред, ама аз на техбика не вярвам, аз корема ти гледам и ти казвам, че е толкова голям.

Ами сега? Докога ли ще устискаме? Така ми подпира ребърцата вече! А аз между другото последните 5 седмици не съм мръднала в теглото си, а той е наддал мнооого. Продължавам да съм +7 за сега :}

Диденце, аз коментирах за кошчето - това е едно от последните неща, които ми остана за купуване!

# 86
  • Мнения: 146
Ох милички вече взех сериозно да се притеснявам,чета колко големи са ви бебчетата и се шашкам,моята принцеска миналата седмица 34 г.с. излезе 2100,питах доки дали не е малка,той каза че е ок,но вашите бебчета са доста по големи.Мн.ми е притеснено дали си набавя достатъчно храна,до другата седмица ще се побъркам от притеснение  Sad

# 87
  • Мнения: 92
кога беше август месец, когато се наслаждавахме на действията, довели до сегашните ни кръшни форми  Grinning

Не се сдържах просто  Joy много ми хареса тази твоя реплика  Hug

Ммного бих искала да дойда на сладкарничка с вас, но работата си ме зове Simple Smile Аз и в болниче и не, и в 45 дневния болничен да съм, пак ще си бачкам Simple Smile няма начин без мен във фирмата да се орпавят Sad е ще им се наложи като родя, ама за сега съм си плътно на работа  Naughty

Приятно прекарване все пак и може да хапнете едно парченце и за мен  newsm68

# 88
  • Мнения: 240
Ох милички вече взех сериозно да се притеснявам,чета колко големи са ви бебчетата и се шашкам,моята принцеска миналата седмица 34 г.с. излезе 2100,питах доки дали не е малка,той каза че е ок,но вашите бебчета са доста по големи.Мн.ми е притеснено дали си набавя достатъчно храна,до другата седмица ще се побъркам от притеснение  Sad
И моята бебка не е едра. Док ми каза, че расте и си отговаря на седмиците. Според мен нямаме основания да се тревожим - различни хора сме, а и тези измервания никак не са точни. Когато ходих на ФМ д-р Томова отказа изобщо да коментира темата, т.к. ставало въпрос за изчисления по сложна формула, които не били прецизни  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 2 958
Ох милички вече взех сериозно да се притеснявам,чета колко големи са ви бебчетата и се шашкам,моята принцеска миналата седмица 34 г.с. излезе 2100,питах доки дали не е малка,той каза че е ок,но вашите бебчета са доста по големи.Мн.ми е притеснено дали си набавя достатъчно храна,до другата седмица ще се побъркам от притеснение  Sad
Хич не се притеснявай! До термин имаш още 6 седмици. Последните седмици бебчовците растат най-много. Важно е да е здраво и доносено, а колко точно ще тежи няма такова значение.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт