Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора

софия

Здравейте,
решили сме със съпруга ми да си купим машина за домашна паста.Намерихме в нета,но само онлайн се предлага,а бихме искали да я видим на живо преди това.Имате ли идея дали има магазин в София,от който може да се купи,види на място такава машина.
Благодаря
Хубава Цветница
Цитирай

Виждала съм в Кaufland и Мetro. Smile
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Аз  вчера видях в Джъмбо - Бургас. Предполагам и в София има. Peace
Цитирай

Аз  вчера видях в Джъмбо - Бургас. Предполагам и в София има. Peace

На каква цена са там ? newsm78
Аз миналата година си бях купила от Кауфланд на промоция по 26 лв. , но вече ги няма .
Цитирай

Виждала съм в Кaufland и Мetro. Smile
Кога беше това ?
Цитирай

Враца

Ето в този сайт открих, но сигурно има и други. Има и професионални,но има и на приемливи цени. В Кауфланд и а съм виждала, но бяха малко бройки 10 за целия магазин и промоция
Цитирай

на върха

Купихме нашата от The Mall от един магазин на първия етаж. С всички приставки струваше към 120 лв.
Цитирай

Ето в този сайт открих, но сигурно има и други. Има и професионални,но има и на приемливи цени. В Кауфланд и а съм виждала, но бяха малко бройки 10 за целия магазин и промоция
Моята е същата , но на 26 лв.  Mr. Green Very Happy
И откакто я имам , купувам изклюително рядко и малко видове паста.
Машината е прекрасна върши страхотна работа. Love chef Cool
Цитирай

Враца

Markrit аз да попитам, тъй като и аз отдавна си търся, но всичките които съм виждала са с винт за монтиране на маса, а на мен масата и плота не ми позволяват. Чудя се дали има изобщо свободно стоящи до около 100-150 лв максимум  newsm78
Цитирай

София

Запис от мен и дано има някой идея от тези "машинки", заинтересувахте ме Smile
Цитирай

Markrit аз да попитам, тъй като и аз отдавна си търся, но всичките които съм виждала са с винт за монтиране на маса, а на мен масата и плота не ми позволяват. Чудя се дали има изобщо свободно стоящи до около 100-150 лв максимум  newsm78
Тя може да стои свободно , но няма да е стабилна и няма да ти е удобно да работиш с нея като не е закрепена .Според мен ако я сложиш върху кърпа няма да ти се мърда много много .
Цитирай

София

И аз отдавна искам такава машинка, но все се чудя дали ще мога да се справя сама с тестото и всичко друго.  Blush

Markrit, а къде сушиш пастата ?
Гледам в амазон някакви специални поставки, дали могат да се закупят и от тук.  Thinking

Цитирай

Az никога не я суша, понеже идеята ми е да консумирам прясна паста.
Ако ще я суша то по добре да си купя готова.
Меся и точа на машината толкова колкото ми е необходимо на момента.
За лазаня правя тесто с 5-6 яйца, 500 -600 гр. брашно /бяло и семола/пшеничен грис ,сол и 5-6 големи супени лъжици зехтин .
Обожаваме лазаня и винаги правя по няколко тави , като тези които няма да пека в момента ги покривам с прозрачно фолио и съхранявам до 5-6 дена в хладилника сурова.Когато ми се прияде си я пека.
Цитирай

И аз отдавна искам такава машинка, но все се чудя дали ще мога да се справя сама с тестото и всичко друго.  Blush

Markrit, а къде сушиш пастата ?
Гледам в амазон някакви специални поставки, дали могат да се закупят и от тук.  Thinking

Може да я разстелеш на чиста покривка /ама не съм сигурна за ефекта/.
Цитирай

http://www.youtube.com/watch?v=-Oc50qJzfVo
http://www.youtube.com/watch?v=1JI-kQVorQA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=joLHdHK9hNE&feature=related
« Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 13:55 от Markrit »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора