Машина за домашна паста(Imperia)

  • 47 602
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте,
решили сме със съпруга ми да си купим машина за домашна паста.Намерихме в нета,но само онлайн се предлага,а бихме искали да я видим на живо преди това.Имате ли идея дали има магазин в София,от който може да се купи,види на място такава машина.
Благодаря
Хубава Цветница

# 1
  • Мнения: 9
Виждала съм в Кaufland и Мetro. Simple Smile

# 2
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Аз  вчера видях в Джъмбо - Бургас. Предполагам и в София има. Peace

# 3
  • Мнения: 5 462
Аз  вчера видях в Джъмбо - Бургас. Предполагам и в София има. Peace

На каква цена са там ? newsm78
Аз миналата година си бях купила от Кауфланд на промоция по 26 лв. , но вече ги няма .

# 4
  • Мнения: 5 462
Виждала съм в Кaufland и Мetro. Simple Smile
Кога беше това ?

# 5
  • Враца
  • Мнения: 876
Ето в този сайт открих, но сигурно има и други. Има и професионални,но има и на приемливи цени. В Кауфланд и а съм виждала, но бяха малко бройки 10 за целия магазин и промоция

# 6
  • Мнения: 6 472
Купихме нашата от The Mall от един магазин на първия етаж. С всички приставки струваше към 120 лв.

# 7
  • Мнения: 5 462
Ето в този сайт открих, но сигурно има и други. Има и професионални,но има и на приемливи цени. В Кауфланд и а съм виждала, но бяха малко бройки 10 за целия магазин и промоция
Моята е същата , но на 26 лв.  Mr. Green Grinning
И откакто я имам , купувам изклюително рядко и малко видове паста.
Машината е прекрасна върши страхотна работа. Heart Eyes  chef Sunglasses

# 8
  • Враца
  • Мнения: 876
 Markrit аз да попитам, тъй като и аз отдавна си търся, но всичките които съм виждала са с винт за монтиране на маса, а на мен масата и плота не ми позволяват. Чудя се дали има изобщо свободно стоящи до около 100-150 лв максимум  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 178
Запис от мен и дано има някой идея от тези "машинки", заинтересувахте ме Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 462
Markrit аз да попитам, тъй като и аз отдавна си търся, но всичките които съм виждала са с винт за монтиране на маса, а на мен масата и плота не ми позволяват. Чудя се дали има изобщо свободно стоящи до около 100-150 лв максимум  newsm78
Тя може да стои свободно , но няма да е стабилна и няма да ти е удобно да работиш с нея като не е закрепена .Според мен ако я сложиш върху кърпа няма да ти се мърда много много .

# 11
  • София
  • Мнения: 7 731
И аз отдавна искам такава машинка, но все се чудя дали ще мога да се справя сама с тестото и всичко друго.  Blush

Markrit, а къде сушиш пастата ?
Гледам в амазон някакви специални поставки, дали могат да се закупят и от тук.  Thinking
 


# 12
  • Мнения: 5 462
Az никога не я суша, понеже идеята ми е да консумирам прясна паста.
Ако ще я суша то по добре да си купя готова.
Меся и точа на машината толкова колкото ми е необходимо на момента.
За лазаня правя тесто с 5-6 яйца, 500 -600 гр. брашно /бяло и семола/пшеничен грис ,сол и 5-6 големи супени лъжици зехтин .
Обожаваме лазаня и винаги правя по няколко тави , като тези които няма да пека в момента ги покривам с прозрачно фолио и съхранявам до 5-6 дена в хладилника сурова.Когато ми се прияде си я пека.

# 13
  • Мнения: 5 462
И аз отдавна искам такава машинка, но все се чудя дали ще мога да се справя сама с тестото и всичко друго.  Blush

Markrit, а къде сушиш пастата ?
Гледам в амазон някакви специални поставки, дали могат да се закупят и от тук.  Thinking
 



Може да я разстелеш на чиста покривка /ама не съм сигурна за ефекта/.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт