Машина за домашна паста(Imperia)

  • 47 551
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 100
Ние за съжаление още не сме си купили някакъв уред, само винце и готова паста!

# 46
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Пристигна ми машинката. Пробвах, но пак имам въпроси.
След като нарязах пастата, а оставих върху вестник. Но започна да се слепва. Ръсих доста с брашно, за да я запазя до като и дойде времето за варене.
Въпроса е, как да съхранявам домашната паста за 3-4 дни?

# 47
  • Мнения: 5 462
Пастата се разстила върхо покривка/защо върху вестник , не ми е много хигиенично / и леко се наръсва с брашно , после се размесва леко с пръсти /това когато правя талиатели/ .Корите за лазаня ги разстилам върху чиста покривка и тях наръсвам с брашно .Как се съхраняват за 3-4 дни нямам идея , понеже аз правя в момент когато са ми необходими.
Предполагам че може да ги сложиш в кутия пластмасова в хладилника .
Я вижте бабата каква машина е само . Peace  chef ooooh!

http://www.youtube.com/watch?v=9gLuLzA_tBE&feature=related

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 15:43 от Markrit

# 48
  • Мнения: 54
Страхотна е бабата!

# 49
  • Враца
  • Мнения: 876
 tais такава ли е машинката. Аз така и не разбрах трябва ли да се захваща за масата  newsm78 или стои свободно като на снимката. Така излиза около 80 лв с доставката

# 50
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Markrit, изобщо не се сетих да я сложа върху покривка  ooooh! А маминка  ми така правеше с корите.Бабата доста тренировки ще да е направила.
wb Империя 150
 си поръчах аз. С доставката ми излезе о-о 100лв.
Моята се захваща за масата. Показаната от теб според мен- не. А е удобно, независимо, че и машинката е масивна и тежи. Първият път не я захванах на плота (защото е доста дебел) и не ми беше удобно.
Вчера обаче я сложих на масата, захванах я и беше доста по- лесно.
Споделям и че с грис с много малко брашно (даже не и на Дивела, че Метро ми идва далечко) стана страхотна паста. Някак си по- еластична, но пък и не толкова фина.

# 51
  • Мнения: 240
Здравейте,
Днес попаднах случайно на тази прекрасна тема. И аз имам машинка за паста / тази от Кауфланд/. Мъжът ми беше доста скептичен, че ще се ползва но след първото приготвяне на домашна паста повече не сме и помислили за купешка. Преди пробвах различни марки кори за лазаня и все не ставаше достатъчно вкусна, но откакто си ги правя лазанята ми е просто божествена.
Markrit  благодаря за чудните рецепти, определено ще се изпробват някои.

На момичетата които още нямат машинки пожелавам успех в намирането на точната!

# 52
  • Мнения: 498
Гледам, че никой не е писал скоро. Повдигам въпроса, намериха ли се по-евтини машинки за домашна паста?

# 53
  • Мнения: 5 462
Гледам, че никой не е писал скоро. Повдигам въпроса, намериха ли се по-евтини машинки за домашна паста?
За жалост след първото и единствено пускане на машинките за паста в кауфланд , повече не повториха .
Дори и да не е същата промоционална цена от 26 лв. колкото купих моята , аз пак ще си взема .

# 54
# 55
  • Мнения: 5 462
Кога ? Shocked Party Peace
Аууу моменталически ще купя няколко .  chef Grinning

# 56
  • Враца
  • Мнения: 876
milka22   bouquet
от четвъртък е промоцията. Дано да успея да се докопам до 1 бройка поне

# 57
  • Мнения: 5 462
Купих си преди малко , същата е като тази която бях взела от Кауфланд .
В различна опаковка , но еднакви машинки .

# 58
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз взех една за подарък- направи  впечатление, че е доста по- лека от моята (Империя 150/, както и ми се стори по- малка.
Произведено в Китай.
Markrit, ти нямаш оплаквания от твоята, нали?

# 59
  • Мнения: 5 462
Аз взех една за подарък- направи  впечатление, че е доста по- лека от моята (Империя 150/, както и ми се стори по- малка.
Произведено в Китай.
Markrit, ти нямаш оплаквания от твоята, нали?
От моята/от кауфланд/ нямам грам оплакване , даже си мисля че са на едни и същи производители .Просто едните са наложена марка , другите неизвестни.

Общи условия

Активация на акаунт