Машина за домашна паста(Imperia)

  • 47 586
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 462
Не са нали,ни взв взпросните магаъини постоянно  а периоди,но ги пускат

# 76
  • Мнения: 32
Здравейте момичета имам такава машинка подариха ми я за нова година , но в къщи много рядко се яде паста каму ли да седна да правя.Същата е където
silvimilvi я е купила.Продавам я за 40 лв , ако някой има интерес.

# 77
  • Мнения: 5 462
В новата брошура на метро има машинки по 24 лв.

# 78
  • Мнения: 84
Здравейте, да споделя радостта си, днес успях от МЕТРО да си купя такава машинка за паста на промоционална цена. Не че зная редовната каква е, ама съм супер доволен. Ако не ме домързи да прочета ръководството за експлоатация, за да я измия, ще я мия както си зная, защото не искам както е така да я ползвам.

п.п. С риск да стане малко спам, даже и пасатор с всичките му салтанати си купих.

# 79
  • Мнения: 5 462
Въх сакън не я мий машината .
Не се мие , използвай малко от тестото и после го хвърли , след това може да я използваш .

# 80
  • Мнения: 84
Въх сакън не я мий машината .
Не се мие , използвай малко от тестото и после го хвърли , след това може да я използваш .

Така ще направя, аз и инструкцията прочетох. Снощи даже се опитах да я разглобя и почистя както си искам, но е малко невъзможно напълно да се разглоби. Пречи 1 винт от страната на регулиращата врътка за дебелината. Друго си е да бъде почистена обстойно от всякъде, за да се премахнат производствените нечистотии.

# 81
  • Мнения: 5 462
Въх сакън не я мий машината .
Не се мие , използвай малко от тестото и после го хвърли , след това може да я използваш .

Така ще направя, аз и инструкцията прочетох. Снощи даже се опитах да я разглобя и почистя както си искам, но е малко невъзможно напълно да се разглоби. Пречи 1 винт от страната на регулиращата врътка за дебелината. Друго си е да бъде почистена обстойно от всякъде, за да се премахнат производствените нечистотии.
Изчисти ги с едно парче тесто непотребно  и никога не я мий.

# 82
  • Мнения: 21
И аз съвсем скоро ще си взема машина за паста. Много се измъчвам всеки път да го разточвам на ръка. Като правя количество за двама не е толкова за изморително, но за четири порции ми се взема душата! Няма вече да се мъча, ще си намеря машина  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 98
И аз съм решила да си взема машина за паста, колебая се между тези два модела
http://www.gastrogroup.bg/product/2822/mashina-za-domashno-prigo … -titania-190.html
http://www.gastrogroup.bg/product/2821/mashina-za-domashno-prigo … -imperia-100.html

Като функции ми изглеждат напълно еднакви, някой от вас има ли наблюдение коя е по добра  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 37
Здравейте! Днес в кварталното магазинче за немски стоки намерих още 1 машина за паста (немска, същата като на снимката от поста ми на предишната страница) Взех я за някой ентусиаст- ако още не сте си намерили- пишете ми. На мойта толкоз не може да й се нарадваме, че.. дано не предозираме с лазаня всяка седмица.  Хубав ден.

Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 21:44 от silvimilvi

# 85
  • Мнения: 46
Здравейте! Днес в кварталното магазинче за немски стоки намерих още 1 машина за паста (немска, същата като на снимката от поста ми на предишната страница) Взех я за някой ентусиаст- ако още не сте си намерили- пишете ми. На мойта толкоз не може да й се нарадваме, че.. дано не предозираме с лазаня всяка седмица.  Хубав ден.

Аз доколкото знам с машинките за паста не може да се прави лазаня...или бъркам ? Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 462
Здравейте! Днес в кварталното магазинче за немски стоки намерих още 1 машина за паста (немска, същата като на снимката от поста ми на предишната страница) Взех я за някой ентусиаст- ако още не сте си намерили- пишете ми. На мойта толкоз не може да й се нарадваме, че.. дано не предозираме с лазаня всяка седмица.  Хубав ден.

Аз доколкото знам с машинките за паста не може да се прави лазаня...или бъркам ? Simple Smile
Ако си чела темата като цяло , пък дори и само последните няколко страници щеше да разбереш , че машината прави точно кори за лазаня .
В почти всеки пост от тази тема споменаваме точно затова .
Ти какво всъщност си мислиш , че прави тази машинка ? Crazy newsm78

# 87
  • Мнения: 46
Здравейте! Днес в кварталното магазинче за немски стоки намерих още 1 машина за паста (немска, същата като на снимката от поста ми на предишната страница) Взех я за някой ентусиаст- ако още не сте си намерили- пишете ми. На мойта толкоз не може да й се нарадваме, че.. дано не предозираме с лазаня всяка седмица.  Хубав ден.

Аз доколкото знам с машинките за паста не може да се прави лазаня...или бъркам ? Simple Smile
Ако си чела темата като цяло , пък дори и само последните няколко страници щеше да разбереш , че машината прави точно кори за лазаня .
В почти всеки пост от тази тема споменаваме точно затова .
Ти какво всъщност си мислиш , че прави тази машинка ? Crazy newsm78

Ами няколко мои приятелки имат машинка за паста, тя прави паста - талиетели, спагети...ще намеря снимка и по-късно ще пусна. Просто, съдейки по това как изглежда (и по размера й), не мога да си представя да прави кори за каквото и да било.
Тъй като искам и аз да си взема отворих темата и прочетох отгоре-отгоре и първото, което ми направи впечатление беше, че някой каза лазаня, затова попитах Simple Smile
Честно казано за това се казва "форум", за да попита някой и да му отговорят. Нали не си представяте как ще чета всички стотици теми, които ме интересуват от горе до долу, чета си само основното, за да добия представа какво се обсъжда и кой какво е споделил... Simple Smile Няма драма де, просто споделям мнение.

# 88
  • Мнения: 5 462
Машините за паста правят точно кори за лазаня , от които/кори или листи/ може да правиш и някой други видове паста.
Каква е машината на твоята приятелка?
Тази тема е все още сравнително къса /само 5-6 страници .
Разгледай линковете в които има видео рецепти за приготвянето на корите за лазаня.
Ето един линк.
http://www.youtube.com/watch?v=Oc_PBy-orXE

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 17:11 от Markrit

# 89

Общи условия

Активация на акаунт