Машина за домашна паста(Imperia)

  • 47 565
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12
Здравейте! Днес в кварталното магазинче за немски стоки намерих още 1 машина за паста (немска, същата като на снимката от поста ми на предишната страница) Взех я за някой ентусиаст- ако още не сте си намерили- пишете ми. На мойта толкоз не може да й се нарадваме, че.. дано не предозираме с лазаня всяка седмица.  Хубав ден.

Здравей Silvimilvi, прочетох цялата тема и съм много нетърпелива и аз да се сдобия с машинка за паста на сносна цена. Дали все още предложението ти важи или много съм закъсняла?  newsm78

Последна редакция: сб, 25 май 2013, 21:19 от midena

# 91
  • Мнения: 9
Здравейте,
и на мен ми се иска да се сдобия с такава машинка, та ако някой все още продава, ще съм много доволна Simple Smile

# 92
  • Мнения: 1
Аз също си търся и не толкова цената ме притеснява колкото качеството. Споделете мнения моля. Намерих в нета 2 вида Немски и Италиански. Коя бихте ми препоръчали ? Simple Smile Благодаря

# 93
  • Мнения: 5 462
Аз също си търся и не толкова цената ме притеснява колкото качеството. Споделете мнения моля. Намерих в нета 2 вида Немски и Италиански. Коя бихте ми препоръчали ? Simple Smile Благодаря
Дай линк и на двете.

# 94
  • Мнения: 1
Купих си Империя вместо Титан, пробвах я но за моята цел не ми върши работа  Cry Трябваше да си взема електрическата, много ми е мъчно.А, мъжо как ми се скара не е истина...
давам линк за двете които се двоумях и за тази която исках
която си купих:
http://www.gastrogroup.bg/product/2821/mashina-za-domashno-prigo … -imperia-100.html
плюс една приставка
http://www.gastrogroup.bg/product/2818/nakraynik-za-nyoki-450-za … ina-za-pasta.html

чудех се между тази
http://www.gastrogroup.bg/product/2822/mashina-za-domashno-prigo … -titania-190.html

сега вече искам тази
http://www.wellmaxi.com/product/%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D … D0%B8-lm-102-6472

Продавам моята на цената на която я купих, ако има желаещи пишете ми ...

# 95
  • Мнения: 1
Само да добавя защо не ми върши работа, защото искам паста от пълнозърнесто брашно и по възможност без яйца. С електрическата вероятността да станат е по голяма понеже, докато въртя ръчката неравномерно ми се накъсват корите. Тази пристигна днес, имам и фактура, не знам дали има гаранция на кутията пише 5г. но дали важи за Бг . Електрическата на линка е на цена 395 лв. без ДДс
И най, най - важното, имам 3 деца, това е пипкава работа, не е за мен ...
Искам електрическа  Close

# 96
  • София
  • Мнения: 7 724
mama_Moni, имам същата машина за паста Империа и също не успях да правя пълнозърнеста паста без яйца, бях писала и по- напред в темата. При мен причината е, че не ям яйца, а в домашно правената паста много се усещат.

# 97
  • Мнения: 5 462
mama_Moni, имам същата машина за паста Империа и също не успях да правя пълнозърнеста паста без яйца, бях писала и по- напред в темата. При мен причината е, че не ям яйца, а в домашно правената паста много се усещат.
Това не е от машината обаче. Peace

# 98
  • Мнения: 37
Много трудно става без яйце. Забелязах,че независимо дали слагам 200, 400 или 600 гр. брашно, бяло, типово или пълнозърнесто, едно яйце е достатъчно за да ги държи еластични тънките кори. Без яйце е голяма мъка, независимо дали ток или ръката ти върти валяка.
Споделете,моля, какви заместители познавате на яйцето, някакви слузести субстанции, които задържат тестото да не се разпада в машината.  Изпробвала съм единствено лененото брашно, но трябва да се накисне предварително в топла вода, за да пусне желиращата си субстанция, преди да се замеси в тестото.

# 99
  • Мнения: 1
Сварен картоф или готовите прахчета за пюре Simple Smile

# 100
  • Мнения: 8
Здравейте дами,ако все още някои търси машина за паста в Кауфланд Банишора видях на 27.10.2013г. на цена около 25-30 лв дано съм била полезна! Peace

# 101
  • Мнения: 1
И в МЕТРО-Варна видях на 25 лв също преди няколко дни

# 102
  • Мнения: 0
Здравейте, ако някой продава машина за паста,моля да ми пише на лични. Благодаря предварително   bouquet

# 103
  • До морето
  • Мнения: 6 980
Здравейте, да повдигна пак темата Simple Smile

Много моля, ако някой види в някоя от брошурите на Лидъл, Метро или Кауфланд машинка за паста, да свирне тук! Много ми е трудно да им следя постоянно промоциите и се надявам някой да помогне Simple Smile Благодаря предварително!

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Харесах си днес в 1 немско магазинче до нас 1 машинка на Royalty Line - Швейцария за паста и юфка. Но нямаше описание и ме е страх да не би да прави само кори за лазаня. Имате ли отзиви от тази марка? Ето какво е на снимката, но дали в действителност е така????!!!



Сега видях и това:
-Make authentic pasta in your home with the Italian-made Royalty Line pasta machine
-Chrome-plated steel body and nickel-plated rollers resist corrosion
-Easily adjustable, 9-position dial regulates thickness of pasta dough
-Includes hand-crank and clamp with ABS plastic handles; narrow and wide cutters- тесен и широк ножове /Това го чета тук на машинката никъде не го видях написано. Само картинката е същата..../
-Additional attachments for more noodle styles sold separately - Допълнителни приспособления за повече видове нудълс/спагети се продават отделно

!!!!  Thinking Там е пролемът: не искам само да ми точи/само лазаня/, а не разпознавам резците. Има ли ги на снимката или не?
В магазина не можаха да ми дадат повече информация, понеже не ползвали такава машина. Нямаше и никакви инструкции на никакъв език.



Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 12:52 от sylya

Общи условия

Активация на акаунт