Кой какво сервира снощи, кой какво ще готви днес - 2

  • 13 793
  • 355
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 294
Днес на обяд сме на китайски, а за вечеря зеле с пушени гърди.

# 31
  • Мнения: 5 228
 
Вчера - пълнени печени чушки със синьо сирене и сметана и студена торта от шунка, катък и кисели краставички; днес - пица.
Ох, как ги правиш пълнените чушки със синьо сирене и сметанка?

Много лесно и невероятно вкусно. Смесвам ок. 150-200 лв. синьо сирене с една заквасена сметана от малките, слагам и малко чесън на прах. Пълня печените червени чушки (1 буркан) и е готово. Това е по-скоро студено предястие, но аз го сервирам и като гарнитура.

# 32
  • Мнения: 6 390
Цитат
Пилешко с кисело мляко:
- Пилешки бутчета
- 1 кофичка кисело мляко
- черен пипер, сол, много чесън
Всичко се слага в йенска тенджера, захлупва се и се пече до готовност на месото.
това си харесах за днес  Wink Grinning

# 33
  • Мнения: 2 534
Вчера тръгнах да правя кюфтета от тиквички , ама като ги размразих нали се спихват и реших да ги смеся и с варени картофи . Добавих 150 гр. сирене , 3 яйца и чаша брашно .Подправки по вкус , аз сложих копър, черен и червен пипер и сол. Станаха супер , досега винаги ги приготвях със сварен ориз . Заливам ги със сос от 1/2 мляко , две лъжици майонеза , копър и чесън .

Днес свинско с картофи и топено сирене . Т`ва на яхния го приготвих .

# 34
  • Мнения: 7 106

Ех, че страхотна смес  правиш! Научи ме, моля те, много доходно ми звучи  Laughing Laughing

# 35
  • Мнения: 301
Снощи карначета със Снежанка и баклава,а днес на обяд пилешки бутчета на грил със зелена салата и кекс,а за вечеря грах с пилешко на яхния и салата зеле и моркови Hug

# 36
  • Мнения: 5 228

Ех, че страхотна смес  правиш! Научи ме, моля те, много доходно ми звучи  Laughing Laughing

Малийййй, познайте за какво съм си мислела, докато съм писала!  Money Money Joy

# 37
  • Мнения: 235
Днес кюфтета, пържени картофи, салата от настъргани моркови - утре мисля да спретна едни сърмички

# 38
  • MUC
  • Мнения: 571
Днес  сьомга по форумска рецепта Wink и картофи, задушени в масло, чесън и копър.
Утре вечер пица Laughing

# 39
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Вчера -  Изпържени в няколко капки зехтин овкусени свински каренца /страхотно атоматни и крехки/, картофено пюре. Всичко това залято със запържено масълце и червен пипер! Стана страхотно!
   Днес сме на гювеч!

# 40
  • Мнения: 1 153
Пълненеи чушки и салатка от кисели краставички

# 41
  • Мнения: 7 821
На обяд сърмички с кисело зеле, на вечеря спагети с бял сос.

# 42
  • Мнения: 301
Днес на обяд панирани чушки и кренвирши с кашкавал на фурна с таратор,а за вечеря свински пържоли на скарата и пържени картофи Flutter

# 43
  • Мнения: 2 142
Вчера- сински пържоли на скара, картофено пюре и зелева салата; за десерт- канелени ролца с извара.
Днес- супа топчета, кюфтета и салата; за вечеря- свинско със зеленчуци в сладко кисел сос, гарнитура ориз.
За утре съм решила да направя гювеч със свинско, който вероятно, ще го ядем до сряда. В четвъртък, ще му мисля какво ще правя!

# 44
  • Мнения: 2 534
Вчера- сински пържоли на скара, картофено пюре и зелева салата; за десерт- канелени ролца с извара.
Днес- супа топчета, кюфтета и салата; за вечеря- свинско със зеленчуци в сладко кисел сос, гарнитура ориз.
За утре съм решила да направя гювеч със свинско, който вероятно, ще го ядем до сряда. В четвъртък, ще му мисля какво ще правя!

Моля те да ми споделиш таз` рецепта .

Общи условия

Активация на акаунт