ШУМЕН - 20!

  • 109 691
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Извинете, а за кое заведение става въпрос?  Blush
Благодаря предварително   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 128
За пицария Контеса, на мястото на Венската градина, до Църквата между Икономиката и хотел Шумен.

# 32
  • Мнения: 4 370
В ДМ е имало малки превръзки, но свършили!  Sad

# 33
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
За пицария Контеса, на мястото на Венската градина, до Църквата между Икономиката и хотел Шумен.


Мерси за инфото   bouquet

# 34
  • Мнения: 4 370
Момичета, как мислите в Шумен ще върви ли голф игрище?

# 35
  • Мнения: 722
На фона на цялата мизерия... само голф игрище липсва.
Търсейки бавачка за сина ми, се замислих за това с колко пари на месец разполагат повечето хора в Шумен, и ми се доплака, честно. Не че аз имам кой знае какви възможности, но покрай жените, с които се срещнах, направо не смея да се оплача...
И не, не става дума за мързел, и не от всеки става предприемач... ама и 300 лв. заплата ли е...
Какво голф игрище, като хората не могат свестни дрехи и обувки на децата си да купят.
Съжалявам, ако съм засегнала някого.

# 36
  • Мнения: 4 370
А не бе, как да ме засегнеш! Чудя се в какво може да се инвестира в Шумен. Полезно ми е всяко мнение!

# 37
  • на Земята
  • Мнения: 174
По-добре ще е мини голф.Така и големи и деца ще могат да се забавляват.
А и друго-нали скоро говорихме ,че няма хубав детски кът в Шумен.Може и в тази насока да се направи нещо Peace

# 38
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте, момичета, надявам се да ми помогнете. Интересува ме в някой спортен магазин в Шумен дали продават футболни екипи (тениска и гащета) за деца, но синът ми държи да са на някой футболен отбор. Та ако сте виждали, да споделите къде!

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 275
Мама Звярка е напълно права  Peace Единствената възможност за инвестиция, която да си възвърне капитала, за мен е нещо с детски кът- вътре и вън!
Ето снощи правих отново РД в Спайдърчен заради липсата на алтернатива. Ами... ужас! Батутът, който много харесваше на децата, вече е съдран и опасен( въпреки това продължава да стои в къта), пързалката е за бебета, къщата нищо особено. Нахвърляни 5 плюшени играчки и толкова.
В Делфина има нещо обособено, но там пък изскочиха с едни цени, дето не предполагах...
Мики знаете- забравиха се отдавна.
Детските центрове са друга категория.
Изобщо...  Tired

# 40
  • Мнения: 722
Открих от "издирваните" мини превръзки, не са Паломита, но иначе са абсолютно същите, два пъти по-скъпи /онези бяха по 5 ст. бройката, тези са по 11 ст./ Либрес микро се казват, в ДМ са свършили, продават се в Била, снощи си взех 5 опаковки по 22 бр., надявам се пак да ги заредят. Иначе проверих тук в Тракийския в ЦБА, няма ги, но може би в по-големите ЦБА ще ги има.

# 41
  • Мнения: 4 370
Точно за мини голф си мисля.  Peace Терена е на хотела. За заведение с детски кът съм си мислила да го превърна в такова (то не че сега си няма детски кът), но е далече и пак стои проблем разходи за транспорт до там.

Тарталетке, да ти е жива и здрава Силия! Много успехи в училище да има. Един успешен старт й пожелавам на есен. На 12 се сетих за вас де!  Simple Smile
А ти нали мислеше в новата пицария! Там провери ли как е положението?

За превръзките - и аз си купих на Либрес от Карфур, но изобщо не помня на каква цена!  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 722
Случайно да знаете как върви заплащането на бавачките в града? Говорих с една жена да я ангажирам по програмата за бавачките, от БТ ще получава минималната заплата, и аз ще давам още 250 лв., добре ли е така? В смисъл, да не ощетявам жената?

# 43
  • на Земята
  • Мнения: 174
Аз плащам горе -долу 3 лв. на час.

# 44
  • Мнения: 722
Постоянна заетост или почасова?

Общи условия

Активация на акаунт