ШУМЕН - 20!

  • 109 697
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 370
Ще мина да ти го оставя в магазина като се разхождам през седмицата.  Wink

# 166
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Момичета вече си се прибрахме у дома.
Благодаря на Ани, че намери време да срещнем, пък макар и за малко.Беше ми много приятно.  bouquet
Също искам да ви споделя и друго.В края на гостуването ни малката ми дъщеричка се разболя и ни се наложи да потърсим услугите на лекар.Случайно попаднахме на д-р Сунай Шишков и искам да ви кажа, че е много добър.Има подход към малчовци и е изключително внимателен. Благодарение на назначеното от него лечение, малката много бързо се възстанови. Та ако ви се наложи и се чудите къде да запишете/заведете детенце на лекар д-р Шишков мисля, че е вашия човек.

Довиждане на всички.Беше ми драго че се отзовахте на въпросите ми. Hug

# 167
  • на Земята
  • Мнения: 174
От какво се разболя?
Шишков ми е бил училищен лекар и винаги ми се е струвал малко повърхностен.Като човек го харесвам,винаги обръщаше ситуацията на майтап.Други наблюдения нямам. Peace

# 168
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 И аз знам кой е Сунай Шишков. Казват, че е страхотен човек. Беше личен лекар на баща ми../татко почина/.
 
 Изписваше лекарства на татко  и му казваше преспокойно да си пие и алкохол с тях. Хич не вредял.  Shocked Това ме шокираше. Може и да има такъв вариант, знам ли?!

# 169
  • на Земята
  • Мнения: 174
Aз в 10 клас бях с рубеола.Каза ми иди си изяж един шоколад,изпий едно уиски и си готова.. Mr. Green

# 170
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Laughing

 Може да му е такава тактиката - така да успокоява пациента, че не е толкова зле.
 Баща ми не почина заради лечението му. Просто се случи внезапно. Както беше добре...По-добре да не си спомням. Минаха 10 години оттогава.

 Знам, че този лекар работеше в шуменския Кембридж./ Laughing/.

# 171
  • на Земята
  • Мнения: 174
В ТОХ ,по заместване беше,да те са в една сграда(бяха) Simple Smile

# 172
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Не беше нещо сериозно, но за детет на годинка си е доста тревога.
Червено гърло с кашлица и температура.
В периода от ТОХ и Кеймбрич може и да е бил повърхностен, но аз лично останах много доволна от отношение и от лечение.
Иначе от училищния му период направо не го помня, а уж в ТОХ съм учила. Rolling Eyes

# 173
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Момичета, препоръчайте ми детски стоматолог. Днес мисля да потърся къде е кабинета на тази зъболекарка която е във високите блокове срещу пазара (не и знам името, само съм чувала че там има такава), но в този отпускарски месец може и да не я намеря. Снощи Михаела си удари на ръб устата и единия горен резец го няма, може и да е отчупен до корен, не тече много кръв но детето си порева доволно. Има дупчица във венеца сега  Tired Искам да я прегледа и специалист а не знам къде да търся такъв. Преди години помня че имаше детски в старата поликлиника, но свекърва ми сега ми каза че май са преместили кабинета  Thinking

# 174
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Момичета, препоръчайте ми детски стоматолог. Днес мисля да потърся къде е кабинета на тази зъболекарка която е във високите блокове срещу пазара (не и знам името, само съм чувала че там има такава), но в този отпускарски месец може и да не я намеря. Снощи Михаела си удари на ръб устата и единия горен резец го няма, може и да е отчупен до корен, не тече много кръв но детето си порева доволно. Има дупчица във венеца сега  Tired Искам да я прегледа и специалист а не знам къде да търся такъв. Преди години помня че имаше детски в старата поликлиника, но свекърва ми сега ми каза че май са преместили кабинета  Thinking
Аз съм доволна от д-р Махова, която е в старата поликлиника. Много е внимателна, обяснява всичко на децата, показва им, а накрая им подарява по една фигурка на животно. Кабинетът й не е нещо особено, но тя е много добра.  Peace

# 175
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Благодаря за препоръките  Hug

# 176
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Дано останете доволни, ако отидете при нея или изчакайте и още някой да си каже мнението.  Peace

# 177
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
В бъдеще ще я имам предвид. На кабинета имаше бележка, че до 29-ти няма да работи (явно е отпуска, очаквах и с това да се сблъскам) Simple Smile
Говорих с една зъболекарка, кабинета и е до 6-тото тя поне прие да я погледне довечера (след ясла) и да прецени ще правим ли снимка или само ще обработи раничката, въпреки че ще има пациент обеща да ни смести и нас. Натъртих си коляното в неделя и гледам да почивам повече тази седмица, та не съм ходила и до пазара пеша да търся другата зъболекарка.

# 178
  • Шумен
  • Мнения: 555
Здравейте момичета,
имам първолак на есен и ми ще да го заведа на очен преглед. Имаме ли в Шумен детски очен лекар, или да го водя при който бъде? Вие при кой очен лекар си водите  децата и доволни ли сте?

# 179
  • Мнения: 4 370
Давидкова - работи със ЗК; поликлиниката

Общи условия

Активация на акаунт