ШУМЕН - 20!

  • 109 635
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 370
Не съм сигурна дали в Шумен ще вземат 5 годишно дете. На мен ми отказаха когато сина ми беше на5г, но не пречи да се опита все пак.
Малко по нагоре обсъдихме темата. Има линкове, телефони.

# 751
  • Мнения: 40
Момичета, къде в града продават хубави чанти, отдавна не съм ходила по шуменските магазини ...та ви моля да ме ориентирате Praynig

# 752
  • Мнения: 4 370
Голям магазин за чанти има на гърба на Шела, но не знам до колко са хубави.
Аз хубави чанти си купувам от магазин Рози, точно до новата Била или може да провериш в магазините за обувки. Но там избора е по ограничен.

# 753
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Хубави чанти има  и на Днепър, магазина със стъпалата, до банката и стоянката на такситата. И в магазините за обувки има хубави модели.

# 754
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Боже, чанти да искаш  Mr. Green Няма витрина, където да не съм си харесала нещо. Ако влизам и вътре... съвсем ще изперкам. Ама чанти и обувки мога да купувам ежедневно, така че явно съм просто болна  Laughing

# 755
  • Мнения: 40
Благодаря за отговорите, ще проверя посочените от вас магазини, дано си харесам нещо Hug

# 756
  • Мнения: 83
Хубави чанти имаше на кръстовището на църквата на кристал срещу книжарницата. /ул. "Цар Иван Александър"/ Сега обаче гледам, че продават обувки... Ако някой знае къде се премести магазина да каже! Чантите там бяха български повечето, имаше и куфари и т.н.

# 757
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Рали дали ще направи новата тема, че тази вече мина 50 стр?

# 758
  • Мнения: 25
Здравейте мами, знаете ли дали има магазин за бременни в Шумен?

# 759
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Добичка,мисля,че няма.
Аз да питам,когато времето е дъждовно къде водите децата на детски център освен в онзи до биохимията,че моя малчо не иска в нас?

# 760
  • Шумен
  • Мнения: 323
danaeka в Тракийския има детски център Ян Бибиян и е доста по-добър от този до биохимия...
А магазин за бременни в Шумен няма аз си накупих неща от H&M имат серия за бременни  Peace

# 761
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Мимчето,благодаря,но на мем ми идва далече,че ние сме в Боян Българанов.

# 762
  • Мнения: 81
Здравейте Шуменки, извинявам се за нахлуването така в темата, но като бивша шуменка ще ви помоля ако някой знае телефонния номер на д-р Здравкова, ще може ли да ми я даде  (може и на Л.С.) че само служебен номер излиза из нета.
Благодаря.

# 763

Общи условия

Активация на акаунт