«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 746 отговора

јнкета

акво ще прави ‘атмагюл в 70 епизод?

ћоже да изберете максимум 2 опции.
¬ъведи тво€ глас

»нтернет

ћнени€: 0
‘: »зненада, ти не дойде и аз дойдох при теб!
 : ‘атмагюл...
‘: Ћипсваше ми!
 : » ти много ми липсваше, Ћюбов мо€!
‘: Ќикога не ме изостав€й отново  ерим!
 : ќбещавам!

hearts hearts hearts hearts hearts hearts hearts hearts
» всичко това,май без изобщо да разберат за писмата...Ќе разбрах,изобщо из€сни ли им се нещо с тези писма?ћай си простиха без да им пука изобщо, какво се е случило!
Ќищо още. —тудено, студено... Laughing
ѕросто и ћерием и ‘ахретин убедиха  ерим, че само той е в сърцето на ‘агмагюл.
---------------
ѕри€тна вечер на всички!

ѕ.ѕ. ћного лошо впечатление ми направи ћука как искаше да види сватбената
рокл€ и добре, че беше пак ћерием да € отреже, че рокл€та не тр€бва да се вижда
преди сватбата.
÷итирай

на 20 км от Ѕургас

ћнени€: 1 713
“ази вечер  изгледах сери€та без проблем.  Love
’ареса ми.
ћного тъжна за ‘√ и  ...но с прекрасен финал loveuuu
ѕък  и важни неща се случиха,имаше развитие.
≈рдоан  и яшар са в капана !Ќ€ма мърдане . —коро и —елим ще бъде заловен.
Ќа ћукадес  й се размина тази вечер...но само да се приберат у дома...  #2gunfire
¬същност не разбрах дали се досетиха ,че т€ е виновна...ћай не..
ѕерихан хвана Ћ€ле в крачка.. само да не й провали плана  за отмъщение.
‘ахретин винаги  ми е внушавал спокойствие и увереност,щом е наблизо знам,че нещата ще са наред. Ѕди над децата си денонощно ,с€каш. —цените му с  ерим тази вечер б€ха наистина вълнуващи.  ерим имаше нужда от баща си, от подкрепата му и € получи.
« ѕоследна редакци€: чт, 12 апр 2012, 23:50 от daniela.qnkova »
÷итирай

ћнени€: 709
Ћеле,как ще издържим до следващи€ имен ден на —ветозара newsm12
÷итирай

ћнени€: 446
ћомичета, ако не беше лошата ћукадес скоро н€маше да имаме такава спонтанност и взаимност, каквато вид€хме в този финал. —клонна съм дори малко да й прост€  35 (т€ € предизвика - факт)
(ћисл€, че н€ма да се разбере за писмата, защото ‘√ беше доста разколебана да прочете писмото, т.е. можем да допуснем, че е чела писмата и ги е скрила, но какво от това, а и  ерим как да признае, че е ровил под леглото и се е усъмнил - също е кофти за него)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 108
јз очаквах,че ще има драматични из€снени€ на плажа между  ерим и ‘атмагюл, ще се убеждават в любов и т.н.Ќо в крайна сметка така беше много по-силно!¬ъпреки всичко те са заедно и друго не ги интересува,ето това е любов!
÷итирай

ћнени€: 257
Ѕаба ‘ахретин тихичко си свърши работата.....обича ги и двамата
÷итирай

на морето

ћнени€: 29
ѕоправете ме ако съм се заблудила , ама мисл€ , че за първи път чух от устата на  ерим  обръщението " јшкъм "  към ‘ати ....Ќа добре е !
÷итирай

–усе

Ћеле,как ще издържим до следващи€ имен ден на —ветозара newsm12

“и остави,обаче аз имам рожден ден тогава,..
÷итирай

н€къде из страната

ћнени€: 288
ћомичета, ако не беше лошата ћукадес скоро н€маше да имаме такава спонтанност и взаимност, каквато вид€хме в този финал. —клонна съм дори малко да й прост€  35 (т€ € предизвика - факт)
(ћисл€, че н€ма да се разбере за писмата, защото ‘√ беше доста разколебана да прочете писмото, т.е. можем да допуснем, че е чела писмата и ги е скрила, но какво от това, а и  ерим как да признае, че е ровил под леглото и се е усъмнил - също е кофти за него)
—поред мен , на ћуки н€ма да и се размине!
¬сичко ще се разбере!
ј и н€маше ли newsm78 newsm78 н€каква подсказка за това , че  ерим е бесен на ћукадесинка?! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
÷итирай

–усе

ѕоправете ме ако съм се заблудила , ама мисл€ , че за първи път чух от устата на  ерим  обръщението " јшкъм "  към ‘ати ....Ќа добре е !

јшкъм,как се превежда?
÷итирай

» аз мисл€ ,че е за първи път newsm78
÷итирай

¬ √рада на Ћипите

ћнени€: 1 852
÷итат
“и остави,обаче аз имам рожден ден тогава,..
ћилена, свиква се. » 8-ми март беше в четвъртък. Very Happy Ќо пък ще ти подар€т една прекрасна сери€ за рождени€ ден. обещаха да е най-хубавата до сега. — чоооок целувки.
÷итирай

Ћеле този епизод много ме развълнува!  Love Love Ѕеше неверо€тен. Ѕ€х малко скептично настроена към него, но определено ми достави огромно удоволствие, особено финалът. Ќастръхнах ц€лата на последната сцена. —ега сигурно ще тр€бва да броим часовете до други€ четвъртък!  newsm44 newsm51 newsm51
÷итирай

ћнени€: 709
≈ да ,ама ти н€маш всеки четвъртък рожден ден,ћилена.»наче отдавна да си в пенси€. Smile
÷итирай

Ћюбов мо€/Ћюбима
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 746 отговора