Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 783
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Добър ден момичета!Най-после дойде и моя ред да седна на комп. Laughingи успях да ви изчета!
Благодаря за превода на 69 епизод на Марияна, bonobo, Sofi_q, riviera, colorblind,както и за финала на 70 епизод!
Благодарности и на момичетата превели разговора между Керим и г-н Фахретин   bouquet!
Снощи докато гледах филма се лутах между плач и смях-много интересна комбинация и се чудех дали съм наред newsm78.Точно ми ставаше мъчно за Фг и Керим и в следващия момент виждах Мукадес с  блузката с V-образното деколте и веднага се сещах за "Дикулте" -първа част на „Чалъмите на една умна и красива дама”  Laughingи  избухвах в смях...
Много хубав беше епизода и емоционален,разбира се финала беше прекрасен и очакван.Завъртането мноого ми хареса Two Hearts ,както и тонът с който К и говореше на Ф Embarassedстрастно и обещаващо,също  невинната и щастлива физиономийка на Фг.Хареса ми,че Мерием и Фахретин бяха там-те са техните мама и татко ,които ще бдят винаги над децата си!А Фг и К ще имат тепърва хубави моменти насаме.
  Сега чакам с нетърпение развитието с наказанието на Мукадес!И аз мисля,че е доста изнервена и напрегната и въпрос на време е сама да се издъни.Но с още по-голямо нетърпение си чакам рожденният ден на Керим-парти-марти,танци-манци,песни-месни и чоооок целувки и романтик txtloves
  Малко се унесох с поста спирам вече Embarassed
 

# 736
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
oma  Hug благодаря ти, че сподели случилото се с нас. Много харесвам клиповете й. Дано се възстанови по-скоро.

sasas, за пореден път се уверих, че преди да изпия една кофа кафе, не бива да сядам пред компютара. Определено, някои шеги ми убягват Grinning

Марияна, bonobo, Sofi_q, riviera, colorblind  bouquet   bouquet   bouquet

Круела  Peace, само ти би доловила палитрата от нюанси в гласа на Керим, докато повтаряше "обещавам"

# 737
  • София
  • Мнения: 15
За Мустафа, аз все още си мисля, че ще свърши като Леман. Всичко на този свят се връща. Въпреки, че този въпрос
остана не изяснен, аз мисля че Мустафа има пръст в катастрофата, при която загина Шамси и бяха ранени Леман и Перихан. В 70 епизод обърнете внимание на треперещата ръка на Мустафа като си допираше челото, след като "съквартирантите" му го укротиха. Отдавна постъпките му  показват, че е болен и сега вече съм убедена.
На Дамон отдавна не обръщам внимание, но сега бих го попитала:

Когато човек сънува, това отразява истинските му чувства. В това, мисля, че всички сме на едно мнение.
Ако ФГ се насилва да обича Керим и още повече, ако другите я насилват, как така в началото на 62 епизод тя
сънуваше как спи до Керим и допира глава до гърдите му и слушаше ударите на сърцето му? Или може би и за това някой я насили newsm78. Поне в съня си, според мен, човек е напълно свободен newsm03

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 18:01 от AnaSt

# 738
  • Мнения: 1
Цитат на: [size=14pt
sasas [/size]link=topic=652401.msg21698818#msg21698818 date=1334298828]
На вниманието на локалните сценаристки  Wink

Идея как да бъде озаптено/вкарано в правия път Мукадесището ( което си е mission impossible) или поне опит за временното й кротяване:




ЦИТИРАМ ТЕ, защото съм МНОГО съгласна с теб. Особено с тази част :



Да се обажда само ако бъде попитана, като за предпочитане са едносричните отговори - "да" и "добре". По коридорите и стълбите да минава само на влизане и излизане от къщата. Прозорците може да доближава само когато ги мие. От стаята си има право да излиза само за да присъства на семейната трапеза и за посещения на тоалетната. Абсолютно й е забранено да се доближава до стаите на останалите членове на домакинството. Всеки ден да полага и отчита поне 8 часа труд в къщата, кухнята или двора.

# 739
  • Мнения: 1
Момичета, благодаря за вчерашните поздравления!  Hug Много сте мили и много ме зарадвахте.  Hug
Тази сутрин се наслаждавам на бисерите в нашия форум, Бризче, невероятна си! И стиховете на Милена ме разсмяха, после съжалих горчиво, като разбрах за съпруга ти, съжалявам.
За превода на диалога между баща и син и за финала - огромно благодаря! Много вълнуващи моменти.
sasas, мисля, че това, което предлагаш, ще даде резултат, но аз съм за още по-крути мерки! #2gunfire
И да споделя една мисъл: това двойно легло в стаята на Керим ми изглежда като пушката на стената по думите на Станиславски - щом я има, значи ще гръмне. Нали така?  newsm78 Според мен 100% е така.
Дано гръмне пушката, че то от двете МУ-та/Мукадес и Мустафа/ време не остана

# 740
  • Мнения: 1
Круела,коя е третата Мусинка newsm78

Само подсказвам - и нейният ник е с големи букви.  Peace
НЕ СЪМ АЗ, моля ВИ. Светозара съм, и мраза КОРАБИ и на Корабите майките и бащите.

# 741
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
НЕ СЪМ АЗ, моля ВИ. Светозара съм, и мраза КОРАБИ и на Корабите майките и бащите.

 Joy  Joy  Joy И мен ме хваща морска болест. Добре че не ми одобриха предложението за името, че като нищо щяха да ме присъединят и към този фен клуб по заслуги и без да ме питат. Този път обаче съм готова да се боря със зъби и нокти.  Grinning

# 742
  • Мнения: 1
Цитат
НЕ СЪМ АЗ, моля ВИ. Светозара съм, и мраза КОРАБИ и на Корабите майките и бащите.

 Joy  Joy  Joy И мен ме хваща морска болест. Добре че не ми одобриха предложението за името, че като нищо щяха да ме присъединят и към този фен клуб по заслуги и без да ме питат. Този път обаче съм готова да се боря със зъби и нокти.  Grinning
Двете МУ-та е добро име за фенките на Мустафа и Мукадес.
 Може да е само една/един фен, ама яростно защитава едното МУ.
То са американски, арабски, сръбски, руски форуми- как всички виждат Любовна история и само на Кораба Майката вижда досада, примирение, вялост, безразличие. Явно се старае да дразни всички. И какви крути мерки предлага за форума... не е истина. Казвам ви -ДАМОН е мъж. Седи тук и ни гледа сеира. И ни дразни. И нарича Енгин Акюрек гей. ООО...Яяяяя

# 743
  • Мнения: 1
DAMON , кефиш ме с упорството си. Честно казано мисля, че хич не симпатизираш на Мустафа, но те кефи да провокираш другите. Получава ти се перфектно Simple Smile

 smile3521 smile3521 smile3521

ДАМОНЧЕТО не само че не симпатизира на Мустафа, ами и следи филма отгоре, отгоре, колкото да не изтърве основното. Но е забавен, признавам си и мен ме забавлява. А като зачезне за по-дълго, някак си ми "липсва", колкото и извратено да звучи.
извратено  е точна дума.
ама то накъде без опозиция?

# 744
  • Мнения: 427
Цитат
НЕ СЪМ АЗ, моля ВИ. Светозара съм, и мраза КОРАБИ и на Корабите майките и бащите.

 Joy  Joy  Joy И мен ме хваща морска болест. Добре че не ми одобриха предложението за името, че като нищо щяха да ме присъединят и към този фен клуб по заслуги и без да ме питат. Този път обаче съм готова да се боря със зъби и нокти.  Grinning
Двете МУ-та е добро име за фенките на Мустафа и Мукадес.
 Може да е само една/един фен, ама яростно защитава едното МУ.
То са американски, арабски, сръбски, руски форуми- как всички виждат Любовна история и само на Кораба Майката вижда досада, примирение, вялост, безразличие. Явно се старае да дразни всички. И какви крути мерки предлага за форума... не е истина. Казвам ви -ДАМОН е мъж. Седи тук и ни гледа сеира. И ни дразни. И нарича Енгин Акюрек гей. ООО...Яяяяя
     За лисицата , когато гроздето и е на високо , казва че е кисело  smile3503
     Та по тази логика , за някой Енгин Акюрек е гей Mr. Green

# 745
  • Мнения: 1
Цитат
НЕ СЪМ АЗ, моля ВИ. Светозара съм, и мраза КОРАБИ и на Корабите майките и бащите.

 Joy  Joy  Joy И мен ме хваща морска болест. Добре че не ми одобриха предложението за името, че като нищо щяха да ме присъединят и към този фен клуб по заслуги и без да ме питат. Този път обаче съм готова да се боря със зъби и нокти.  Grinning
Двете МУ-та е добро име за фенките на Мустафа и Мукадес.
 Може да е само една/един фен, ама яростно защитава едното МУ.
То са американски, арабски, сръбски, руски форуми- как всички виждат Любовна история и само на Кораба Майката вижда досада, примирение, вялост, безразличие. Явно се старае да дразни всички. И какви крути мерки предлага за форума... не е истина. Казвам ви -ДАМОН е мъж. Седи тук и ни гледа сеира. И ни дразни. И нарича Енгин Акюрек гей. ООО...Яяяяя
      За лисицата , когато гроздето и е на високо , казва че е кисело   smile3503
     Та по тази логика , за някой Енгин Акюрек е гей Mr. Green
Някой злобен мъж или някой ДАМОН или Демон

# 746
  • Мнения: 427
 По - скоро , на този злобар му се иска да вкуси от забранения плод  Mr. Green
 Но , понеже не може да достигне гроздето , веднага му лепва етикета гей Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт