Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 113 отговора

Та иде реч за новия хубавец с който се похвалих не отдавна.

Аз ли съм станала страшно мнителна и претенциозна незнам ама нещо не разбирам и не ми се връзват някои неща......

Довечера той ще идва в нашия град да се видим, петък ще е по работа и вечерта ще пътуваме заедно до тях за weekend.
До тук добре ама не мога да разбера що най-добрата му приятелка ще се дотътри довечера, че и ще спят в една стая  newsm78

Човека ме уверява че няма нищо м/у тях и тя му е като сестра, била сгодена.... държал да се запознаеме защото била страхотен човек. Извинете ме ако убиждам някой, но като ми каза рускиня....... ами не искам да я виждам, не искам да се запознавам с нея и определено не ми допада идеята са в една стая.....
Щяли да ходят на кино и после да заведение та ако искам да се присъединя   Shocked

Не му се размина разбира се сериозния разговор и 100% му стана ясно че не ми е приятно ама..... Човека си ме приема като много доверена приятелка или сериозна връзка на поне няколко месеца и ми натриса на-добрата си приятелка - да сме се запознаели......... Аааааааа, има си време и място за такива неща ...... поне аз така мисля......

Ами, казах си мъката....

Да видим довечера какво ще се случи, ама оная кокошка не ща и да  я познавам. Ама тя що не се усети като му е приятелка????? И за какво ми е - да ми свети????? Еййййй, това женската нация сме си....майката
Цитирай

NL

Интересно ми е защо ще спят в една стая? #CrazyКъде ще е това,на хотел,във вас..къде newsm78?Баси,много странна история,хич не си мнителна,а си даже доста прозорлива...
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

Има такива хора, които поддържат близки приятелства с противоположният пол. Най-добре е да му кажеш още веднъж какво мислиш, да се запознаеш с нея и тя да спи...в другата стая /ама ако няма друга???/. Понякога жените са по-мнителни, отколкото трябва и си създават проблеми, но понякога и имат право. Така че, успех!
Цитирай

Съжалявам,ама той ако иска да сте заедно и жадува за интимности с теб,няма да си води някой с него,било то мъж или жена.Та дори и да нямат нищо общо с рускинята!
Искрено се надявам да не съм права,още повече,че ти се е искало да чуеш нещо по-позитивно Tired
Цитирай

софия

о,о о,това с приятелката не мога да го разбера.тя ако наистина му е толкова добра приятелка няма да позволи такова нещо-да се шматкат заедно,да спят в една стая и т.н. newsm78 извинявай,че ще съм директна,но с оглед на представеното за мен това направо си е интимна приятелка/тя/ и нищо друго #2gunfire.не позволявай да те правят на луда.извинявай ако съм била по-рязка,това е само лично мнение. Sad
Цитирай

Ами да ви кажа, обяснението беше че тя имала работа в града и ще пристигне по-рано.

А ще са в една стая в хотел!
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

Ако е от финансова гледна точка, мога да разбера..хотелите са скъпи...Разузнай каква точно работа има тя?
Цитирай

софия

ами като има работа в града-да си прави сметка.ако приятелят и нямаше работа там тя с кого щеше да дели таксата като и е скъп хотела?според мен трябва да се съобрази с това че до него има друга жена и може да  засегне връзката им/нали му е приятелка!/.а той да не се прави на луд.
Цитирай

София

Малко ми е мъглява историята. Вие колко често се виждате? А те от един град ли са и често ли се виждат или е рядко, и сега иска да се види и с нея и с теб? Но винаги има едно но....С нея може да се види преди или след срещата с теб, или поне тя можеше да се включи за малко колкото да се запознаете ако това е целта. Още нещо не разбрах....защо ти е казал, че ще спят в една стая, когато може спокойно да го премълчи??
Цитирай

София

Определено не ми харесва тази история! Не си мнителна, просто нещата никак не се връзват ! Ако е от финансова гледна точка, предложи им ти да платиш втората стая за рускинята ! Внимавай !
Цитирай

NL

Ако е от финансова гледна точка, предложи им ти да платиш втората стая за рускинята ! Внимавай !

Да бе стаята да и плаща... #Cussing out #Cussing out.тя ако не можеше да си го позволи,едва ли щеше да отиде..Абе мирише,мирише,чак от тук осещам смръднята Naughty Crossing Arms
Цитирай

Мда, това е прекалено дори за моите шиоко скроени възгледи newsm78

Изобщо, с риск да те залея с вряла /студена вода (по избор) мисля, че с две девойки и грижата за теб самата е повече от здравословно МНОГО ДА ВНИМАВАш! И ДА, ПО -ДОБРЕ ДА СИ МНИТЕЛНА, ОТКОЛКОТО ДА ИГРАЕш В НЯКОЙ ЛАТИНО СЕРИАЛ СЛЕД ВРЕМЕ:)))слушай ме, аз главно такива сценарий пиша 35
И той като се предполага да няма да търпение да те види, какво ще дири на хотел, че и с друга жена, била то и приятелка???да кажем, че е е заради твоите деца?-Ок нека е в  хотел, но САМ В СТАЯ!!!бАСИ ДОВЕРИЕТО ДА НЕ ГО ПРОДАВАТ В БАКАЛИЯТА БЕ, ТО СЕ ПЕчЕЛИ #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Само ти си знаеш как се чувстваш.Единственото, което мога да те посъветвам е да не му позволяваш да се държи така с теб,щом не ти е приятно.ПОкажи му,че не желаеш да те третира като далечна братовчедка.И по постъпката му ще разбереш струва ли си да се ядосваш.
Цитирай
Рускиня?????!!!!!!!
Без коментар!
Цитирай

Алтернативата

Ей доесга искрено си скачах от възторг и тайно ти завиждах , къдего го тоя готин и разбран мъж?????Ама тук вече и моята "мнителност" която граничи с минус безкрайност, изскочи някак си от забвението. Кой е този бе????? дето ще идва с теб да се вижда, а и ще дели стая с друга /било то рускиня/ newsm78??? Хей хей то си има, ако не общо приети, то нормални граници дето не БИВА /дори и в нормална ситуация, демек без да имаш зъб на мъжкото съсловие/ да се пристъпват, а това си е "леко" извън всичко разбираемо.
МНИТЕЛНОСТ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ И НАЩРЕК АКО СЕ ОКАЖЕ ЧЕ Е НАПРАЗНО - ПРИКАЗКА, АКО НЕ ТОГАВА СИ Е ОПРАВДАНО ПОРАДИ ДВЕТЕ НАЙ-ВАЖНИ ПРИЧИНИ НА СВЕТА - ДЕЦАТА ТИ.
Хайде да си имаме уважението, може някой "хора" да са културни, ама ние патилите си знаем, кой рускиня кой не, ама не сме от вчера!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 113 отговора