"Scandal ", нов сериал на Shonda Rhimes!

  • 64 318
  • 422
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Миналата седмица си направих маратон с излезлите до момента епизоди от новия сезон. От началото на сериала съм на мнение, че Оливия изобщо не си подхожда с президента. Ама изобщо. Много ме дразни тази тяхна уж любовна история. С Джейк си отиват много повече, а и историята им е много по-интересна. Мели ме кефи отвсякъде, а все повече и Аби Crazy Един огромен плюс на сериала е модата Crazy Уникални дрешки показват, дават хубави идеи Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 4 588
Не е ли време да го подновят вече или аз не намирам. В замунда гледам последно 9еп. на 4 сезон е.

# 242
  • Мнения: 9 144
Другата седмица ще има нови епизоди и на трите сериала на Шонда  Peace

# 243
  • Мнения: 4 588
Мерси, другите и два сериала не ги знам и те ли са толкова добри?

# 244
# 245
  • Мнения: 4 588
Мерси, веднаха свалям първия. Анатомията на Грей,май само аз не съм го гледала- мисля да го оставя за стари години:)

# 246
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Извинявайте, в момента по Нова кой сезон дават и кой епизод?

# 247
  • Мнения: 6 159
http://www.tvguide.com/news/
http://www.tvguide.com/news/scandal-scott-foley-jake-olivia/
В четвъртък  филмчето  се завръща  Party

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 14:40 от Ели-фен

# 248
  • Мнения: 6 159
 Close Гаден и мизерен еп. 10 !

# 249
  • Мнения: 9 144
Серия пълнеж, без нито един от любимците ми...  Tired
Разочароващо аматьорско поведение от Джейк

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Обожавам този сериал. Но последният сезон сякаш си го смучат от пръстите.

# 251
  • Мнения: 9 144
Много ми харесва как Мели и съпруг вече са железен екип.

# 252
  • Мнения: 6 159
В еп. 11 и 12  леко изпростяха  с това ,че президентът обяви война  заради изнудвачите , които отвлякоха гаджето му . Мели  доста  двулично съчувстваше на роднините на жертвите , които се бяха събрали  около ковчезите .
Президентът и каза ,че обича Лив , а тя  странно как прие  каузата му  за спасяването и за своя и му помогна .Странна  любов   Thinking
Дано Джейк и  гладиаторите успеят да я  открият  Praynig по-скоро ,че този сюжет с отвличането  е  доста тегав .

# 253
  • Мнения: 6 159
 PeaceНай-после  нещо  добро - еп. 13  ми хареса . Тандемът  Мели - Елизабет  беше  #Crazy - превърнаха нищожеството Андрю в зеленчук /в пълния смисъл на думата /.
Лив беше освободена от бивш колега , накрая на епизода тя имаше  много силен диалог с президента  и го накара да напусне апартамента и  Peace

# 254
  • Мнения: 9 144
На мен пък не ми хареса, че за пореден път Мели трябваше сама да си реши проблема, ползата от съпружеското и тяло и е никаква.
За нищо не може да разчита на него, докато тя непрекъснато му дава рамо за различни неща.

Общи условия

Активация на акаунт