Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Where troubles melt like lemon drops

Здравейте, мами! Ще ви бъда много благодарна  bouquetр ако някоя от вас, която има   количка Pliko P3 сподели, дали е доволна от нея. Бебчо е почти на 11 месеца, а нашата количка е доста тежка Mag England Princess Roll. С бебо в нея не мога да я вдигна изобщо, камо ли да я нося по стълби. Оставям я в гаража и после драпам до 5-ия етаж. Направо ми се скъсаха ръцете/въпреки порт-бебета и кенгуруто/.  Crying or Very sad  благодаря ви предварително. Love Smile
Цитирай

Варна

Страхотна!!! Няма друга дума, която да я оприличава! Аз ползвам на старо най- първият й вариант и съм невероятно доволна! Много лека, много маневрена, с напълно легнало положение, много удобна за бебето, сгъва се лесно и е много компактна!
Цитирай

newsm51 Много благодаря на всички, които ми отговориха. Получих само положителни отзиви и се надявам да съм улучила с избора си. Поръчах  си Pliko P3  директно при вносителите и то най-новия модел. Съжалявам, че не съм си я купила преди година, защото с кошче Primo Viaggo става и за новородено. От официалния сайт на Peg Perego могат да се свалят рекламни клипчета и да се разгледат най-новите разцветки.Има доста подробна информация за отделните модели. За носенето на бебо до петия етаж си купих колан Easy Rider. Засега съм го пробвала само в къщи, но мисля, че е страхотен. Изобщо не ми тежи детенцето, а то не е от леките. newsm30

За мен дилемата "лятна количка" приключи,  и слава богу. Успех на всички, които все още умуват.  newsm10
Цитирай

София

извинявайте, че се намесвам Какъв е този колан Easy Rider... не можах да намеря снимки, атова питам тук. Благодаря предварително  Flutter  bouquet
Цитирай

Magrathea

извинявайте, че се намесвам Какъв е този колан Easy Rider... не можах да намеря снимки, атова питам тук. Благодаря предварително  Flutter  bouquet
Тук можеш да прочетеш за него Flutter
Цитирай

Вече мога да кажа, че съм доволна от Easy Rider.Върши много добра работа. Very Happy  Имаме и кенгуру на Chipolino, което става и за по-големи бебета до 14 кг., но ми е неудобно да напъхам бебо в него. С колана-седалка просто го гушвам така , както е показано на снимката и се носим.
Обаче не съм убедена,че това е реална цена за такъв продукт /в ДаНет даже е 70 лв. Shocked - мисля , че е малко мнножко/. Аз си го поръчах от family-bg  за 55 лв. Платът от който е направен не е нещо особено и въобще, ако се произвеждаше от някоя бълг. фирма сигурно щеше да е значително по-евтин.
Както и да е... Радвам се , че не ме болят ръцете и гърба и не ме е страх, че всеки момент мога да го изпусна. А това е най-важното.
« Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 20:56 от теа »
Цитирай

София

Здравей! Можеш ли да ми кажеш от къде купихте количката на такава цена и дали се сгъва "на чадър". Специално за модела Pliko гледах, че са два вида - чадър и обикновено сгъване. Благодаря ти предварително.
Цитирай

София

Вече мога да кажа, че съм доволна от Easy Rider.Върши много добра работа. Very Happy  Имаме и кенгуру на Chipolino, което става и за по-големи бебета до 14 кг., но ми е неудобно да напъхам бебо в него. С колана-седалка просто го гушвам така , както е показано на снимката и се носим.
Обаче не съм убедена,че това е реална цена за такъв продукт /в ДаНет даже е 70 лв. Shocked - мисля , че е малко мнножко/. Аз си го поръчах от family-bg  за 55 лв. Платът от който е направен не е нещо особено и въобще, ако се произвеждаше от някоя бълг. фирма сигурно щеше да е значително по-евтин. .....

Само за информация - Easy Rider са закупени и се предлагат в ДаНет от средата на 2004 г., а във family-bg се предлагат от средата на декември 2005 г.
Разликата в цената идва явно от различните партиди на внос.  Peace

А за цената по принцип... не знам доколко е реална, сигурно наистина, ако се произвежда в България ще е много по-евтино.
Виждам, че в чуждестранните сайтове се предлагат на цени около 30-35 евро.

Вярно е обаче, че е много удобна и полезна придобивка!
Цитирай

Pleven

Много ви моля,да ми кажете къде мога да разгледам каталога на тези колички.Смятах да купя лятната количка на Chicco,но определено ме разколебахте.
Цитирай

На www.pegperego.com.
На downloads има рекламни клипове на количките и други техни продукти, които са излъчвани по RAI 1.
И да кажа, че все още не съм я получила.Само я капарирах. Ще пристигне до 2-3 седмици. 
Цитирай

София

Ще ти хареса - страхотна количка е!
Цитирай

Germany

А можете ли да ме ориентирате къде да погледна цените, защото гледах в страницата и не можах да ги намеря.
Мерси.
Цитирай

аз питах по телефона. обадих се във фирмата в пловдив.
Цитирай

София

Поръчах  си Pliko P3  директно при вносителите и то най-новия модел.

Извинявай, би ли казала за колко я купи и какви са координатите на вносителя. Smile
Цитирай

Pliko P3 Completo - 600 лв. в цената са включени ватирано чувалче и дъждобран. Фирмата- вносител е Вито де Симоне тел. 032- 651478.
Същата без тези допълнителни аксесоари е Pliko P3. Струва към 450 лв., а има още един модел, който е още по-лек предполагам Pliko Lite, но без борд (така ли се казва?) и струва 350 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора