Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 445 отговора

Най-чаровното, вкусно и забавно шоу "Черешката на тортата" открива своя втори сезон тази пролет по Нова ТВ. Любимци на зрителите – артисти, спортисти и политици, отново ще демонстрират повече от един талант в името на купона.

Всеки делничен ден една известна личност ще приема в дома си или в избрано от нея място четирима други също известни персони. В края на работната седмица с гласуване помежду им ще бъде излъчен победител.

През цялото време в ефира на "Черешката" отново ще присъства едно единствено лице, което ще виждаме постоянно – готвач-консултантът Иван Манчев. И отново той ще бъде едновременно видим и невидим – видим за зрителите и невидим за участниците, чиито избор на продукти, готвене и подреждане на софра ще коментира, като едновременно с това ще дава полезни и професионални съвети на зрителите.

Стартът е на 20 февруари от 20.00 часа!!

Разписание   
Понеделник - петък 20:00, Нова ТВ

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .

Втори сезон - 1 тема
Втори сезон - 2 тема
Втори сезон - 3 тема
Втори сезон - 4 тема
Втори сезон -  5 тема
Втори сезон - 6 тема
Втори сезон - 7 тема
Втори сезон - 8 тема

Цитирай

Анкета дали ще се прави ?
Тази седмица всички са ми много симпатични , но като кулинарни умения нямам очаквания  Peace
Цитирай

Тумбе, чудесно си се справила  Hug
Цитирай

Благодаря за новата тема bouquet. Само не разбрах, кои са участниците тази седмица? Христос Воскресе easter
Цитирай

Анкета дали ще се прави ?
Тази седмица всички са ми много симпатични , но като кулинарни умения нямам очаквания  Peace

Самоцитирам се от старата тема:
Няма анкета, не мога да измисля нищо, а и не сме коментирали каква да е анкетата, така, че ще я караме без анкета, а следващия път Мамето ще пусне. Peace

Ако измислите нещо докато мога да редактирам първия пост ще опитам да пусна и анкета. Peace

ПП Танцуваща, благодаряяяя! Hug

Да си призная и аз не разбрах кои ще са новите участници. Blush
Цитирай

Да пробваме веднъж без анкета? Даже първия пост твърде дълъг ми се вижда, но хайде стига съм търсила махна  Smile
Цитирай

Роро - водещ беше на едно предаване с он-лайн игра по ММ "Мист"
Теди Кацарова
Александър Сано
и другите 2 не са ми познати
Цитирай

Браво за новата тема! bouquet
Запис от мен.
Началото ще постави половинката на Стенли, актрисата и певица Людмила Сланева – Локо
Във вторник тон за песен ще даде един от виновниците за музикалното явление „Братя Мангасарян" – Александър Сано – Среброто
В сряда зрителите ще гостуват на Роро Кавалджиев
В четвъртък домакин ще бъде колоритната съседка от „Етажна собственост" Драмбозова, или Милица Гладнишка
Седмицата ще приключи на гости у Теди Кацарова.
Цитирай

Другите са: Милица Гладнишка /актриса/ и съпругата на Стенли.
П.П. Благодаря за темата! Чудесно оформление! bouquet
Цитирай

Всички участници тази седмца са ми симпатични. Ще гледам с интерес.
Цитирай

Роро така дълбоко и блажено бях забравила - анти ми беше, докато го засичах по ММ...

Среброто ми е любимецът тази седмица Smile Проектът Братя Мангасарян се оказа, че ми е легнал много на сърцето. Открих го случайно - след няколко седмици извън България копенеех от някъде да чуя нещо на български - дори и да е "Тер'о рер'о". Нямам усещането, че той ще спечели, но нищо Smile
Цитирай

Добра групичка тази седмица.  Peace

Чакам с нетърпение...
Цитирай

интересно дали людмила сланева ще покани компанията в дома им или и тя ще измисли нещо, за да не са там, както направи стенли. разбира се - интересно ми и дали среброто ще посрещне гостите си в същото жилище, което вече показа нели (което изобщо, ама изобщо не ми допадна, особено кухнята) или ще покаже нещо по-различно. въобще - семейните двойки са готини!
Wink
Цитирай

Среброто на кого беше съпруг?Не беше ли на Нели, която готви вече в Черешката? newsm78
Цитирай

Мерси за темичката  bouquet

На мен ми е симпатично Косъмчето  Flutter , към останалите съм непредубедена, дано има и веселие, и кулинария
 Peace
Цитирай

1-14 от 445 отговора