«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

‘илми и “¬ сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 445 отговора

–езиденци€ "Ѕукет"!

ћнени€: 173

Ќай-чаровното, вкусно и забавно шоу "„ерешката на тортата" открива сво€ втори сезон тази пролет по Ќова “¬. Ћюбимци на зрителите Ц артисти, спортисти и политици, отново ще демонстрират повече от един талант в името на купона.

¬секи делничен ден една известна личност ще приема в дома си или в избрано от не€ м€сто четирима други също известни персони. ¬ кра€ на работната седмица с гласуване помежду им ще бъде излъчен победител.

ѕрез ц€лото време в ефира на "„ерешката" отново ще присъства едно единствено лице, което ще виждаме посто€нно Ц готвач-консултантът »ван ћанчев. » отново той ще бъде едновременно видим и невидим Ц видим за зрителите и невидим за участниците, чиито избор на продукти, готвене и подреждане на софра ще коментира, като едновременно с това ще дава полезни и професионални съвети на зрителите.

—тартът е на 20 февруари от 20.00 часа!!

–азписание   
ѕонеделник - петък 20:00, Ќова “¬

”частват   
»ван ћанчев и безброй звезди . . .

¬тори сезон - 1 тема
¬тори сезон - 2 тема
¬тори сезон - 3 тема
¬тори сезон - 4 тема
¬тори сезон -  5 тема
¬тори сезон - 6 тема
¬тори сезон - 7 тема
¬тори сезон - 8 тема

÷итирай

озлодуй

ћнени€: 476
јнкета дали ще се прави ?
“ази седмица всички са ми много симпатични , но като кулинарни умени€ н€мам очаквани€  Peace
÷итирай

ћнени€: 419
“умбе, чудесно си се справила  Hug
÷итирай

ћнени€: 639
Ѕлагодар€ за новата тема bouquet. —амо не разбрах, кои са участниците тази седмица? ’ристос ¬оскресе easter
÷итирай

–езиденци€ "Ѕукет"!

ћнени€: 173
јнкета дали ще се прави ?
“ази седмица всички са ми много симпатични , но като кулинарни умени€ н€мам очаквани€  Peace

—амоцитирам се от старата тема:
Ќ€ма анкета, не мога да измисл€ нищо, а и не сме коментирали каква да е анкетата, така, че ще € караме без анкета, а следващи€ път ћамето ще пусне. Peace

јко измислите нещо докато мога да редактирам първи€ пост ще опитам да пусна и анкета. Peace

ѕѕ “анцуваща, благодар€€€€! Hug

ƒа си призна€ и аз не разбрах кои ще са новите участници. Blush
÷итирай

ћнени€: 6 939
ƒа пробваме веднъж без анкета? ƒаже първи€ пост твърде дълъг ми се вижда, но хайде стига съм търсила махна  Smile
÷итирай

озлодуй

ћнени€: 476

–оро - водещ беше на едно предаване с он-лайн игра по ћћ "ћист"
“еди  ацарова
јлександър —ано
и другите 2 не са ми познати
÷итирай

Varna/at sea

ћнени€: 1 188
Ѕраво за новата тема! bouquet
«апис от мен.
Ќачалото ще постави половинката на —тенли, актрисата и певица Ћюдмила —ланева – Ћоко
¬ъв вторник тон за песен ще даде един от виновниците за музикалното €вление ДЅрат€ ћангасар€н" – јлександър —ано – —реброто
¬ ср€да зрителите ще гостуват на –оро  авалджиев
¬ четвъртък домакин ще бъде колоритната съседка от Д≈тажна собственост" ƒрамбозова, или ћилица √ладнишка
—едмицата ще приключи на гости у “еди  ацарова.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 792
ƒругите са: ћилица √ладнишка /актриса/ и съпругата на —тенли.
ѕ.ѕ. Ѕлагодар€ за темата! „удесно оформление! bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 029
¬сички участници тази седмца са ми симпатични. ўе гледам с интерес.
÷итирай

ћнени€: 2
–оро така дълбоко и блажено б€х забравила - анти ми беше, докато го засичах по ћћ...

—реброто ми е любимецът тази седмица Smile ѕроектът Ѕрат€ ћангасар€н се оказа, че ми е легнал много на сърцето. ќткрих го случайно - след н€колко седмици извън Ѕългари€ копенеех от н€къде да чу€ нещо на български - дори и да е "“ер'о рер'о". Ќ€мам усещането, че той ще спечели, но нищо Smile
÷итирай

Nederland

ћнени€: 1 297
ƒобра групичка тази седмица.  Peace

„акам с нетърпение...
÷итирай

ћнени€: 616

интересно дали людмила сланева ще покани компани€та в дома им или и т€ ще измисли нещо, за да не са там, както направи стенли. разбира се - интересно ми и дали среброто ще посрещне гостите си в същото жилище, което вече показа нели (което изобщо, ама изобщо не ми допадна, особено кухн€та) или ще покаже нещо по-различно. въобще - семейните двойки са готини!
Wink
÷итирай

—офи€-в сърцата на моите деца

ћнени€: 764
—реброто на кого беше съпруг?Ќе беше ли на Ќели, ко€то готви вече в „ерешката? newsm78
÷итирай

ћнени€: 53
ћерси за темичката  bouquet

Ќа мен ми е симпатично  осъмчето  Flutter , към останалите съм непредубедена, дано има и веселие, и кулинари€
 Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 445 отговора