Фъч

  • 122 424
  • 160
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 590
За отчета- любимата ми калориина бомбичка.За първата рецепта става дума.Печа го на 200гр.в не загрята фурна,задължително тавата намазана с олио и поръсена с брашно.Ползвам бакпулвер на dr.Otker -най- добрия.Внимание!Има опасност към пристрастяване!  JoyНаига се не повече от 2 пръста.

# 31
  • Мнения: 3 376
Фъчът е най най най-вкусният сладкиш, който съм яла някога! Обожавам го. Жалко, че сега съм без печка и не мога да си опека Rolling Eyes

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Леле,как ме запалихте!Ей сега отивам за прясно мляко,че да изненадам довечера мъжо.Гледкам си го аз,нали довечера ще ми се труди за №2 luvbed!Ама пусто,аз нали съм на диета?Айде - от утре...

# 33
  • Мнения: 2 653
Аз не съм го правила лично но много го обичам и сега ще си запиша рецептата и утре ще си го напревя.Обожавам го
Даже се замислям дали да не направя 2 - 1 за мен , 1 за мъжа ми? newsm78

# 34
  • Мнения: 119
Е не бях го яла този сладкиш от детските си години, направих го снощи иииии - повярвайте ми, аз не съм много по сладкото, но мисля че можех да изям половината тава  Grinning
Благодаря ви, че ми припомнихте тази благинка  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе момичета, май само аз съм за срам... Embarassed Embarassed Embarassedможе ли никога да не съм правила и да не съм опитвала фъч??? Ще я порицая сега майка, аааааа!!!!
Веднага ще се поправя, благодаря за рецептата!

# 36
  • Мнения: 2 653
Аз не можаш да спя, че ме болеше корема и в 5 ч сутринта cook  си го правих и почти го изядохме веднага.Но следващия път ще си сложа повечко заливка, че обичам много сочните сладкиши.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11
много вкусен и лесен сладкиш. Бях забравила рецептата благодаря че ми я припомнихте  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 099
Аз го правя в малко опростен вариант
100 гр. масло
500 мл мляко
1 1/2 захар
4 с.л. какао
Остявям го да заври. Ври 8 мин!
Разделям на 2
добавям
3 яйца
1ч.л. сода
брашно
Пека на умерена фурна!

# 39
  • Мнения: 472
Това е моята рецепта за фъч:

Блат:
3 яйца,
6 суп.лъжици олио,
6 суп.лъжици вода,
1,5 чаена чаша захар,
1 суп.лъжица какао,
1,5 чаена чаша брашно
1 ампула есенция ром

Пече се на около 180 градуса, след това се залива със сиропа.

Сироп: 10 суп.лъжици вода и 10 суп.лъжици захар

Глазура:
125 гр. краве масло,
2 суп.лъжици какао,
2 суп.лъжици вода,
2 суп.лъжици захар

Прави се кашчка /на слаб котлон/ и докато е гореща се залива изстиналия сиропиран блат.
Дано ви хареса и моя вариант Heart Eyes

A бакпулвер няма  ли  в това чудо ? Аз се чудих и сложих , пък ще видим резултата довечера ! hahaha

# 40
Kakvo napravihte momi4eta! Napravo deisvate zarazno. Poznaite kade otivam - da pravq FU4!!! ha ha  cook

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Супер е  Peace В къщи обаче моя мъж е майстор на този сладкиш.   chefАз не съм го правила никога bowuu

# 42
  • Мнения: 1 526
Ей, това е любимият ми сладкиш от моето детство.
Баба ми го правише, обожавам го. Благодаря на авторката, че ме подсети бях го забравила.
Сомо видях името и започнах да слюнкоотделям! Още утре ще го приготвя!

# 43
  • Мнения: 1 122
Ето и моята рецепта:

ФЪЧ

1 пак. масло
3 яйца
1 ч. ч. п. захар
1 ч. ч. брашно
3 с. л. какао
1 бакпулвер

Глазура:
0.100 мл. пр. мляко
3 с. л. какао
3 с. л. захар
2 с. л. масло

Маслото се разбива с п.захар. Прибавят се яйцата, брашното с бакпулвера и какаото. Пече се на 180* 25 мин. Залива се с глазурата и се поръсва с пръчици.
Глазура: Смесват се всички продукти и се варят на котлона до сгъстяване.

 

# 44
  • Мнения: 101
    Фъч
    • 1 ч. ч. прясно мляко
    • 1 пакетче масло (125гр.)
    • 1ч. ч. захар
    • 5 с. л. какао
    • 1 ванилиева захар
    • 3 яйца
    • 1 1/2 ч. ч. брашно
    • 1 бакпулвер
    • орехови ядки или кокосово брашно за поръсване

    Прясното мляко, маслото, захарта, ванилията и какаото се разбъркват и варят на слаб огън докато се получи еднородна смес. 1/2 от сместа се отделя.
    Като поистине се прибавят добре разбитите яйца, пресятото брашно и бакпулвера. Всичко се разбърква добре. Пече се в умерена фурна. Без да се вади от формата/тавичката се нарязва на парчета и се залива с останалата шоколадова смес. Поръсва се с орехови ядки или кокосово брашно.
     Laughing  Laughing  Laughing [/list:u]
    Направих  го по тази рецепта.Стана невероятен.Преди години съм  го хапвала , но май е бил под друго име.Но няма значение важното е  че е  невероятен. ppp[/list]

    Общи условия

    Активация на акаунт