Отговори
# 375
  • Мнения: 186
Добро утро. Hug Hug Hug
Благодаря за фрагмана и превода.  bouquet  bouquet

Явно пак залагат на хоръра, щото иначе рейтинг няма.  ooooh! Ще видим какво са намислили. Peace
Хубав ден. Hug  bouquet

Така е. Без хорър няма рейтинг.  Embarassed

Хубав ден и от мен !
И приятна работа на работещите днес !  Hug

# 376
  • Мнения: 1 413
Добро утро!
От контейнера видях огледален образ на Кузей! Но тревожните гласове вероятно са на запис! Peace

# 377
  • Мнения: 1 413
Ето и вероятната причина за семейните проблеми на Бура:



http://www.gecce.com/haber/bugra-gulsoy-burcu-karayi-aldatti-mi-188243.html

Както се казва- старата любов ръжда не хваща!

# 378
  • Мнения: 186
Даааа, ако това е причината, простено му е !!!  Wink

# 379
  • Мнения: 8 315
Жалко за Бурджу и Буура - харесвах ги като двойка. Sad

# 380
  • Мнения: 1 413
И едно интересно четиво за развитието и просперитета на Турция в наши дни!




http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4741151

# 381
  • Мнения: 2 282
Добро утро, дами! Хубав ден!
http://www.youtube.com/watch?v=yjMzv-54yeI&feature=relmfu

# 382
# 383
  • Мнения: 3 371
Добро утро и от мен ! Хубав ден, с много положителни емоции ви пожелавам !  bouquet



 ivana27 , Hug много е красиво това стихотворение на Давид Овадия !  bouquet

dterziiska , Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря за снимките !  bouquet Дано се намери някоя добра душа да преведе интервюто с двете дами ! Понякога много ме дразнят с хрумките си, ама определено си ги бива ! Peace

# 384
  • Мнения: 123
Благодаря за превода на фрагмана  Hug Ще има пак екшън значи в 32 епизод  ooooh!
 Аз чувам освен виковете на али и джмре и някакво куче... Thinking В главата ми се въртят два сценария производни от фрагмана....:
Ферхат или е предизвикал Кузей да отиде някъде или пак го е отвлякъл и Дж, и Али се опитват да го намерят или спрат да го отиде някъде... ooooh!
Или е посегнал на Джемре и Али, но не ми се вярва те да викат Кузей в такава ситуация  newsm78
Ферхат си изяснява кой е най ценен за Кузей, и следващия път ще посегне на Джемре, ще видите... Naughty

# 385
  • Мнения: 3 201
От фейсбук

Translation of the last scene of episode 31:

Kuzey: What are your plans for today?
Z: I was thinking about being with you today.
Kuzey: How good..
Z: But you have to work, right?
Kuzey: No, euh I wasn’t going to work today. I want to have a free day. I was also thinking about spending my time with you today.
Z: My father will meet his friends tonight.
Kuzey: Is that so?
Z: Soo, the whole day, the whole night…you can be with me ( I really can’t hear cleary what she is saying OMG she can’t even talk. It’s like she is chewing something! Damn you sneaky bastard l! )
Z: Till late in the night..alone…
Z: What is the matter?
Kuzey: This situation is getting out of hand. Let’s go outside.
Z: No, let’s not…

# 386
  • Мнения: 123
От фейсбук

Translation of the last scene of episode 31:

Kuzey: What are your plans for today?
Z: I was thinking about being with you today.
Kuzey: How good..
Z: But you have to work, right?
Kuzey: No, euh I wasn’t going to work today. I want to have a free day. I was also thinking about spending my time with you today.
Z: My father will meet his friends tonight.
Kuzey: Is that so?
Z: Soo, the whole day, the whole night…you can be with me ( I really can’t hear cleary what she is saying OMG she can’t even talk. It’s like she is chewing something! Damn you sneaky bastard l! )
Z: Till late in the night..alone…
Z: What is the matter?
Kuzey: This situation is getting out of hand. Let’s go outside.
Z: No, let’s not…

dterziiska Супер си   newsm51


( I really can’t hear cleary what she is saying OMG she can’t even talk. It’s like she is chewing something! Damn you sneaky bastard l! )
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 387
  • Мнения: 3 371
От фейсбук

Translation of the last scene of episode 31:

Kuzey: What are your plans for today?
Z: I was thinking about being with you today.
Kuzey: How good..
Z: But you have to work, right?
Kuzey: No, euh I wasn’t going to work today. I want to have a free day. I was also thinking about spending my time with you today.
Z: My father will meet his friends tonight.
Kuzey: Is that so?
Z: Soo, the whole day, the whole night…you can be with me ( I really can’t hear cleary what she is saying OMG she can’t even talk. It’s like she is chewing something! Damn you sneaky bastard l! )
Z: Till late in the night..alone…
Z: What is the matter?
Kuzey: This situation is getting out of hand. Let’s go outside.
Z: No, let’s not…


Терзийска,  Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря ти, джанъм беним !  bouquet
Е, значи дяволът не бил толкова черен, а ?! Twisted Evil Не виждам нищо пошло и "неморално" в разговора им - едно момиче, което иска да прекара денят с любимият си и едно момче, с абсолютно същите намерения ! И двамата копнеят да останат най- после сами ! Ама - не би ! ooooh!

# 388
  • Мнения: 123
От фейсбук

Терзийска,  Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря ти, джанъм беним !  bouquet
Е, значи дяволът не бил толкова черен, а ?! Twisted Evil Не виждам нищо пошло и "неморално" в разговора им - едно момиче, което иска да прекара денят с любимият си и едно момче, с абсолютно същите намерения ! И двамата копнеят да останат най- после сами ! Ама - не би ! ooooh!

К"во да правиш ситуацията го налага.... hahaha hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao

...хубав ден за сега, извеждам бебо на разходка докато не вали...  bouquet Joy Joy

# 389
  • Мнения: 1 413
Терзийска, незаменима си!  bouquet Hug Ясно- за сега шоковата терапия се отлага!  Laughing
Само за малко  струва ми се ...и после...  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт