Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора

Варна

Мойто бебче е на 15 дни..Постоянно последните дни започна да плача по много..Някой път не спира по няколко часа,превива се,свива крачета..Педиатърката каза че е рано за колики..Ние сме на АМ - Фризовом и Аптамил комфорт смесени...Интересувам се мога ли нещо да му давам за колики и дали е това след като казват че е раничко Smile
Цитирай

Русе

Рано друг път - при някои бебета коликите започват от самото начало. За млеката - защо смесваш Аптамила като е комфорт? Само педиатър за такова малко бебе може да даде мнение за това дали му понася добре млкото.
Цитирай

Sofia

Изобщо не е рано за колики.На моя син му започнаха няколко дена след раждането.Фризовом е за повръщане и запек доколкото знам...ти за това ли го даваш?
Цитирай

Белгия/София

Педито ти нещо не е в час май  Wink На синът ми коликите започнаха точно на 7-мия ден.  Crazy
Иначе може да даваш капки против колики, но те са по-скоро за твое успокоение, иначе не мисля, че помагат.  Peace
Цитирай

София

Защо смесваш АМ?
На моя син дадох за много кратко Аптамил Комфорт и получи силни колики от него и го спрях.
Ние сме на смесено хранене кърма и АМ.
Коликите могат и от 1-2 ден да се появят Naughty
За тях най-голям ефект видях от Еспумизан Л - от него нито се запичаше нито повръщаше за разлика от инфакола и колийфа. Аз разтварях Еспумизана в млякото и така той поемаше от него през цялото хранене според мен това беше логиката да има ефект. Друго което горещо ще ти препоръчам са топли хавлиени кърпи на коремчето,много помага.
Цитирай

София

Можеш да кажеш на лекарката ти много здраве и да си смени професията.
1-во защо трябва да смесваш АМ?
2-ро можеш да опиташ с топличко на корема,спане по корем, капки за колики и т.н. На нас лично ни помогнаха Колийф.
Цитирай

Варна

Благодаря момичета ! И аз така предполагам че може да има вече колики и ще даваме нещо...На фризовом сме,защото получихме запек от Аптамил 1..а доста добре му понасяше в началото..изведнъж започна да се изхожда по 1-2 пъти и то мн твърдо топче ако и педиатърката каза да му даваме Фризовом..ЧУдя се дали като се оправи запека,вече мисля е добре да оставаме на това мляко или какво да му даваме..да продължаваме ли на Фризовом дори и ако е ок сега ? А за коликите ще даваме нещо,благодаря Smile
Цитирай

Белгия/София

Аз бих давала Лактана Био, а не Фризовом  Peace
Цитирай

Холандия

И при нас почнаха много рано коликите,има капки,масаж на коремчето.Не смесвай АМ
Блонди Аз съм малко невежа Фрисо и Фризовом едно и също ли е,гледах в БГ сайта но кутиите са различни,а името едно.Извинявам се за въпроса Embarassed Embarassed
Цитирай

Според мен на толкова малко бебе не е нужно да се смесват два вида мляко.
А иначе купете капки за коликите
Цитирай

София

Фрисо и Фризовом едно и също ли е,...

Фризо е нормалното мляко за кърмачета. Фризовом е с добавен  клей от рожкови и се дава при повръщане. Помага и при запек.
Цитирай

Холандия

Фрисо и Фризовом едно и също ли е,...
Фризо е нормалното мляко за кърмачета. Фризовом е с добавен  клей от рожкови и се дава при повръщане. Помага и при запек.
Да разбрах,и аз ползвам зелено ,но тук кутиите са различни и си е със същото име,благодаря:)
http://www.frisokindervoeding.nl/310/flesvoeding/flesvoeding/fri … t-opvolgmelk.html
Цитирай

Стара Загора

Аз бих давала Лактана Био, а не Фризовом  Peace
И аз  Peace На лекарката ти -много здраве да й пратиш ,на моето дете още в родилния дом започнаха коликите ,капките я запичаха ,бяхме на смесено хранене до към 40 ден ,после само на АМ - Розов Хип .И колики и запек всичко мина за отрицателно време  Peace
Цитирай

А според вас може ли коликите да започнат в средата на втрия месец? Ние сме на 7 седмици и вчера започнаха едни болки в коремчето, и се чудя това колики ли са или нещо, което аз съм яла? Или смяната на водата?
Цитирай

в огледалото на живота

А според вас може ли коликите да започнат в средата на втрия месец? Ние сме на 7 седмици и вчера започнаха едни болки в коремчето, и се чудя това колики ли са или нещо, което аз съм яла? Или смяната на водата?
Само кърма ли приема бебето или даваш и друга добавка?Предполагам не си го захранила със сокове вече....
И в какъв смисъл от смяна на вода?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора