Колики при новородено на АМ

  • 37 414
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 66
Защото беба ненаддва от него и педиатъра каза да го сменя на аптамил бол по хранителен.Но неиздържах и вчера я върнахме на старото мляко детето е качило 500 грама,и спря да плаче,та очевидно и педиатригте грешат понякога

# 61
  • София
  • Мнения: 170
Понякога лекарите в т.ч. и педиатрите препоръчват това, за което им плащат.

# 62
  • Мнения: 66
да не е хубаво така защото едно е притеснението а от др страна са и средствата все пак не са евтини млеката да ги купуваме и ей така да ги хвърляме.
и млако спам
ако някоя мама се нуждане от аптамил комфорт пакет 900 грама, е отворен и взети около 10 лъжички нека ми пише на лично съобщение да неспамя подарявам го.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Отдавна беше - преди 4г. на приятелка детето пиеше Аптамил само, вечно беше гладно милото.
Аз съм сменяла млека заради пълен отказ на детето да яде - 2 пъти. Като се сетя какво беше  ooooh!
Следи на бебето какво му харесва, колкото и невероятно да звучи имат предпочитания.

# 64
  • Мнения: 2
Преди няколко дни направихме глупостта да сменим Фризолак Прематюр с Аптамил Прематюр, защото от 2 места ни споделиха, че от Аптамила коликите са по-малко или изобщо липсват... Е, голяма грешка! Бебоците, които тогава нямаха 3 седмици се скъсаха от плач. Страшно лекомислена постъпка беше, без да съобразим, че са твърде малки, за да се адаптират безпроблемно към новото АМ.  Naughty В крайна сметка вчера върнах Фризолака и нещата се успокоиха. Сега недоволстват само вечер, предимно господина, госпожицата почти не плаче Simple Smile Сутрин давам БиоГая и Колийф на всяко хранене и при нас тази комбинация работи. Педиатърката ни изписа Еспумизан, но от него ефекта е обратен и го спрях...

# 65
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Внимавайте с капките с Симетикон. Докарват ужасен запек на бебетата.
Два пъти съм търсила спешен кабинет заради това. Рев до припадък и липса на изхождане.
Накрая само Био Гая до 5 месец и нещата отминаха. Дойде му времето.

# 66
  • Мнения: 66
да давма отчет след точно два месеца мъки останахме си на фризолак и фризовом колики имаме немога да кажа че нямаме къде някой път повече къде по малко като цяло давам колииф,еспумизан и за тежки случей от англия имам дентинох( не нее за зъби на същата марка като крема за зъби е )от капките акаме само по еднъж много рядко по два пъти казаха ми да взема био гая и да давам по 5 сутрин и от 4 месец да се захранваме тогва коликите щели да изчезнат напълно,след това мисля да сменя млякото на дм беиби лов много хубави отзиви чувам а за тази цена наистина ме устройва.

# 67
  • София
  • Мнения: 30 079
Като чуя Аптамил и косата ми настръхва. Първото си дете изгледах с Лактана, след като спрях да кърмя. Бях супер доволна. Сега ми се наложи да дохранвам в началото, докато ми слезе кърма. Да, ама малкият не хареса Лактана и педи ми препоръча Аптамил. Такива колики имаше от това мляко, че в чудо се бях видяла. Нито капки, нито пробиотик, нищо не помагаше- запек, колики и денонощно пъшкане. ooooh!

Да, всичко е строго индивидуално. Аз и от БиоГая не съм доволна, ама това е друг въпрос.

Покрай патилата си с Аптамил се зачетох в състава на адаптираните млеки и не знам, защо е толкова хвалено. Доста други марки го превъзхождат по съдържание според мен.

Общи условия

Активация на акаунт