Прочистване на организма от паразити

  • 884 424
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 63
Да споделя опита с употребата на тинктурата за носа.
Синът ми имаше 1 месец сопол с нищо не го третирах. Реших да пробвам 10мл физиологичен с 3 капки тинктура, за 1 ден пръскане в носа на вечерта нямаше сопол, но профилактично изпръсках цялото. Приятелка се оплака, че детето й (на 2 год) е със сопол и не го пуска на ясла пръска 1 ден и всичко отшумя. Приложила и на другото дете и на себе си - пак за 1 ден. Друга моя дружка синът й беше с обложен език и синузит. За един ден гаргари и впръскване в носа и всичко отшумя.

Но сега ме тревожи нещо-в ракията има метилов алкохол.Когато има паразити също се отделя.Той е отровен.Вярно,че и за др. р/ти съм използвала ракия.Знам това,но никога не се бях замисляла.Та в тhttp://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;quote=25380879;topic=653661.195;sesc=24b5fb91be0624c78d90ba4799f74df0оя ред на мисли,би трябвало да използваме етилов спирт.Аз ще направя втора доза с етилов спирт.

И аз съм на това мнение. до колкото знам етиловият спирт се прави от зърнест алкохол и после се извлича чистия спирт без примесите.

# 211
  • Мнения: 1 274
didka_80, при положение че си очистила доста паразити, усещаш ли промяна по себе си - физически и емоционално?

# 212
  • Мнения: 63
Физическата промяна е, че нямам пъпки по лицето, които ме тормозиха от 4 години и прилагах безуспешно лечение последните 3 години. Нямам бяло течение. Много бързо се наспивам, но все пак започнах всеки ден да пия по една чаша фреш от панджар, зелена ябълка и морков, но за сметка на това спрях да ям плодове, от които често си преяждах  Crazy Определено имам голям прилив на енергия, която трябва да концентрирам някъде иначе ще експоадарам  Laughing. Не мога да преценя дали слънчевото време и фрешове не ме енергизират или е нещо друго, което се отключи. Умствено също имам промяна- като цяло не се чувствам "задръстена"- едно усещане на хронична умора, отпадналост и т.н. Но и започнах да внимавам какво ям, по-леки храни да не натоварват организмът ми. Не съм отслабнала, но не ми е било  цел, бих казала, че имам нужда да кача някое килце.

# 213
  • Мнения: 7 418
Физическата промяна е, че нямам пъпки по лицето, които ме тормозиха от 4 години и прилагах безуспешно лечение последните 3 години. ...

  Нали ?  Peace
  И аз смятам ,че пъпките често дължат на паразитите в организма . Но и съм сигурна ,че трудно ще се намери дерматолог , който да предпише на пациента си поне изследане за такива .

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Може ли линк на тая тройчатка?
Мерси! Peace

# 215
  • София
  • Мнения: 864
Може ли линк на тая тройчатка?
Мерси! Peace
Не е зле да попрочетеш малко по-назад:)
Не заради друго, а понеже се забравя:)

# 216
  • Мнения: 63
Днес се разчетох пак и вижте на какво попаднах

It may seem inconvenient to have to take this 3 times a day, half hour before meals, but it is definitely more effective than other formula that go with or after meals. If 3 times is not possible, twice - once upon waking, once just before bedtime, is also effective. This uses the potent fresh green (unripened) black walnut, not dried or ripened black walnut which is not effective. If you start with 0.5 dropper 3 times a day (day 1=1.5 dropper), and increase 0.5 dropper everyday (day 2=2.0dropper, day 3=2.5dropper, etc), you will reach 2dropper 3 times a day on the 10th day (day 10=6dropper). Continue with 6dropper daily until day 14, then rest for one week. Do this for 3-4 cycles if this is your first parasite cleanse. Do 2 cycles once or twice a year thereafter as maintenance. This is assuming you do not experience any uncomfortable effect like headache, nausea or constipation/diarrhea. You can manage the effect by slowing down dosage increase. If you are of a small built, you can keep the maximum dosage at 1dropper 3 times a day. You can add 2 tablet of Nature's Secret Super Cleanse (100% herbal) at bedtime if you do experience constipation. The above suggested dosage consumes 61.5 droppers in 14day. One bottle serves about 74 droppers.


Това го копирах от Reviews   на моята тройчатка http://www.iherb.com/Now-Foods-Fresh-Green-Black-Walnut-Wormwood … 2-fl-oz-60-ml/591

Дозите са доста по-високи от тези, които аз приложих за себе си. Четох и на други противопаразитни от сайта ревюс и се оказа, че съм вземала детските дози, но все пак направих 2 курса. Май ще правя още един тур. Ще мине сигурно година докато си натаманя дозите  Crazy Но факт е, че и при тези ниски дози пак имаше резултат.
Мои приятелки го почнаха и ще видим при тях как ще е. Техните дози ще са нещо средно между моите дози и тези които съм копирала от ревюто на продукта. Новата схема е ден 1 - 3 пъти по 1 капка, т.е 3 капки за целия ден. Ден 2 както ден 1. Ден 3 - 3 пъти но 2 капки и т.н  до ден 10. Последните 4 дни 3 пъти по  2 пълни пипети. Така, ще има един курс от 14 дни.

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 17:44 от didka_80

# 217
  • Мнения: 1 274
Мерси за информацията. Тъкмо щях да помоля за такава информация, понеже тройчатката ми е вече на митница и се надявам утре да я взема. Аз поръчах направо 4 шишенца.

# 218
  • Мнения: 63
За деца има тройчатка без алкохол http://www.iherb.com/product-reviews/Nature-s-Answer-Black-Walnu … 1-fl-oz/5445/?p=1
В един от коментарите потребител е дал схема за деца
I use this product for my children, mix it in juice. It's effective, takes away the itching and bloating associated with worm infections. We travel overseas frequently and I like to 'cleanse' my kids when we return because before I did that, we had problems every time. The taste is terrible but I sort of phase it in (one drop 3x day, then two drops, then three, etc.) so they get used to the taste change of the juice.

# 219
  • Мнения: 63
За хора, които си правят тройчатката пускам линк със схема на прием http://www.zemianazaem.com/archives/3/comment-page-2#comment-33598

В посочение линк много ми допадна и това. Ще го пробвам.
Малахов препоръчва следното прочистване от паразити:
 * чай от пелин – 1 ч.л. от билката се запарва с 250 мл вряща вода и престоява 10 мин. Пие се по 3 пъти на ден по 1 чашка. Така ще бъдат унищожени гноеродните микроорганизми, а освен това ще ни се активира кръвообращението, ще се подобри храносмилането, ще се засили обмяната на веществата (затова е добре да се пие при наднормено тегло и нарушена обмяна). Също така помага при подут корем и газове, недостатъчно отделяне на жлъчка, при камъни и пясък в бъбреците.
 Със същия чай могат да се правят промивки сутрин и вечер.

Това също може да ви е от полза http://radionic.hit.bg/thecure.html  Не съм го чела още, но видях схема във вид на табличка


http://radionic.hit.bg/thecure.html

# 220
  • Мнения: 63
Maria71  ще чакаме да споделиш резултати.
Изчетох ревюс на всички противопаразитни във сайта  Grinning. В много от коментарите потребителите споделят, че тази комбинация било храна за мозъка. Наистина има нещо такова. Определено всяка седмица ще си пийвам тройчатка   Sunglasses

# 221
  • Мнения: 1 274
Някои хора по спомен също го ползват май противораково

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Пелина има ли странични действия? Трябва ли да се внимава с количествата?

# 223
  • Мнения: 63
Пелина има ли странични действия? Трябва ли да се внимава с количествата?

Май трябва. Не съм се зачела. Още не съм го практикувала върху себе си. когато реша ще се позачета повечко. Но като се замисля кое повече ще ми навреди паразитите и техните тосични отпадни материали или пелина, май пелина бие класацията  Laughing


Някои хора по спомен също го ползват май противораково

Да, оказа се май, че хората не умират от раковите клетка, а от токсините които те произвеждат. затова една от теориите е че раковите клетки са мутирали паразити. Затова си и мисля, че тези схеми с високите дози са за по-тежките случаи.
Вече пия тройчатка само на месец - преди(1 капкомер), по време на пълнолуние(2 капкомера) и след това(1 капкомер).  Сега ще ги приемам 3 пъти на ден посочените дози.

# 224
  • Мнения: 140
Здравейте, записвам се да следя темата и да я изчета подробно, защото като дете никога не съм имала проблеми, но за последните 2 години вече 2 пъти се заразяваме вкъщи с глисти острици. Явно с храната в днешно време се е създала подходяща за виреенето им среда, доколкото разбрах - по-високо киселинна. Взех си ябълков оцет, защото той имал свойството да балансира това, за разлика от всички други видове оцет. Но се чудя и какво лва още друго имам за чистене, защото наистина се чувствам доста отпанала, безсилна и разконцентрирана... В момента все още кърмя, но догодина мисля да започна някаква пречистваща терапия. Някой тук дали има отзиви за Vitaklenz?

Общи условия

Активация на акаунт