Прочистване на организма от паразити

  • 880 281
  • 1 333
  •   3
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 33
Здравейте! Най-после съм с положителен резултат. И то какъв..... Лаборантката като го видя се ужаси. Каза, че такова нещо не е виждала. Но преди това да разкажа какво се случи. Отстраниха две образувания от дебелото черво. Чакам хистология. Вече не кървя и не ме боли. Струва ми се, че от мен изрязаха 1 тон болка. Веднага направих кръвно изследване за токсоплазмоза, но само Ig G, което е 650 IU/ml. Да отбележа и какви са стойностите на лабораторията, за да сравните. <1.0отр.; 1.0-30.0 гранична; >30.0 положителна; Моята е >650IU/ml. Направих само IgG, защото първо нямах толкова пари и второ - обясниха ми, че в рамките на 2 до 3 седмици след заразяване се изграждат имунотела в организма. Сега трябва да се върна за IgM. Това не е толкова важно. По-важното е след като токсоплазмозата се предава с целувка, урина и всякакви телесни течности, след като 90% от хората са заразени с тази болест според проучванията, след като толкова лесно се прехваща, то има ли смисъл да се лекувам от нея. Да, в моето семейство е открита токсоплазмоза преди аз да се родя и тя не е лекувана поради факта, че при лечението се чувствали ужасно зле. И другия ми въпрос е: Защо в България няма нито едно лекарство за лечение на протозои? Не ми казвайте, че е просто така. Зентел макар и трудно се намира, но това даже не се внася. И, да, наистина в червата ми сега при огледа нямаше нито един паразит, който да се вижда с просто око. Предполагам съм изчистила всичко. Отворете и прочетете по форумите за токсоплазмозата. Аз лично доста четох за нея, особено разказите на различни хора. Думи нямам!!! Това е! България! Такава ни е съдбата! Моята история свърши. В крайна сметка, като тегля чертата, образуванията са започнали. Кога ще се появи най-лошото не се знае. Аз доказах на себе си, че причинител на всички болести е паразит, независимо какъв. Чувствам се толкова гадно. Все едно съм някакво биологично оръжие. Колко като мен има? Защо не го казват на хората и защо лекарите го отхвърлят? Предполага се според изследванията в световен мащаб, че токсоплазмозата е причинител освен на множество болести по органите и на много бактериални инфекции, като хламидиия, микоплазма и уреаплазма. Надявам се с опитите които направих и постовете ми тук да съм била полезна. Най-важното: пазете дечицата. Те в тези детски градини и училища са заедно и е опасничко. Аз ще продължавам с билките, макар че виждам, че няма голям ефект! Все пак всички сме под Бога! Поздрави от мен на всички.

# 1 321
  • Мнения: 700
Лино-рено, да издадеш книга. Това е апокалиптично, което описваш. А като се замисля, ако всички бяхме толкова последователни и упорити като теб вероятно бихме описали същите неща. Ето това ми дава надежда " Все пак всички сме под Бога!"
Все пак НЕ съм съгласна с изказването ти за билките!
 Те действат бавно, но сигурно. Всички искаме бързи ефекти, но сме били дълго време под заблуда какво се случва всъщност с нас и не сме действали в правилната посока. Водили сме се по акъла на докторите и от тъпи изказвания като: "Нищо ти няма! Всичко е на психична основа! Болестта на детето е на генетична основа!" и други тъпизми като ваксина за това и за онова.
 lino_reno , в твоя случай с раздразнени черва и операция бих опитала сяра + мед по 1 с.л на гладно. Все пак направи консултация с m.kote. Но ти си на прав път , пак ти го казвам и имаш добри резултати, не се отчайвай. Само да не тръгнеш по наклонената плоскост с химиотерапия. Това е път към ада, не към Бога!
Ако същите доктори не успяха да те излекуват от причината за образуванията /каквито и да са те/... Хайде ще говорим по-късно, че стана дълго!

# 1 322
  • Мнения: 18
Lino_peno


Дръж се!   Мисля....!  Прочетох ти поста!


Кокосовото масло и Маслото от черен кимион, Пробиотиците, Пчелният клей, Мед, Пчелен прашец, Чаят от лайка - нееееееее    гииииииии  спирай за нищо на света. МОЛЯ ТЕ!     Те са точно за червата Лино! Защитават и възстановяват точно тях.! И витамините също.

БИТКАТА Е В ЧЕРВАТА И СТОМАХА!


Имаше някакви лекарства за токсоплазмоза, но аз не съм превърженик на лекарствата по принцип.

Но ще проверя и такъв вариант, кво да правя!

Всичко помага, билките също, но иска време, време иска  thumbsup thumbsup thumbsup МЕСЕЦИ, ГОДИНИ ДОРИ.

И всъщност не разбирам, какво толкова се шокираш :

Изследването на имуноглобулини в кръвта се провежда, за да се определи какво е количеството на имуноглобулините, известни още като антитела в кръвта.
Антителата се произвеждат от имунната система на организма в резултат от отговор на  инфекция от бактерии, вируси, гъбички, животински материи и дори ракови клетки. Антителата могат да се свързват с чуждите субстанции, след което предизвикват реакция на имунната система, която води до тяхното унищожаване, ако това разбира се е във възможностите на имунната система. Дали е достатъчно силна за да се справи. Всъщност имунната система се подкрепя от всичките неща дето ядем и пием,  по-горе, които съм ти написала.

Имуноглобулин IgG. IgG антитела се откриват в тъканните течности. Те са най-малките по размер, но най-много като количество -  75% до 80% от антителата в организма. IgG антителата имат много важна роля за борба с вирусни и бактериална инфекция. IgG антителата са единствените антитела, които могат да преминават през плацентата и да осигуряват защита на бебето.

Или иначе казано - IgG показва наличие/отсъствие на антитела за токсоплазмоза. При теб са положителни, което значи че някога си я "преболедувала" токсоплазмозата и организма ти си е изградил антитела срещу нея, т.е имаш антитела вече изградени. Те са паметта на имунната система

IgM показва наличие/отсъствие на действаща инфекция, т.е в момента сега, продължаваща, налична.
Ако при теб е отрицателно  - значи нямаш в момента токсоплазмоза. Така,че задължително трябва да направиш и този, за да стане ясно дали в момента има действаща токсоплазмоза или няма.

Направи го, за да разбереш!

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 01:06 от m.kote

# 1 323
  • Мнения: 11 234
Здравейте! Най-после съм с положителен резултат. И то какъв..... Лаборантката като го видя се ужаси. Каза, че такова нещо не е виждала. Но преди това да разкажа какво се случи. Отстраниха две образувания от дебелото черво. Чакам хистология. Вече не кървя и не ме боли. Струва ми се, че от мен изрязаха 1 тон болка. Веднага направих кръвно изследване за токсоплазмоза, но само Ig G, което е 650 IU/ml. Да отбележа и какви са стойностите на лабораторията, за да сравните. <1.0отр.; 1.0-30.0 гранична; >30.0 положителна; Моята е >650IU/ml. Направих само IgG,

Това, което са махнали от червата ви предполагам са полипи. Те не са безопасни, но определено не са свързани със заразяване с каквото и да е.
IgG не е показател по който може да се съди еднозначно, че имате токсоплазмоза  Shocked Със същия успех може да имате над 1000 други заболявания - заразни, автоимунни и прекарани инфекции.
Защо смятате, че имате точно токсоплазмоза или протозои?

# 1 324
  • Мнения: 18
the Дорис

Как разбрахте, че причината за Атопичен дерматит е следствие на ваксиниране, т.е от ваксина.

Атопичният дерматит е няколко вида:

- поради генетична предразположеност
- поради външен фактор/дразнител/
- поради вътрешен фактор - тук вече е супер сложно. Не, че няма решение и не може да се помогне, просто е сложно.

Вътрешният фактор е това , което сте изброили - морков и т.н или иначе казано храни.

Атопичният дерматит е автоимунно заболяване.

Което простичко, означава, че имунната система се бори с нещо. А тя се бори само тогава, когато това НЕЩО, застрашава по някакъв начин организма.

И правилно ви се струва, че може причината да са и паразити!

Бих искала да обясня, но пунктовете са много, не знам откъде да започна, ще пратя материали за четене при първа възможност. Времето ми не достига.

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 01:10 от m.kote

# 1 325
  • Мнения: 11 234
the Дорис

Как разбрахте, че причината за Атопичен дерматит е следствие на ваксиниране, т.е от ваксина.


Спед ваксина за хепатит детето направи остра алергична реакция. Лекарите настояха за следваща ваксина и тя бе избрана и закупена 4-валентна + противоалергична подготовка, за да се спести 5 компонент, който е най-алергизиращ.
Реакцията след ваксината бе 5-6 месечна диария с кръв и слуз. След диарията се отключи АД.

# 1 326
  • Мнения: 2 677
Аналогично се развиха събитията и при моето дете с атопичния дерматит - влошаваше се с всяка следваща ваксина, докато с хепатитната вече съвсем се оплескаха нещата. Реакцията също беше над месец разстройство, което не минаваше от нищо, а в последствие диагноза АБКМ.
Пробиотиците наистина много помагат, както и укрепването на имунната система. От 3-4 години вече няма помен ни от АД, ни от АБКМ.

# 1 327
  • Мнения: 18
the Дорис[/b


АТОПИЧЕН ДЕРМАТИТ


Това вече обяснява причината за диарията - черният дроб. Имунната система се е опитвала по всякакъв начин да изхвърли опасния вирус на хепатит от организма, от черния дроб.

Той е пряко свързан с обработката на мазнините от храната и не само на тях. Ако черният дроб е бил увреден от ваксината по някакъв начин, а това според мен е така, понеже хепатитът е заболяване на черния дроб, който е бил заразен с ваксината против хепатит, т.е организмът не е успял да го предпази от хепатита напълно, понеже са възникнали все пак последствия - атопичният дерматит.
Практически това е едно умишлено  заразяване на  организма с хепатит. И той всъщност може и да е отработил  проблема с вируса на хепатит, но хепатита все пак докато имунната система се справи с него е  довел до унищожаване или увреждане на механизма за разграждане и усвояване на мазнини и не само на мазнини, този механизъм - това са храносмилателните ензими - чернодробните.

Това пък е повлякло след себе си още други проблеми и други нарушения в целият организъм. Нашият организъм е скачен съд и работи на "принципа на доминото", когато стартира даден процес, той дава старта на други процеси,  всеки един от тях дава старта на други и така.

Те - храносмилателните ензими започват да се  генерират от момента в който поставим в устата си някаква храна и започнем да я сдъвкваме. Такива храносмилателни ензими съществуват в устната кухина, в стомаха, черният дроб, панкреаса - известни са като панкреатични ензими. И в зависимост от вида на храната - въглехидрати, мазнини, протеини, фибри, захар, фруктоза, целлулоза и т.н се отделят тези храносмилателни ензими от съответните органи отговарящи за разграждането и усвояването им.

Черният дроб пуска ензимите и нарежда чрез тях на жлъчката да отпусне жлъчен сок в стомаха за да смеле механично приетата храна и от там тя заминава в червата за финото разграждане и усвояването на храната. При нарушение някъде по трасето в този механизъм,  се получават отклонения и "машината " започва да не работи правилно. Това води и до последващи проблеми с червата - тънко, междинно и дебело черво, понеже те се опитват да компенсират онова, което не е било свършено до момента по трасето и сега те се опитват да поправят това с техните възможности, но това води също до увреждания, този път на тях.  Разстройва се и този механизъм, защото там постъпва неразграден вид храна, което не би трябвало да е така.
Последствията за храносмилателната система са :
Хранителни алергии, хранителни непоносимости, хранителни нетолерантности, синдром на раздразненото черво, синдром на Кроун, и най- вече - НАЙ ЗНАЧИМО -  СИНДРОМ НА ПРОПУСКЛИВИТЕ ЧЕРВА, КОЕТО ЛЕКАРИТЕ БЪРКАТ С ХРАНИТЕЛНИ АЛЕРГИИ, С ХРАНИТЕЛНИ НЕПОНОСИМОСТИ И ХРАНИТЕЛНИ НЕТОЛЕРАНТНОСТИ. ВСЪЩНОСТ ТЕ СА СЛЕДСТВИЕ НА СИНДРОМА НА ПРОПУСКЛИВИТЕ ЧЕРВА.

но ЛЕКАРИТЕ ИЗОБЩО НЕ МОГАТ ДА ОТЧЕТАТ СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА ТОЗИ ЕТАП, ТЕ НЕ МОГАТ ДА ГО АСИМИЛИРАТ, ДИРЕКТНО ГО ПРОСПИВАТ ТОЗИ ФАКТ. ПРОСТО КАЗВАТ ХРАНИТЕЛНА АЛЕРГИЯ И ТОЛКОЗ. АМА КОЕ ОТ КЪДЕ ИДВА, КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО, КАК Е СТАНАЛО ? - НЯМА ТАКОВА НЕЩО.
 ПРОСТО НЯМА ТАКАВА МИСЪЛ ПРИ ТЯХ. НИКОЙ НЕ СИ ЗАДАВА ТЕЗИ ВЪПРОСИ И НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ МОЖЕ ДА ОТГОВОРИ ПРАВИЛНО И АДЕКВАТНО.
БУТАТ КОРТИКОСТЕРОИДНИ ПРЕПАРАТИ - ХАПЧЕТА, КРЕМОВЕ И ОЩЕ ПОВЕЧЕ УНИЩОЖАВАТ ИМУННАТА СИСТЕМА И Я ОТСЛАБВАТ И ПОВРЕЖДАТ ЧЕРВАТА И ВСИЧКО ОСТАНАЛО.

продължавам нататък

Този недобре разграден/смлян/ поради липса на храносмилателни ензими вид храна, който и да е той, започва да гние в червата, превръща се в токсини, които се всмукват от дебелото черво и същевременно  ГО УВРЕЖДАТ И ЗАРАДИ ТОВА тези хранителни молекули навлизат в кръвния поток /това е Синдрома на пропускливите черва/, което предизвиква остра реакция на имунната система, тя се опитва да защити организма виждайки заплахата за него, защото това са вече хранителни молекули които са се превърнали в токсични вещества, вместо да са всъщност полезните хранителни вещества, които би трябвало да бъдат, ако са били разградени както е трябвало и всичко това се превръща в АВТОИМУНЕН ПРОЦЕС - АТОПИЧЕН ДЕРМАТИТ, който е следствие също и на възможен така наречения - Автоимунен хепатит, както и следствие на настъпили увреждания на червата - Синдром на пропускливите черва, който пък води до Хранителни алергии, Хранителни нетолерантности, Хранителни непоносимости, а те пък до Автоимунни заболявания - Атопичен дерматит, като вече не е  само той, ами са се създали и други.

Атопичният дерматит е следствието от всички тези увредени механизми и новосъздали се здравословни проблеми.

Оттам  идва проблема - поради неспособността на черния дроб да обработва мазнините/липса на храносмилателните ензими/ от приетата храна, мазнините се изхвърлят от тялото, защото му пречат понеже не са се разградили и усвоили и това изхвърляне от организма всъщност е защитата, която се е включила от имунната система от една страна и от друга -   много неразградени и усвоени мазнини мазнини - две в едно - т. е диарията. Това, че те не са разградени и усвоени и плуват в организма в този вид  дефакто се явява заплахата и имунната система отчита това и реагира, като търси начин да се справи с този проблем. Единственото което може тя да направи, е да търси начин да ги изхвърли от тялото и да намали по този начин заплахата. Изхвърлянето/изчистването/ от тялото от токсини се извършва чрез следните начини - урина, фекална маса, кръв и чрез кожата. Кожата е най- големият орган за изчистване на тялото.

Когато токсините, които вече са се създали от неразградената храна, поради нарушен механизъм - в случая липса или недостатъчно количество на точно определени храносмилателни ензими, генерирани от черният дроб, поради настъпило негово увреждане, вследствие на ваксината, а именно хепатит, изхвърля нето на тези токсични хранителни молекули през кожата я уврежда. Уврежда липидния слой на кожата, защитата й. Тогава пак се включва имунната система за да я защити от уврежданията, като атакува тези токсини намиращи се в нея, така се получава атопичният дерматит.

Т.е веднъж имунната система се включва за да помогне на организма да се освободи по всички възможни начини от неразградената храна, превърнала се в токсини и всмукана от дебелото черво /чрез диария/ и втори път когато неизхвълените остатъци след диария, попадайки в кръвта - стигат до всяка клетка на организма и тогава вече няма друг начин да се помогне на организма освен да се изхвърлят през кожата, през течности - това е изпотяването, чрез кръв. Процеса е много интензивен и води до загуба на огромно количество течности, което води до непрекъснато обезводняване, загуба на влажността на кожата по цялото тяло или на участъци с най интензивно изчистване на токсините/неразградения и/или неусвоения като вид храна/ и трети път се включва - сега пък за да защити кожата от загубата на вода и от токсините, част от които остават в нея и започват да  я увреждат. Поради ежедневната загуба на вода, понеже имунната система я използва за справяне с токсините, т.е изхвърлянето им през кожата, чрез мобилизиране на всички течности от организма се получава засушаване, това води също и вече до запек, както и до атопичен дерматит


Не знам дали успях  да обясня по най-добрия начин това сложно нещо, малко хаотично като че ли го направих, но ако нещо искаш да питаш , питай. При първа възможност ще обясня.

В следващ пост ще обясня и решението на всичко това. Има токова. Казвам го защото го знам от личен опит и има подобрение, може дори да се овладее почти до нормално състояние.

Поздрави.

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 20:16 от m.kote

# 1 328
  • Мнения: 11 234
Благодаря за отделеното време  Hug
Чакам съвета и решението според вас.

# 1 329
  • Мнения: 817
Здравейте,искам да попитам тези ,които са ползвали диатомит от къде сте го купували и давали ли сте го на деца?

# 1 330
  • Мнения: 127
Привет, изключително интересна тема. Дано успея повече да попрочета назад. Накратко : от 2 години съм с Хашимото - изключително високи антитела, тсх уж в норма, и Лупус, със силно изразен синдром на Рейно - побеляване но пръсти на ръце и крака при най -малкия хлад. Въобще много неприятно.  Според мен всичко тръгна след един прекаран грип, ама по важното е как да действам напред.  От година съм без глутен, ограничени млечни, дни на чай и вода, кърмя и това ме възпира да отида на биорезонанс, тъй като най-вероятно ще ми предпишат разни добавки, отделно с тия антитела мисля че допълнително стимулиране на имунната система, може да влоши нещата. Появи ми се обаче упорит пърхут, които пак ме навежда на мисълта че нещо в храненето ми не е както трябва.

# 1 331
  • Мнения: 700
Leonia, съчувствам ти! Това да сериозни страдания! Адмирации, че устояваш с кърменето ! Вероятно имаш натиск от някой "специалист" да спреш кърменето..Правиш най доброто за детето, а и за твоите емоции!
Казваш за грип, че е причината за автоимунните болести. А направи ли разбор на ваксините преди грипа и как си реагирала след 1-2-6 месеца след инжектирането на химикалите в тях?

Моля m.note rino-leno или друг ентусиаст да пусне нова тема като даде линк към постовете на двете за пълния билков протокол за прочистване, който е на по-предните страници!

# 1 332
  • Мнения: 18
Здравейте!

Много се извинявам, че изчезанх за известно време, но времето ми не достига. Оказвам подкрепа на различни места в нета и отделно като цяло времето ми е проблем.

И така, БИЛКОВИТЕ КОМПЛЕКСИ ЗА ОЧИСТВАНЕ НА НАЙ-ВАЖНИТЕ ОРГАНИ В НАШЕТО ТЯЛО!

Говорим за очистване от токсини, вируси, бактерии, паразити, тежки метали в групата на токсините. Подходящи са не само срещу паразити, а просто за всичко - автоимунни заболявания, щитовидни жлези и прочие.

На дамата - Leonia - И аз съм с Хашимото и Синдром на Рейно. Хашимотото го оправих почти, но Синдрома на Рейно - все още не го владея. Анти телата ти ще се понижат, ако очистиш организма си от токсини, вируси, бактерии, паразити, тежки метали - те са в групата на токсините.
Всичко това, което казваш е автоимунни заболявания, т.е имунната система се бори с много неща едновременно - хранителни нетолерантности, хр. непоносимости, хр. алергии, дължащи се на неразградена и неусвоена храна, която се превръща в токсини, поради липса на храносмилателни ензими, витамини, минерали, аминокиселини. Тази храна от токсини става храна на бактерии, паразити и прочие, които унищожават нашите бактерии в червата и се получава - така наречената дисбактериоза. Това е вторият автоимунен процес
Третият са вече - паразитите, които при така създалата се обстановка и среда се развихрят и размножават в различни огнища на тялото, където им е най-удобното и най-слабото място в организма, а горката ни имунна система не може да се справи с толкова битки на различни фронтове и в крайна сметка ще капитулира тотално, ако не й помогнем. Без нея умираме. Толкова е важна за нас.

ГРИПА НЕ Е ПРИЧИНА ЗА АВТОИМУННИ ЗАБОЛЯВАНИЯ, НЯМА НАЧИН, НЕВЪЗМОЖНО. ТОЙ Е СЛЕДСТВИЕ, НЕ ПРИЧИНА.

АВТОИМУННИТЕ ЗАБОЛЯВАНИЯ НЕ СА ТОЛКОВА ПРОСТА РАБОТА КАТО ГРИПА. ТЕ СА ПОСЛЕДНИЯТ ПИСЪК НА ОРГАНИЗМА И НА ИМУННАТА СИСТЕМА, те са неговата агония. ТЕ СА - СЛОЖЕН КОМПЛЕКС ОТ МНОООООООООООГО ПРИЧИНИ И СЛЕДСТВИЯ, КОЙТО ПРОЦЕС ВЪЗНИКВА И СЕ РАЗВИВА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА МИНИМУМ 10 ГОДИНИ ПРЕДИ ТОВА. НО ТЕМАТА Е СЛОЖНА И ПРОЦЕСИТЕ СА ТРУДНИ ЗА ПРОСЛЕДЯВАНЕ, НАВЪРЗВАНЕ И СВЪРЗВАНЕ - ТОВА СА ПРИЧИНИ - СЛЕДСТВИЕ, СЛЕДСТВИЕ - ПРИЧИНИ И ТАКА НОВИ И НОВИ - "ПРИНЦИП НА ДОМИНОТО."


1.ОЧИСТВАНЕ НА ЧЕРЕН ДРОБ И ЖЛЪЧКА. -ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЕЖЕДНЕВНО

КОКОСОВО МАСЛО, СОК ОТ МОРКОВИ+СОК ОТ ЯБЪЛКА, ЧАЙ, ЧЕСЪН, ЦИТРУСИ, ЗЕХТИНИ, МАСЛО ОТ ЧЕРЕН КИМИОН  И ИЗКЛЮЧВАНЕ НА ВРЕДНИТЕ ЗА ЧЕРНИЯТ ДРОБ ХРАНИ, Т.Е СТРОГ ХРАНИТЕЛЕН ПОДБОР.

ЧАЯТ - http://apteka.framar.bg/30003763/%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D1%86%D1%8F … D1%80%D0%BE%D0%B1

2. ОЧИСТВАНЕ НА КРЪВТА, ЛИМФНА СИСТЕМА, ЛИМФНИ ВЪЗЛИ- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЕЖЕДНЕВНО

ЧАЯТ - http://apteka.framar.bg/30003761/%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D1%86%D1%8F … -30-%D0%B1%D1%80-

3.ОЧИСТВАНЕ НА БЪБРЕЦИ - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЕЖЕДНЕВНО

ЧАЯТ - http://apteka.framar.bg/30003765/%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D1%86%D1%8F … D0%B5%D0%BC%D0%B8

ЧАЙОВЕТЕ СЕ ГАРНИРАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С 1-2 чаени лъжички кокосово масло + 1-2 кафени лъжички пчелен прашец + пчелен клей/клеева тинктура/ + 1-2 чаени лъжички мед/пчелен, пчелен мед от бял трън/


МОЯТА РЕЦЕПТА ЗА ЧАЙ ЗА ОЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА ОТ ПАРАЗИТИ И ТОКСИНИ/ХРАНИТЕЛНИ И ТЕЖКИ МЕТАЛИ, ХИМИКАЛИ/

1 ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА С ВРЪХ ПЛОД ОТ ШИПКА /предварително НАТРОШЕНА В ХАВАНЧЕ ИЛИ СМЛЕНИ В КАФЕМЕЛАЧКА/
1 ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА С ВРЪХ МАЩЕРКА /предварително НАСИТНЕНА РЪЧНО ИЛИ В ХАВАНЧЕ/
1 СРЕДНО ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА ЖЪЛТ КАНТАРИОН / предварително НАСИТНЕН РЪЧНО ИЛИ В ХАВАНЧЕ/
1 СРЕДНО ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА КОРЕН ОТ ГЛУХАРЧЕ
1 ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА ЧАЙ "ГИНГЕР"- МАГАРЕШКИ БОДИЛ
1 ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА КОТЕШКА СТЪПКА /ЦВЕТОВЕ, ДРЪЖКИ/
5-7 ЛИСТА МЕНТА

Аз съм си наситнила всички билки предварително и съм си ги поставила в буркани от които загребвам по 1 Супена лъжица., когато приготвям чая.

НАЧИН НА ПРИГОТВЯНЕ :

600 мл. вода се поставя в съд да заври. Като започне да ври се намаля котлона и
Първо се поставя шипката, която да клочи 10 минути, след което
Второ се поставя мащерката + жълтият кантарион + корена от глухарче, които да клочат не повече от 5 минути.
Чаят се снема от котлона, поставя се похлупак да постои 15 - 20 минути.
След това се прецежда през цедки, аз слагам 2 една в друга.

В прецеденият горещ чай се поставят :

1 ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА ЧАЙ "ГИНГЕР"- МАГАРЕШКИ БОДИЛ + 1 ПЪЛНА СУПЕНА ЛЪЖИЦА КОТЕШКА СТЪПКА /ЦВЕТОВЕ, ДРЪЖКИ/ + 5-7 ЛИСТА МЕНТА И СЕ ПОХЛУПВА ЗА ДВА ЧАСА на непряка слънчева светлина.
След това се прецежда през тензух прегънат на няколко ката.
Аз използвам буркан за тази цел, където сипвам прецеденият първоначален чай и в него добавям останалите билки и затварям с капачката на буркана - за два часа.

ПРИЕМ:

Пие се 2 до 3 пъти дневно по една чаена чаша /200 мл./,  НЕ ГОРЕЩ, А ТОПЪЛ.
ЧАЯТ СЕ ГАРНИРА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С 1-2 чаени лъжички кокосово масло + 1-2 кафени лъжички пчелен прашец + пчелен клей /клеева тинктура/ + 1-2 чаени лъжички мед /пчелен, пчелен мед от бял трън/.

ПРИ ЕДИНИЯТ ПРИЕМ КЛЕЕВАТА ТИНКТУРА МОЖЕ ДА СЕ ЗАМЕНИ С ТИНКТУРА ОТ БЯЛ ТРЪН.

Клеевата тинктура - https://www.pharmalife.bg/khranitelni-dobavki/imunitet/kleeva-tinktura-30-25ml-

Тинктура бял трън - http://apteka.framar.bg/30040469/%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%82% … D0%B5%D0%BA%D0%B0

Пчелният мед  и пчелният мед от магарешки бодил предварително разбъркани с пчелно млечице.

1 килограм мед + 10 мг пчелно млечице се разбъркват много добре с пластмасова или дървена лъжица, вилица. БЕЗ МЕТАЛНИ ПРИБОРИ ЗА БЪРКАНЕ.

Да напиша, как да пиете всичките чайове :

Една седмица - Моята рецепта за чая
Втората седмица - Билковите чайове на "Цяръ" .

МОЯТА РЕЦЕПТА ОТ ЧАЙОВЕ + ДРУГИТЕ ТРИ СА ВАЛИДНИ КАКТО ЗА УНИЩОЖАВАНЕ НА ПАРАЗИТИ, ОЧИСТВАНЕ ОТ ТОКСИНИ, КАКТО И НА ЧЕРЕН ДРОБ И БЪБРЕЦИТЕ, ТАКА И ЗА АВТОИМУННИ ЗАБОЛЯВАНИЯ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА.


Ако имате въпроси, моля пишете, ще отговоря когато съм в състояние да отделя време.
Имам да отговарям на доста от Вас и ще го направя.

Поздрави!


Последна редакция: ср, 29 мар 2017, 23:57 от m.kote

# 1 333
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972401


НОВА ТЕМА - Заповядайте  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт