iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 8

  • 37 834
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11


                                                 

               
 
Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул, заедно с баща си и сестра си. Баща и е консервативен човек, който държи на честността и затова я държи изкъсо. Но въпреки страха от баща си,тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил, в който е влюбена до полуда. Джемил е луда глава с хулигански дух и не взима на сериозно мечтите на Иффет за брак изтъквайки причината че няма пари. За да осъществи мечтата си, Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил. От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели. Иффет изтърпява всички трудности и препятствия, само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е доверявала и вярвала.
 



всяка събота от 20:00 часа по Star TV



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ В:
http://www.DMCA-removal-from-Google/;www.DMCA-removal-from-Google


ПРЕВОД:КЛЮКАРКА




ЕПИЗОДИТЕ НА ТУРСКИ:
http://www.diziizle24.com/diziler/iffet-dizisi.html
http://www.ddizi.com/diziler/892/iffet
http://diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part=15126



В ролите





 
Deniz Cakir(Иффет)Дата на раждане: 31.12.1981
Месторождение: Анкара, Турция, Зодия: Козирог
Биография: Тя е кино и телевизионна актриса и известен турски модел-манекен. Учи в държавната театрална консерватория и след дипломирането се мести в Инстанбул. По време на следването си е участвала в радио реклама. Първото й телевизионно участие е през 2004 г. в сериала "Ако жената поиска". Година по-късно се снима в сагата "Любов между двама". Става популярна именно след участието си в сериала "Листопад" след сериала печели награда за "Поддържаща главна женска роля" следа участие във филма "Kako si" след излъчването му според нея получава незаслужено още една награда. Дениз получава многобройни предложения за участия във филми, но приема да участва във филма "40" който според режисьора му е писан само а нея (лично мен ме заинтругува и мисля да го потърся). През 2009 участва в постановка по Уилям Шекспир. По-късно участва заедно с Йозджан Дениз (много известен певец) във филма "А после" като песента към филма ( в която припява и тя) изненадва всички и дори от един сайт с изнсли информация, че това е най-сваляната турска песен за годината. Най-голямото й хоби е фотографията, има няколко изложби. Танцува добре фламенко. Харесва Джони Деп, любимите й цветове са: черно, зелено и лилаво, не пуши, обича дрехи стил "80тте"

Ibrahim Celikkol  (Cemil) е бил баскетболист, играел е в Младежкия национален отбор по баскетбол в Турция, но получава травма поради която спира да тренира и да играе. Следва кариера на професионален модел, но се запознава с Осман Сънав (супер известен режисьор) който до такава степен му промива мозъка, че нашето момче започва да учи актьорско майсторство. На шега отива на кастинг за една роля на комисар, одобряват го и от там започва кариерата му на актьор, през 2008 в сериала Парс Наркотерор, следва участие в  МАТ през 2009, в Карадалар през 2010г, Острият нож през 2010 и Иффет през 2011.Роден е на 14.02.1982г. Свързват го с коя ли не красавица.


Mahir Gunsiray  (Ali Ihsan Ersoy) е син на много известен музикант, но той става известен с многобройните си участия в страшно много театрални постановки, режисьор на много сериали и филми, преподава актьорско майсторство.
Участва в : iFFET -2011; Hanimin Ciftligi - 2011 ; Gul Dunya - 2009 ; Aynadaki Dusman-2009 ;
Bicak Sirti - 2008 ; Mahser- 2007 ; Gitmek - 2007 ; Kaybolan Yillar - 2006
Роден на 10.08.1960 женен е от 10 години за известна театрална актриса

Mehmet Çevik(Ахмет)

Birsen Dürülü(Асуман)

Melike Güner(Бетюл)

Zuhal Olcay(Дилек)




ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6  ТЕМА 7


# 1
  • Мнения: 2 447
  Честита ни нова тема!

# 2
  • Мнения: 167
Хич не съм погледнала, че старата тема е на свършване Crazy
Повтарям кафето с благодарност на Лиско за уютното ни местенце Hug  bouquet


# 3
  • Мнения: 0
Добро утро   Hug
Мел от теб кафето от мен закуската

лис благодаря,че се грижиш за нас   bouquetза новата темичка

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 14:46 от zhu

# 4
  • Мнения: 371
Добро утро  Wink

Благодаря за кафенцето  Wink и за филмчето, Мел, пуснах го да се тегли, май е интересен  Rolling Eyes

Фрагмана за сега нямам възможност да го преведа. В нас още нямам нет, а в офиса нямам звук  Confused То и довечера ще стане ясно всичко...

Братчето дойде, извини се подобаващо ( че как иначе  Mr. Green ) явно нещата са сериозни с момичето, нищо че се познават по-малко от месец.... да видим... осъмнахме на масата, без да спя изобщо... още от сега направи братчето програмата за цяла седмица напред... сън не се очертава, то е ясно от сън спомен няма  Mr. Green Mr. Green


Хубав и усмихнат ден на всички   bouquet

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Благодаря за темата, кафенцето и закуската момичета! Simple Smile

Ааа така, Клю, хубави емоции. Simple Smile
За превода на фрагмана, нЕма зор... тъкмо малко по интересно да е довечера.

Хубав ден и от мен!  Grinning

# 6
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен момичета Simple Smile Благодаря ви за всичко което правите Ето и един поздрав от мен http://vbox7.com/play:1104e5ac мн любима моя песен Simple Smile Слънчев и усмихнат ден ви желая :*

# 7
  • Мнения: 371
Братчето се скарало много хубаво на техниците и ей ма на с нет  Wink

Преводчето: (не че е кой знае какво)

Иффет: Джемил, Джемил ( тук не мога да разбера защо пада, дали някой я удря по погрешка или... може и тук да цъфне че е бременна  Rolling Eyes не знам що искам да е бременна....)

Ясемин: ще съжаляваш много

Нил: защо не можа да ме обикнеш, Джемил; защо никога не ме послуша; защо никога не ме разбра

Джемил: ти за мен приключи вече, не го ли разбра; ти си легна отново с онзи мъж


Мел, има много лек и приятен филм с Бетюлката ( сладко от смокини) дори и с превод  Wink

Аз отивам да метна една мусака за супер специалния си гост  Mr. Green
 

# 8
  • Мнения: 0
Гледахте ли  ЛАБИРИНТ ,аз го гледах и много ми хареса,но каря е тъжен Cry
Тази вечер ще гледаме ли Иффетката Wink

# 9
  • Мнения: 3
Здравейте ифетки нямам търпение да почне филма аз лично не вярвам иффет да е бремнна но току виж нил се окаже такава.и мерси за новата темичка.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
... аз лично не вярвам иффет да е бремнна но току виж нил се окаже такава.и мерси за новата темичка.
И аз така. А и хич не ми се иска  Иффет да е бременна, не виждам как биха се развили събитията ако беше/е. 
Сега се сещам да коментирам, че твърдде често не ми харесва как е облечена тя. Ей в тоя 27 еп. с ролклята и онези громилнически обуща на платформи... бррр....  Sick  същински потрес за мен.

# 11
  • Мнения: 11
i-не мога ве4е да страдам, писна ми
дж-знаеш 4е те обичам ,недей ,моля те

# 12
  • Мнения: 11
и- обещай ми 4е няма да ме оставиш
дж-никога няма да те изоставя
и-де да беше по-лесно
дж-ще видиш няма да се откажа от теб
защо се страхуваш от този мъж толкова
кажи ми всичко
и-аз не се страхувам от никго
аз съм мн объркана
ти си женен какво ще правим
дж-няма зна4ение
оби4аш ли ме,искаш ли ме
да се видим дове4ера
и-да искам те, но не може,как

ним-татко е в болница ела
и-ок

# 13
  • Мнения: 11
ал-къде е иф
саим-при баща си
ал-кажи и да дойде ним тук ве4ерта
саиме-ок

# 14
  • Мнения: 31
тук съм момичета Здравейте Hug Heart Eyes с тоз ремонт не мога да се оправя, ама ще гледам Ифет

Общи условия

Активация на акаунт