Утре-лунната диета.Да се преброим!

  • 2 867
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 500
Да се от4ета и аз/ вчера попрегреших, че ядох плодове- просто ме мързеше да правя сокове и за това си ги хапнах но днес съм -1 кг и не се 4увствам гладна. Я от знарещите да кажат кога се отслабва пвече пи пълнолуние или новолуние?

# 76
  • Мнения: 63
За протокола  да кажа,че съм минус 1.5кг. LaughingАз знам,че при пълнолуние се сваля повече отколкото при новолуние.Ей,,сега да не вземете да се натъпчете с каквото ви видят очите.По полека,че ще си върнете свалените килограми. Naughty

# 77
  • Мнения: 206
Момичета, аз също съм от издържалите лунатички. И преди мъничко с удоволствие обядвах, и очаквам любимото си кафе, от което се лиших също, да стане готово... Flutter
За протокола - нямам кантар и не мога да информирам за резултати, но независимо от погълнатите чайове и вода (не по-малко от 4 литра, тази сутрин отделно един литър) се чувствам сериозно олекнала и добре. Поне от вътрешна удовлетвореност от ината си... Mr. Green
Но дори и да няма този ефект, към който всички се стремим - говоря за невъзвръщаемост на изгубеното тегло, признавам страшно се забавлявах и смях от цялата атмосфера и невероятно забавните ваши писания... Hug

# 78
  • Мнения: 237
Да се отчета и аз - само 0.5кг. Надявам се , че другият път ще е повече !

# 79
  • Мнения: 160
И аз устисках и сега съм -1,5кг. Не се чувствам гладна, но днес мисля да съм на салатки и плодове, за да не ми стане лошо. Дали ще успея - не знам, че днес чакам гости за обяд...

# 80
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз издържах на глада.Не е за вярване,но и мъжът ми издържа.Не сме се теглили,но се чувстваме добре и е възможно да се включим и другия път.Дано има ефект.Успех на всички!

# 81
  • Мнения: 612
За първи път издържах и не се чувствах освирепяла от глад  Crazy.
Medea , значи някоя диетоложка ли, абе не мога да си спомня, беше казала:
"при пълнолуне- предимно се отслабва, при новолуние- предимно течностите,като един вид обезводняване".

# 82
  • София
  • Мнения: 1 621
Е, и аз издържах, ама тоя път съм само -500 гр Sad Мислех че ще съм повече. Сега се наядох добре, дано не си ги върна до довечера.Следващата седмица пак съм на линия Peace

# 83
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз да се отчета 600 грама по-малко,въпреки че този път пих по-малко сокчета,но и това е добре. Laughing.Чуствам се много добре и физически ,и психически.Доволна съм от себе си и затова на 22.01 пак съм на линия.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз свалих 1 кг!!

# 85
  • Мнения: 126
и аз устисках частично.... Пих 1 л прясно мляко вчера, че направо неиздържах, нооооо въпреки това съм -1.2кг. Ура....

# 86
  • Мнения: 500
За първи път издържах и не се чувствах освирепяла от глад  Crazy.
Medea , значи някоя диетоложка ли, абе не мога да си спомня, беше казала:
"при пълнолуне- предимно се отслабва, при новолуние- предимно течностите,като един вид обезводняване".
Много ти благодаря, така ще знам, че другата седмица ще е истинското отслабване.

# 87
  • Мнения: 1 290
За първи път издържах и не се чувствах освирепяла от глад  Crazy.
Medea , значи някоя диетоложка ли, абе не мога да си спомня, беше казала:
"при пълнолуне- предимно се отслабва, при новолуние- предимно течностите,като един вид обезводняване".
Аз пък четох,че при пълнолуние всичко се трупа на дупето,тоест пазиш се да не дебелееш,а при новолуние се отслабва Flutter

# 88
  • Мнения: 206
Така...Последно от мен по темата. Имах случайно шанс и се изтеглих... Flutter
Отчет - килограм надолу, при положение, че съм обядвала, течностите отделно.
Доволна съм и отново смятам да спазя диетата, но само на пълнолуние и новолуние, а иначе ще опитам да поддържам постиженията с НВД - има ефект, ако сме стриктни... Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 18 679
За първи път издържах и не се чувствах освирепяла от глад  Crazy.
Medea , значи някоя диетоложка ли, абе не мога да си спомня, беше казала:
"при пълнолуне- предимно се отслабва, при новолуние- предимно течностите,като един вид обезводняване".
Много ти благодаря, така ще знам, че другата седмица ще е истинското отслабване.

Добре де, сега не беше ли пълнолунието Shocked

Общи условия

Активация на акаунт