Неа Врасна - Гърция

  • 181 113
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 215
Криша, радвам се, че сме ти полезни..пък било то и да сме от третата възраст  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 256
Олди, или който има наблюдения - дали ще може да си намерим място за нощувка, но само за една вечер и то на място, не с предварителна резервация? За началото на септември, когато са първите празници.  Че нито е сигурно, нито ще имаме опция за по-дълъг престой и да знам да си мисля ли въобще или да забравя тази идея newsm78. Тук в Бг напоследък ми прави впечатление, че не обичат да си дават стаите само за една вечер, та се чудех дали и там е така.

# 257
  • Мнения: 3 215
Ами нормално е, защото прането и чистенето са си все същите (е, може и да е по-мало мръсно,ама все пак..)
Но за септември може и да успеете. Няма да е зле все пак да попитате тук-там предварително, да сондирате малко така да се каже  Peace

# 258
  • Мнения: 10 547
На нито едно от харесаните от мен места в Неа Врасна, Неа Ираклица, Аспровалта и Ставрос не ни искат за една нощувка. Отговорът е: "Няма места!", а всъщност на приятелка отговорят положително, защото тя е за четири нощувки с опция за още две. Та, сериозно се замислям дали да тръгна без предварителна резервация.

П.П. Всъщност през букинг-а проблем няма.

# 259
  • София
  • Мнения: 111
Ние отиваме в www.hotelodyssea.gr, ако не се обърка нещо.   grinning039 Във форума има няколко добри отзива за хотела, но ще се радвам ако има още мнения, или споделите хубав ресторант с обедно меню на близко.  Hug За обяд с децата не ми се обикаля много.

# 260
  • Мнения: 574
ПРИВЕТ , така отговарям ви    тиха и спокойна почивка , НО за хора трета възраст- евентуално ........или за такива които каквото и да е ама в Гърция да сме .    Още веднъж искам да подчертая на тези които не вярват да проверят сами !!!!! Има и още няколко негативни поста за тези села в някоя от темите , и аз бях скептик относно написаното - обаче си е 100% истина . препоръчвам - по-отдалечените от БГ места  а именно  о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада - все изпитани и проверени места . много удачно е и резервирането на хотели през booking.com - изключителна коректност и цени .      Ясно е , че все ще се намерят  някой специалисти които ще се изказват заядливо , но си мисля , че целта на писанието е да даде максимална яснота за действителността . Лек ден
Абсолютно подкрепям мнението на Менди. За мен там не си заслужава да плащаш 40 евро за стая в тип къща/наречено семеен хотел/ без каквито и да е условия. Несравнимо скъпо за почивка на село. Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел. Където има рецепция 24 часа, камериерки който почистват всеки ден., смяна на кърпите всеки ден и разнообразие от храна. А там само ти дават ключа и до там. Ако нещо ти потрябва няма кой да питаш в тези села. А цените по селските им кръчми са майко мила огън. Накрая тотала огромна сума пари за почивка на село. Само, че викаш ходих на Гърция.

# 261
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел.
Интересно, каква храна ядете за тези пари на АИ за 100 лева за трима и то в 4 звезди? Просто питам, не се заяждам, стана ми интересно...

# 262
  • София
  • Мнения: 111
Момичета прекратете тези безсмислени спорове. Разни хора, разни идеали, свят шарен и слава Богу, че е така. Всеки си ходи, където му харесва и никой не може да убеди другия, че някъде е по-добре. Нека всеки си живее както иска. А аз се радвам, че има теми всякакви, за да си намеря каквото ми трябва.
Менди, Вал като не ви интересува почивка в гръцко село не четете тези теми. Има достатъчно за бг хотелите, ол инклузив, "Къде на море с 500 лв", бунгала и каквото ви душа иска. Аз отивам в Неа Врасна и чета за Неа врасна. Grinning
Хубава и безаварийна почивка на всички.

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 3 974
ПРИВЕТ , така отговарям ви    тиха и спокойна почивка , НО за хора трета възраст- евентуално ........или за такива които каквото и да е ама в Гърция да сме .    Още веднъж искам да подчертая на тези които не вярват да проверят сами !!!!! Има и още няколко негативни поста за тези села в някоя от темите , и аз бях скептик относно написаното - обаче си е 100% истина . препоръчвам - по-отдалечените от БГ места  а именно  о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада - все изпитани и проверени места . много удачно е и резервирането на хотели през booking.com - изключителна коректност и цени .      Ясно е , че все ще се намерят  някой специалисти които ще се изказват заядливо , но си мисля , че целта на писанието е да даде максимална яснота за действителността . Лек ден
Абсолютно подкрепям мнението на Менди. За мен там не си заслужава да плащаш 40 евро за стая в тип къща/наречено семеен хотел/ без каквито и да е условия. Несравнимо скъпо за почивка на село. Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел. Където има рецепция 24 часа, камериерки който почистват всеки ден., смяна на кърпите всеки ден и разнообразие от храна. А там само ти дават ключа и до там. Ако нещо ти потрябва няма кой да питаш в тези села. А цените по селските им кръчми са майко мила огън. Накрая тотала огромна сума пари за почивка на село. Само, че викаш ходих на Гърция.

Ние не бяхме в къща, а в добър хотел, цената беше като на студията. Имаше си рецепция, почистваха си всеки ден и пръскаха в банята всеки ден с препарат против мухъл. Мениджъра на хотела беше доста приятен човек и може да ти отговори на всеки въпрос. Цените в таверните им са в зависимост от таверната, има скъпи, има и достъпни. На мен ми беше доста спокойно в Аспровалта, млади хора сме, но честно като отидохме в Солун за 1 ден имах чувството че ми е свършила почивката.

# 264
  • Мнения: 790
Ще питам и в тази тема - търся скорошни отзиви за Неа Ираклица.  Ако някой се е настанявал в някое от   тези места примерно.
Интересува ме основно плажа - пясък, камъни, таралежи... Близостта на яхтения кей дали е от значение. Хубави места за хранене също ще са ми от полза.

# 265
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Та, сериозно се замислям дали да тръгна без предварителна резервация.

никакъв проблем няма да имаш.
2 години ходим само така на почивка, смятам ако Господ е рекъл и тази да сме така.
Само дестинация си избираме и една заран око 04ч. отлепяме от софийско.
Към 10-12ч. вече се плацикаме  Laughing

Val27, ако някой ми дава по 50Е на ден ще отида на нашето черноморие да влизам в лайняната му водица Wink

# 266
  • Мнения: 574
Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел.
Интересно, каква храна ядете за тези пари на АИ за 100 лева за трима и то в 4 звезди? Просто питам, не се заяждам, стана ми интересно...
Просто отговарям, не се заяждам. Найстина всеки си има различни предпочитания и затова има и различни места. Просто на мен ми се видя безумно скъпо за това което получаваш. 50евро е цена за двама възрастни. Детето е безплатоно, но и то си хапва. В Гърция плащаш и за детето. Храната е на шведска маса и трите хранения. Има и междинни закуски. Има за всеки вкус според мен. Наистина сигурно нещата който предлагат са от по-евтините, но никога не съм видяла нещо развалено или негодно за ядене. Цената е по-евтина защото ходим края на август, началото на септември, но повечето хора и в Гърция ходят тогава защото и там в пика е доста скъпо. Според мен на нашето Черноморие има много изгодни оферти с храна на ласт минит. А за тези пари в Гърция на нашето море можеш да отседнеш някъде на доста по-луксозно. Това е само, че на нашето море винаги е пълно с хора, което на мен лично ми хареса. В Гърция ми се стори много пусто или поне в периода който аз ходих беше така.

# 267
  • Мнения: 75
Криша Моля като се върнеш,ако не те затруднява да напишеш отзиви за "Одисея".
 И аз търся в този район,но понеже ще ходя за първи път и съм с бебе ми е малко притеснено дали ще уцеля мястото ConfusedНие ще ходим от 10.09.

# 268
  • Мнения: 510
Ще питам и в тази тема - търся скорошни отзиви за Неа Ираклица.  Ако някой се е настанявал в някое от   тези места примерно.
Интересува ме основно плажа - пясък, камъни, таралежи... Близостта на яхтения кей дали е от значение. Хубави места за хранене също ще са ми от полза.

Не са ми много скорошни отзивите,писах през м. юли в темата и съм описала ап. Димитра,където почивахме ,сега няма да ги повтарям.Иначе за плажа-много дълъг и широк,пясък,няма камъни и таралежи,плитко е.Яхтения кей не пречи и не замърсява,защото е ограден.Но ми се струва ,че е по-добре да търсите настаняване край него,защото там е "центъра" на селището.Там са повечето ресторанти,таверни,магазини. Там е и крайбрежната алея.За хранене-доволни сме от 1-2 места,но не им помня имената.Магазинът за риба също е там и е много зареден,ММ -рибар го инспектираше по два пъти на ден Laughing

# 269
  • Мнения: 296
Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел.
Интересно, каква храна ядете за тези пари на АИ за 100 лева за трима и то в 4 звезди? Просто питам, не се заяждам, стана ми интересно...
Просто отговарям, не се заяждам. Найстина всеки си има различни предпочитания и затова има и различни места. Просто на мен ми се видя безумно скъпо за това което получаваш. 50евро е цена за двама възрастни. Детето е безплатоно, но и то си хапва. В Гърция плащаш и за детето. Храната е на шведска маса и трите хранения. Има и междинни закуски. Има за всеки вкус според мен. Наистина сигурно нещата който предлагат са от по-евтините, но никога не съм видяла нещо развалено или негодно за ядене. Цената е по-евтина защото ходим края на август, началото на септември, но повечето хора и в Гърция ходят тогава защото и там в пика е доста скъпо. Според мен на нашето Черноморие има много изгодни оферти с храна на ласт минит. А за тези пари в Гърция на нашето море можеш да отседнеш някъде на доста по-луксозно. Това е само, че на нашето море винаги е пълно с хора, което на мен лично ми хареса. В Гърция ми се стори много пусто или поне в периода който аз ходих беше така.

В много луксозна стая, а после в морето, пълно с фекалии и мръсотия, а накрая всички се завръщат, дружно прихванали и някой стомашно-чревен вирус Laughing В Гърция плащаш преди всичко за кристално чистото море, което от горе на всичко няма и свършване Peace От 1990 г. не съм стъпила на нашето море и нямам и намерение да го правя.....това, което чувам за него от приятели (и преса), ми стига Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт