Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 505 отговора
Криша, радвам се, че сме ти полезни..пък било то и да сме от третата възраст  Mr. Green
Цитирай

Олди, или който има наблюдения - дали ще може да си намерим място за нощувка, но само за една вечер и то на място, не с предварителна резервация? За началото на септември, когато са първите празници.  Че нито е сигурно, нито ще имаме опция за по-дълъг престой и да знам да си мисля ли въобще или да забравя тази идея newsm78. Тук в Бг напоследък ми прави впечатление, че не обичат да си дават стаите само за една вечер, та се чудех дали и там е така.
Цитирай

Ами нормално е, защото прането и чистенето са си все същите (е, може и да е по-мало мръсно,ама все пак..)
Но за септември може и да успеете. Няма да е зле все пак да попитате тук-там предварително, да сондирате малко така да се каже  Peace
Цитирай

На нито едно от харесаните от мен места в Неа Врасна, Неа Ираклица, Аспровалта и Ставрос не ни искат за една нощувка. Отговорът е: "Няма места!", а всъщност на приятелка отговорят положително, защото тя е за четири нощувки с опция за още две. Та, сериозно се замислям дали да тръгна без предварителна резервация.

П.П. Всъщност през букинг-а проблем няма.
Цитирай

Ние отиваме в www.hotelodyssea.gr, ако не се обърка нещо.  grinning039 Във форума има няколко добри отзива за хотела, но ще се радвам ако има още мнения, или споделите хубав ресторант с обедно меню на близко.  Hug За обяд с децата не ми се обикаля много.
Цитирай

ПРИВЕТ , така отговарям ви    тиха и спокойна почивка , НО за хора трета възраст- евентуално ........или за такива които каквото и да е ама в Гърция да сме .    Още веднъж искам да подчертая на тези които не вярват да проверят сами !!!!! Има и още няколко негативни поста за тези села в някоя от темите , и аз бях скептик относно написаното - обаче си е 100% истина . препоръчвам - по-отдалечените от БГ места  а именно  о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада - все изпитани и проверени места . много удачно е и резервирането на хотели през booking.com - изключителна коректност и цени .      Ясно е , че все ще се намерят  някой специалисти които ще се изказват заядливо , но си мисля , че целта на писанието е да даде максимална яснота за действителността . Лек ден
Абсолютно подкрепям мнението на Менди. За мен там не си заслужава да плащаш 40 евро за стая в тип къща/наречено семеен хотел/ без каквито и да е условия. Несравнимо скъпо за почивка на село. Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел. Където има рецепция 24 часа, камериерки който почистват всеки ден., смяна на кърпите всеки ден и разнообразие от храна. А там само ти дават ключа и до там. Ако нещо ти потрябва няма кой да питаш в тези села. А цените по селските им кръчми са майко мила огън. Накрая тотала огромна сума пари за почивка на село. Само, че викаш ходих на Гърция.
Цитирай

Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел.
Интересно, каква храна ядете за тези пари на АИ за 100 лева за трима и то в 4 звезди? Просто питам, не се заяждам, стана ми интересно...
Цитирай

Момичета прекратете тези безсмислени спорове. Разни хора, разни идеали, свят шарен и слава Богу, че е така. Всеки си ходи, където му харесва и никой не може да убеди другия, че някъде е по-добре. Нека всеки си живее както иска. А аз се радвам, че има теми всякакви, за да си намеря каквото ми трябва.
Менди, Вал като не ви интересува почивка в гръцко село не четете тези теми. Има достатъчно за бг хотелите, ол инклузив, "Къде на море с 500 лв", бунгала и каквото ви душа иска. Аз отивам в Неа Врасна и чета за Неа врасна. Very Happy
Хубава и безаварийна почивка на всички.
Цитирай

ПРИВЕТ , така отговарям ви    тиха и спокойна почивка , НО за хора трета възраст- евентуално ........или за такива които каквото и да е ама в Гърция да сме .    Още веднъж искам да подчертая на тези които не вярват да проверят сами !!!!! Има и още няколко негативни поста за тези села в някоя от темите , и аз бях скептик относно написаното - обаче си е 100% истина . препоръчвам - по-отдалечените от БГ места  а именно  о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада - все изпитани и проверени места . много удачно е и резервирането на хотели през booking.com - изключителна коректност и цени .      Ясно е , че все ще се намерят  някой специалисти които ще се изказват заядливо , но си мисля , че целта на писанието е да даде максимална яснота за действителността . Лек ден
Абсолютно подкрепям мнението на Менди. За мен там не си заслужава да плащаш 40 евро за стая в тип къща/наречено семеен хотел/ без каквито и да е условия. Несравнимо скъпо за почивка на село. Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел. Където има рецепция 24 часа, камериерки който почистват всеки ден., смяна на кърпите всеки ден и разнообразие от храна. А там само ти дават ключа и до там. Ако нещо ти потрябва няма кой да питаш в тези села. А цените по селските им кръчми са майко мила огън. Накрая тотала огромна сума пари за почивка на село. Само, че викаш ходих на Гърция.

Ние не бяхме в къща, а в добър хотел, цената беше като на студията. Имаше си рецепция, почистваха си всеки ден и пръскаха в банята всеки ден с препарат против мухъл. Мениджъра на хотела беше доста приятен човек и може да ти отговори на всеки въпрос. Цените в таверните им са в зависимост от таверната, има скъпи, има и достъпни. На мен ми беше доста спокойно в Аспровалта, млади хора сме, но честно като отидохме в Солун за 1 ден имах чувството че ми е свършила почивката.
Цитирай

Ще питам и в тази тема - търся скорошни отзиви за Неа Ираклица.  Ако някой се е настанявал в някое от   тези места примерно.
Интересува ме основно плажа - пясък, камъни, таралежи... Близостта на яхтения кей дали е от значение. Хубави места за хранене също ще са ми от полза.
Цитирай

. Та, сериозно се замислям дали да тръгна без предварителна резервация.

никакъв проблем няма да имаш.
2 години ходим само така на почивка, смятам ако Господ е рекъл и тази да сме така.
Само дестинация си избираме и една заран око 04ч. отлепяме от софийско.
Към 10-12ч. вече се плацикаме  Laughing

Val27, ако някой ми дава по 50Е на ден ще отида на нашето черноморие да влизам в лайняната му водица Wink
Цитирай

Моето семейство отиваме за 50 евро на нашето черноморие на ол инклузив трима човека /цената е обща за тримата за 1 ден/ в четиризвезден хотел.
Интересно, каква храна ядете за тези пари на АИ за 100 лева за трима и то в 4 звезди? Просто питам, не се заяждам, стана ми интересно...
Просто отговарям, не се заяждам. Найстина всеки си има различни предпочитания и затова има и различни места. Просто на мен ми се видя безумно скъпо за това което получаваш. 50евро е цена за двама възрастни. Детето е безплатоно, но и то си хапва. В Гърция плащаш и за детето. Храната е на шведска маса и трите хранения. Има и междинни закуски. Има за всеки вкус според мен. Наистина сигурно нещата който предлагат са от по-евтините, но никога не съм видяла нещо развалено или негодно за ядене. Цената е по-евтина защото ходим края на август, началото на септември, но повечето хора и в Гърция ходят тогава защото и там в пика е доста скъпо. Според мен на нашето Черноморие има много изгодни оферти с храна на ласт минит. А за тези пари в Гърция на нашето море можеш да отседнеш някъде на доста по-луксозно. Това е само, че на нашето море винаги е пълно с хора, което на мен лично ми хареса. В Гърция ми се стори много пусто или поне в периода който аз ходих беше така.
Цитирай

Криша Моля като се върнеш,ако не те затруднява да напишеш отзиви за "Одисея".
 И аз търся в този район,но понеже ще ходя за първи път и съм с бебе ми е малко притеснено дали ще уцеля мястото ConfusedНие ще ходим от 10.09.
Цитирай

Ще питам и в тази тема - търся скорошни отзиви за Неа Ираклица.  Ако някой се е настанявал в някое от   тези места примерно.
Интересува ме основно плажа - пясък, камъни, таралежи... Близостта на яхтения кей дали е от значение. Хубави места за хранене също ще са ми от полза.

Не са ми много скорошни отзивите,писах през м. юли в темата и съм описала ап. Димитра,където почивахме ,сега няма да ги повтарям.Иначе за плажа-много дълъг и широк,пясък,няма камъни и таралежи,плитко е.Яхтения кей не пречи и не замърсява,защото е ограден.Но ми се струва ,че е по-добре да търсите настаняване край него,защото там е "центъра" на селището.Там са повечето ресторанти,таверни,магазини. Там е и крайбрежната алея.За хранене-доволни сме от 1-2 места,но не им помня имената.Магазинът за риба също е там и е много зареден,ММ -рибар го инспектираше по два пъти на ден Laughing
Цитирай

Просто отговарям, не се заяждам. Найстина всеки си има различни предпочитания и затова има и различни места. Просто на мен ми се видя безумно скъпо за това което получаваш. 50евро е цена за двама възрастни. Детето е безплатоно, но и то си хапва. В Гърция плащаш и за детето. Храната е на шведска маса и трите хранения. Има и междинни закуски. Има за всеки вкус според мен. Наистина сигурно нещата който предлагат са от по-евтините, но никога не съм видяла нещо развалено или негодно за ядене. Цената е по-евтина защото ходим края на август, началото на септември, но повечето хора и в Гърция ходят тогава защото и там в пика е доста скъпо. Според мен на нашето Черноморие има много изгодни оферти с храна на ласт минит. А за тези пари в Гърция на нашето море можеш да отседнеш някъде на доста по-луксозно. Това е само, че на нашето море винаги е пълно с хора, което на мен лично ми хареса. В Гърция ми се стори много пусто или поне в периода който аз ходих беше така.

В много луксозна стая, а после в морето, пълно с фекалии и мръсотия, а накрая всички се завръщат, дружно прихванали и някой стомашно-чревен вирус Laughing В Гърция плащаш преди всичко за кристално чистото море, което от горе на всичко няма и свършване Peace От 1990 г. не съм стъпила на нашето море и нямам и намерение да го правя.....това, което чувам за него от приятели (и преса), ми стига Mr. Green
Цитирай

255-269 от 505 отговора