ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 4

  • 73 005
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Marry Djane, боиш се,че с действията си,с които целиш да помогнеш на близките си (дъщеря ти,майка ти и т.н.),можеш да влошиш положението. Може би трябва да имаш малко търпение преди да се впускаш в помощ на останалите веднага  Peace
_NIELKA_, като цяло аз не бих нарекла съня ти кошмар  Grinning На пръв поглед е,но всъщност посланието му навярно е хубаво. Мисля,че символизира битка,която водиш или предстои да поведеш на емоционално ниво. Не мога да определя на каква тема точно,но може би няма да кажеш на никого, ще ти е по-лесно сама. Паякът символизира женската сила, той е стратег, умело изгражда и причаква да оплете жертвите си, последователен и целенасочен, интересно защо точно този образ е твой опонент? Дали битката е между твоето женско и мъжко начало, хладнокръвие и топлота, безразличие и загриженост? И защо е бял (бели са и ризите ви). Бялото е "божествения цвят", той съдържа в себе си всички останали цветове. Символизира хармония, невинност, ново начало, чистота, съвършенство, победа, сила, завършеност. Всичко,което се е случило след убиването на врага е с положително значение, т.е. всичко,което си изпитвала за сметка на това,с което ще се сбогуваш, ще бъде добре за теб. Но за какво се отнася тази битка не бих могла да уточня.  Peace

# 721
  • Мнения: 234
Здравей,Freya,
Може ли да кажеш какво мислиш за следния сън: сънувам, че имам гости- съседката, която има бебе. Но поглеждам през терасата и виждам, че количката с детето е долу, студено е и слизам да го прибера. Тъкмо слизам и виждам една жена с двете си деца да се задава, мънички са но вървят и се заиграват в една локва! Аз се сепвам, а жената ги насърчава да си играят, седнали са в локвата и хвърлят вътре камъни? Жената им се радва, а аз наблюдавам.....
Страхувам се да погледна в съновника, затова моля да разтълкуваш този странен сън
Благодаря Hug

# 722
  • Мнения: 0
Мисля, че знам за каква битка става въпрос и определено краят и ще бъде с положително значение за мен  Simple Smile! Благодаря отново ______Freya_______    bouquet!

# 723
  • Мнения: 49
Здравейте мами!Наскоро сънувах един много странен сън и мисля да го споделя с вас и дано някоя от вас да го разтълкува!

Сънувам,че съм на кафе с приятелка някъде край нас в кафето виждам колежката си от работата и още една жена!Виждам в съня си оранжева змия с точки -змията нахлу в някакъв хотел до колкото имам спомени нищо не ми направи ,,а в стаята в хотела търсеха змията в същото време някакъв човек звани и носи пълен кашон с сладолед!
Така ми приключи съня така и не можаш да разбера значението Wink

# 724
# 725
  • Мнения: 13
  Снощи сънувах, че се местя да живея в друг град.Сбогувах се с майка ми и след млако се върнах с мисълта, че може да умре докато ме няма, помолих я да ме придружи до самолета и я прегърнах много силно.
  Какво може да означава?Майка ми е здрава, а аз няма да се местя в друг град.

# 726
  • Мнения: 145
Мила Фрея, сънувах, че сме купили бяла кола във вид на бус, докарали сме я вкъщи и оглеждахме дали има някакви дефекти по нея! Какво значи този сън? Благодаря ти много!

# 727
  • Мнения: 1
Здравейте. Силно съм разтревожена от няколко неща, които се случиха след смъртта на дядо ми през септември 2014г. Два месеца по-късно почина първи братовчед на майка ми, с който много рядко съм имала контакт и като цяло знаех как се казва и няколко пъти съм виждала семейството му , нищо друго. Ще ви разкажа един от сънищата си. Звънна телефона , вдигнах и чух мъжки глас. Не беше на дядо ми , нито на млад мъж. Каза, че се обажда от отвъдното да ми каже, че всички починали близки са там, добре са и дядо мислел дори да си купи къща. Попитах го кой е , а той каза, че е някой мой роднина роден на първо число. Когато се събудих поразмислих, но не се сещах за никой роден на първо число. Обадих се на майка ми и я попитах дали имаме такъв роднина, тя ми каза, че мисли, че братовчед и , който почина е роден на 1-во число, но не е сигурна. Позвънила е на съпругата му , която е потвърдила, че въпросният ми вуйчо е роден на първи и е бил на средна възраст, когато е починал, а както казах гласа от телефона не беше нито на млад мъж, нито на много възрастен. Малко преди този сън една сутрин събуждайки се ясно чух мъжки глас, който ми каза "баща ти ще живее до 58 г.". Това ме ужасява, защото рожденният му ден наближава и ще навърши тази възраст. Не знам вече на какво да вярвам и на какво не. Принципно не съм много вярваща, както и не вярвам в пророчества , магии и такива неща, но след съня с въпросното "първо числа" съм доста уплашена, а майка ми само плаче. Може ли някой да даде мнение по въпроса. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт