Как да отпразнуваме Рождения ден

  • 1 808
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте, момичета,
Дайте идея как да отпразнувам РД на дъщеря ми Bulb  Става на 4 г. За сега съм се спряла на клуб "Мики Маус" /за съжаление не много евтин вариант/. Чудя се и от къде да поръчам торта....А имате ли някаква по-оригинална идея за празненството в детската градина - ще ми се да е нещо по-различно от едно торта /нямам впредвид непременно нещо материално - по скоро как да направя така, че малката да се чувства по-щастлива на този ден/. Вие как го празнувате Confused:

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Мойта девойка скоро също ще стане на 4г. и аз се замислям от сега какъв купон да и спретна, че досега винаги и бил само с родата.  Grinning
Торта можеш да поръчаш в Двете фукли - има богат избор на блатове и кремове. Е, не са много евтини, но детето веднъж в годината има рожден ден. Този клуб "Мики  Маус" не съм го чувала, но знам, че там където организират рождени дни в менюто е включена и торта.
А за детската градина може да измислите с госпожите някакви състезателни игри в които да участват всички деца и на победителите да има малки подаръчета - на момичетата да речем шнолки, на момчетата - колички. /съвсем на прима  виста сега го измислям/ Игрите може да са от типа, разделяне на отбори и дърпане на въжета и др. подобни.
Поздрави на малката кукла и весело изкарване на рож. ден.
Ще разкажеш ли после какво си измислила и как и минало? Ще ми бъде интересно Grinning

# 2
За да създадеш по-приятна обстановка в градината можеш да купиш шарени салфетки,сламки,шапки за момчетата и коронки за момичетата.Можеш да се разбереш с учителките предварително да украсите стаята с балони и гирлянди.
Това е от мен.Приятно прекарване на празника! Grinning

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Изберете музика която и харесва. Може да подготвят с госпожата и песнички, които да пеят всички

# 4
  • Мнения: 4 458
аз поканих палячо! купих торта, свирки, чинии и чаши дисни, соленки, зрънчо... още цялата градина помни и говори за рожденния ден на близначките Laughing
Програмата беше: един час игри и дискотека, половин час раздаване на подаръци духане на свещички и ядене на .... всичко

Общи условия

Активация на акаунт