С какво се занимавате докато отглеждате детето си?

  • 4 498
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Ако модераторите сметнат, могат да я преместят и другаде!

На въпроса - уплътнявате ли си времето с нещо друго или считате, че грижата по малкото човече е достатъчно натоварваща!?
Примерно - работите почасово вкъщи, отдали сте се на хобита някакви, учите езици Laughing (или пози от кама сутра Wink)
Споделете, не се стенявайте!!!! Hug

# 1
  • Мнения: 1 489
Само си гледам детето и домакинската работа.

# 2
  • Мнения: 138
 На мен лично почти за нищто не ми остава време.През малкото свободно,което имам съм на компютъра и разглеждам детски  сайтове Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 46 478
Обикалям по форумите, правя си маникюр/педикюр, чистя и подреждам  Grinning

# 4
  • Мнения: 144
Че денят не ми стига само за детето и домакинската работа, та камо ли за нещо по-интересно. Имам разни изпити, които ги влача от ноември, обаче да ви кажа честно - ниамам време. А когато малката заспи аз гледам да свърша нещо, че с нея общо-взето нищо не може да се прави.

# 5
  • Мнения: 356
             И на мен почти за нищо не ми остава време, а козметичните процедури вървят в  комплект с жената мисля Wink

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Гледам си детето и форумствам.

# 7
  • Мнения: 5 790
Освен че си гледам детето на смени, ходя на работа на смени, форумствам от време на време, чета книжки и пиша разни неща вкъщи. Домакинската работа я споделяме със съпруга ми, а един ден в седмицата - събота или неделя, зависи кога не съм на работа - ми е "свободен" - мама гледа детето, а аз скитам по приятелки, по магазини, по заведения и т.н. Laughing

# 8
  • Мнения: 56
Гледам малката -домакинствам-занимавам се с научна работа.човек трябва постоянно да се усъвършенства .

# 9
  • Мнения: 4 629
Грижа се за детето си за себе си и пия кафе Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
гледам малкия, чиста, обикалям из форумите, готвя, на тазходка ходим, подарявам си и някоя процедура отвреме на време и за това остава време! Ходиме с детето по магазините, по приятелки и така.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гледам детето, домакинската работа и форумствам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 107
Поработвам за офиса, преговарям френския, чета, вися в Интернет - по съвсем малко!
А че се грижа за детето, мъжа си, себе си и къщата, се подразбира  Wink

# 13
  • Мнения: 1 410
Единственото нещо, което правя освен подразбиращите се неща (гледането на детето, чистене, готвене, форумстване) е да се опитвам да завърша образованието си, но е малко трудно. Не се движа с обичайната лекота и вземам по няколко предмета на семестър.

# 14
  • Мнения: 4 668
Гледам си детето и къщата и пак не ми остава време за нищо , а трябва да започна и в офиса да ходя за по няколко часа , защото имат нужда от мен . Направо не ми е ясно как ще се справя .

Общи условия

Активация на акаунт