Game of Thrones Season 2 Cold winds are rising (тема 5)

  • 56 002
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 933
Изказах си възмущението в предната тема. Дано в тази имаме по-малко поводи!


  bouquet

# 2
  • Мнения: 7
Да и аз им се възмутих.. Бяха като някви парцали протрити тия плащове.. Айде да са леко мръснички нормално ама такъв изтънял на едно пране живот плат, а и броните горките.. Спестили са, а толкова пари се хвърлят за мърчандайс и реклама..  Rolling Eyes Най обичам да пътувам в GOT автобус..

# 3
  • Мнения: 200
То вече 5 теми само възмущения четем, силно се съмнявам в тази да е обратното. Simple Smile

Запис /тъй като нямам забележки за каста/ Simple Smile

# 4
  • Мнения: 389
Brace yourself, summer is coming ...  Party

Това вместо запис  Laughing

# 5
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Добре де, нали Мартин е в състава на филма, всичко е с негово одобрение. Все пак неговите представи за филма, каста и книгата са важни, щото малко трудно може да угоди на милионите дето са чели книгите и си представят чудеса...
Почнах книгите, ми нямам забележки ни към каст, ни към книги - всичко ми харесва и това е мнение на човек, който никога през живота си не е чел фентъзи. По-голям комплимент и за НВО, и за каста не мисля че може да има.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 933
Добре де, нали Мартин е в състава на филма, всичко е с негово одобрение. Все пак неговите представи за филма, каста и книгата са важни, щото малко трудно може да угоди на милионите дето са чели книгите и си представят чудеса...
Почнах книгите, ми нямам забележки ни към каст, ни към книги - всичко ми харесва и това е мнение на човек, който никога през живота си не е чел фентъзи. По-голям комплимент и за НВО, и за каста не мисля че може да има.

Жанра няма значение.   Peace
Аз си харесвах сивите очи на Хрътката, а твърде интелигентния вид на Джора му дава всички щансове при Денерис, които в книгата той няма.

Представях си кралската гвардия със споменатите стотици пъти в книгата "снежнобели"плащове. А сега не ги различавам сред останалите войници и рицари. Tired
Това не е болка за умиране, разбира се.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Да се похваля, спечелих тениска от играта на НВО за сериала и днес гордо се развявах с призива War is coming на гърдите  Mr. Green
Имам забележки към тениската, а към сериала след 2 серия никакви.
Очертава се да изпусна една серия на 7.04 и от сега тъгувам....

# 8
  • Мнения: 7
 Peace Супер сте че сте си доволни от всичко.. Аз също съм си много доволна, къде видяхте че само забележки се пишат.. аз пък виждам едно 90-95% одобрение и адмирации отвсякъде.. Там двама трима актьори или някой друг костюм или пошъл секс нищо не е.. Явно бият тия мнения на очи като трънче сред рози... Според мен няма проблеми да се изказват и по критични мнения, така даже става по интересна дискусия, стига да се спазва добрия тон разбира се.. Не виждам да се прекалява с тези неща Simple Smile  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз никога не бях чела и гледала фентъзи, но това ми хареса  Laughing. Е, вярно, че имам още да наваксвам с книгите, но ще го направя с удоволствие.
Чета различните мнения тук с интерес и ми е приятно, че се дискутира всичко.

Да се похваля, спечелих тениска от играта на НВО за сериала и днес гордо се развявах с призива War is coming на гърдите  Mr. Green
Това е щото имаш гърди, аз като нямам, ако я бях спечелила, само щях да развявам надписа  Joy Hug!

# 10
  • Мнения: X
Аз имам една основна критика. Малко ми е. Искам още Simple Smile Искам да видя всеки момент разказан в тази книга. Обожавам визуализациите от всякакъв вид. Страшно обичам всеки арт, който излиза и онагледява местност, замък или случка. Мога да загубя часове в гледане на една карта. Обичам да ги разглеждам в най-малки детайли и да си представям кой от къде е минал, какво е виждал.. Искам да видя всяка зала, градина и соларий, всяко пристанище, гора и брод. Филмирани Simple Smile Ех.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 899
Белите плащове, които не са бели и на мен ми направиха впечатление още от първи сезон.
А сега и плащовете на дъгата, които пък въобще не видях да ги има  Confused .

# 12
  • Мнения: 47 963
Е то така е малко по-достоверно, в крайна сметка
Не знам в техните примитивни условия дали може да се докарат снежнобели плащове...

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Е то така е малко по-достоверно, в крайна сметка
Не знам в техните примитивни условия дали може да се докарат снежнобели плащове...

И аз това си мислех - къде у тая кал и гняс ще са снежнобели Grinning

# 14
  • Мнения: 9 144
Това, че е средновековие нищо не означава, нямат никакво оправдание,
още в Рим е имало методи на избелване и колосване... Така, че спокойно можеха да се белват повечко.

Айде и аз в тумбата на критикарите
И като си говорим за костюми... Още като четях книгите се ядосах, че Тивин не беше златно-пурпурен, а в черно и червено, но пък Чарлс Данс така му лепва тази роля, просто е невероятно.

Скрит текст:
Може би Оберин ще е златен и отново мислят напред с няколко хода

Пред вратите на Карт бяха спретнали 20 човека Халазар на Данито, можеха да се бръкнат за повечко статисти.
Също искам си полуголите рокли в Карт пък, намерили за какво да скромничат  Angry

Сега за плюсовете
Харенхол е потресаващ, както и всички замъци всъщност, браво на 3Д аниматорите.
Последната серия отново се възхитих на Софи/Санса, с всяка серия става все по-добра, наистина е вътре в героинята си  Peace
Натали също ми харесва като Мардж, което ме изненадва, защото не можех да я търпя в Тюдорите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт