«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

Chehiq

ћнени€: 17
Bolqt me gyrdite ve4e 2 sedmici,napylnqh sravnitelno byrzo,piq protivozachatychni,i stranichnite efekti sa tochno takiva,s taq razlika 4e cikalyt mi ne e normalen,vinagi e obilen,dylag i pridrujen sys sysiteci...a sega e slab...za 5 dni ako sybera vsichko edna prevryzka bi mi bila dostatychna,na den imah po 5 do 6 kapki!!!!
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 490
» целта на темата и питането е...?  Flutter
÷итирай

Chehiq

Koga e normalno momiche da ima bolka v gyrdite??!Pove4eto q imat predi cikylat!Az obache tozi mesec q imam i sled tova !Ve4e prodyljava 2 sedmici,i se trevoja Crying or Very sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 646
Ѕолката в гърдите може да е от всичко и едва ли н€кой ще ти каже с точност какво точно е.ќтиди на лекар.

ѕ.ѕ. ѕиши на кирилица.  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 11 432
Koga e normalno momiche da ima bolka v gyrdite??!Pove4eto q imat predi cikylat!Az obache tozi mesec q imam i sled tova !Ve4e prodyljava 2 sedmici,i se trevoja Crying or Very sad

ѕосети ј√ и ако тр€бва и  ћамолог

ѕиши на кирилица
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 1 842
јко в листовката не пише за болката като страничен ефект се консултирай с гинеколог. «а цикъла, аз също преди противозачатъчните имах обилен цикъл, а след като ги започнах беше доста оскъден, тогава ј√-то ми каза, че това не е проблем.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 688
 ћоже да не е нещо притеснително, но аз бих те посъветвала да  отидеш на мамолог. ¬с€ка жена тр€бва да го прави задължително веднъж годишно. ”спех  Peace
÷итирай

Chehiq

Blagodarq vi,6te pogledna pak listofkata Smile
÷итирай

Chehiq

Proverih listofkata; ostra bolka v gyrdite,i silen ili namamlen cikyl.....no bih kazala 4e bolkata e typa,tochno kato predi cikyl,i 2-ra sedmica ve4e q imam,a tochno den sled kato mi doide bolkata spira... Sad ne znam...i zyrnata mi postoqnno sa nastryhnali,a izob6to ne mi e studeno!!!
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 490
ѕопитай доктора, който ти е изписал противозачатъчните. ќт тук никой нищо не може да ти каже.  Peace
÷итирай

Chehiq

ѕопитай доктора, който ти е изписал противозачатъчните. ќт тук никой нищо не може да ти каже.  Peace
ve4e go pitah toi mi kaza da ida sled 2 meseca,kato priklucha sys protivoza4atychnite!!! Rolling Eyes  no da pak 6te ida vse pak golqm izbor nqmam!
÷итирай

ћнени€: 532
—мен€ш и доктора, и противозачатъчните. “е са ти разбъркали здраво и хормоните, и цикъла, а и тези болки веро€тно са от това. —игурно има причина, заради ко€то са ти изписани, но щом не ти понас€т, не може да се мъчиш така.
÷итирай

Chehiq

—мен€ш и доктора, и противозачатъчните. “е са ти разбъркали здраво и хормоните, и цикъла, а и тези болки веро€тно са от това. —игурно има причина, заради ко€то са ти изписани, но щом не ти понас€т, не може да се мъчиш така.
tezi hap4eta bqha izpisani poneje imah nevoqtni silni spazmi 1-2 pyti v meseca,i vinagi sled cikyl,a leviqt mi krak napravo me obivashe.Tova beshe centa s tezi hap4eta na genekologat mi,da spre tezi bolki,i pri4inata za tqh spored nego beshe...4e sym mn slaba.Ot togava ot kakto gi piq mesec,bolki nqmam,no promenite v tqloto,sa jestoki,6te spry da gi piq Smile
÷итирай

в сапунен сериал...

ћнени€: 1 418
ўом не ти понас€т противозачатъчните се консултирай с лекар€ и ги спри.ћен също ме бол€ха гърдите след прием на линдинет.ѕонеже съм гол€ма паника отидох и на мамолог за всеки случай.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора